Aréna Jesenice 2019 - O pohár SDH Jesenice

Liga: BL
Místo: Jesenice
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Kdy: 04. 08. 2019 10:00
Kontakt:   Michal Jiroušek
Telefon:  734 809 995

Začátek rezervace: 22. 07. 2019 20:00
Konec rezervace: 03. 08. 2019 20:00
Začátek tipování:  04. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 04. 08. 2019 00:00
Zadal: Karel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-jesenice-10388.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Buková PBPavel Fiřt
23Jesenice BPBTomáš Svoboda
34Sedlčany MužiPBJakub Čermák
45Střezimíř Ženy BNSDH Střezimíř Střezimíř
56Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
67Nalžovice mužiPBČHJ Nalžovice
78Broumy ŽenyBEKarel
89Voltýřov PBSDH Voltýřov muži
910Horní Měcholupy ABJan Roháč
1011Skalice ženyPBSDH Skalice
1112Křečovice TorpédaBNLáďa
1213Zalužany ženyPBMíra Peterka
1314Líchovy ženyPBJakub Čermák
1415Hlubyně Ženy PBDana Hrzalová
1516Křížkový Újezdec mužiPHOndřej Adam
1617Svaté Pole MužiPBJosef Pecka
1718Broumy MužiBEKarel
1819Radíč PBLáďa
1920Líchovy Panthers PBMarek Janoušek
2021Zalužany PBMíra Peterka
2122Kotenčice PBRadek Troch
2223Nahoruby BNJaromír
2324Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
2425Lužná ženyRATereza Říhová
2526Malé Přílepy MPM ženy BEAndrea Štětková
2627Střezimíř KohoutiBNSDH Střezimíř Střezimíř
2728Skalice MužiPBRadek Sobotka
2829Zaječov BELukáš Stehlík
2930Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
3031Březnice Sdh Březnice PBMatěj Koňas
3138Březnice Ženy PBMatěj Koňas
3240Jesenice PBMichal


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Starosedlský Hrádek PB--14,402019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nalžovice PB--14,592019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Nahoruby BN--14,692019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Radíč PB--14,752019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kotenčice PB--14,752019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vranovice PB--15,102019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Malovice BN--15,122019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Buková PB--15,212019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Křížkový Újezdec PH--15,302019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Svaté Pole PB--15,362019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Zalužany PB--15,672019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Sedlčany PB--15,732019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Jesenice PB--16,062019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Voltýřov PB--16,752019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Skalice PB--17,962019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zaječov BE--18,722019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Křečovice BN--19,982019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Broumy BE--27,672019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Březnice PB--29,912019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Suchodol PB--NP2019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Horní Měcholupy AB--NP2019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Střezimíř BN--NP2019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Líchovy PB--NP2019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Střezimíř BN--17,322019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malé Přílepy BE--17,842019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zalužany PB--17,972019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lužná RA--18,152019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Skalice PB--18,522019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Vranovice PB--19,962019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Hlubyně PB--25,002019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Březnice PB--27,072019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Broumy BE--29,792019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Líchovy PB--35,712019/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/08/04 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice
BL
Kdy Kde Liga


Soutěže