Chrást 2015 - O Putovní pohár SDH Chrást

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 09. 08. 2015 10:00
Kontakt:   Ing. Jiří Ptáček
Telefon:  +420 605 839 780
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB 16,59 16,59 16,15
2.  Únětice 1911 PJ 16,69 16,69 16,65
3.  Horní Kamenice DO 17,65 17,65 17,33
4.  Horní Lukavice PJ 18,37 18,37 17,25
5.  Úherce PS 18,48 18,18 18,48
6.  Vranovice PB 18,60 18,60 17,89
7.  Poděvousy DO 18,69 17,59 18,69
8.  Mokrouše PJ 18,76 18,69 18,76
9.  Útušice PJ 18,77 18,77 18,08
10.  Robčice PJ 19,15 19,15 18,70
11.  Chrást Draci PB 19,28 19,28 18,70
12.  Obora PS 19,31 19,31 18,77
13.  Dehtín KT 19,96 19,96 17,36
14.  Nevřeň PS 20,09 20,09 19,85
15.  Vřeskovice KT 20,41 17,70 20,41
16.  Bezdědovice ST 20,86 20,50 20,86
17.  Třebsko PB 21,15 21,07 21,15
18. Výsledek se nepočítá do ligy  Nalžovice PB 21,74 21,74 20,58
18.  Štěnovický Borek PJ 21,74 21,74 20,68
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Zalužany PB 21,79 21,79 20,92
21.  Buková PB 27,35 27,35 19,26
22.  Štichovice PS NP NP NP
22.  Starosedlský Hrádek PB NP NP NP
22.  Žákava PJ NP NP NP
22.  Lhotka PB NP NP NP
22.  Bolkov PJ NP NP NP
22.  Žebnice PS NP NP NP
22.  Kalenice ST NP NP NP
22.  Chotíkov PS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chválenice PJ 17,70 17,18 17,70
2.  Dehtín KT 19,08 18,86 19,08
3.  Únětice 1911 PJ 19,55 19,55 18,57
4.  Líchovy PB 20,31 20,31 19,98
5.  Bučí PS 20,33 20,33 19,14
6.  Úněšov PS 20,43 20,43 18,84
7.  Chotíkov PS 20,61 19,95 20,61
8.  Poděvousy DO 20,73 18,16 20,73
9.  Namnice PB 21,30 20,52 21,30
10.  Lužná RA 22,56 22,56 21,53
11.  Útušice PJ 23,32 23,32 19,66
12.  Štichovice PS 26,16 18,72 26,16
13.  Horní Lukavice PJ 27,46 18,95 27,46
14.  Rybnice PS 91,80 55,28 91,80

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nalžovice PB--14,482017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlčany PB--14,542017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chrást DraciPB--14,562015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Kalenice ST--14,572015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Líchovy PanthersPB--14,602015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jesenice PB--14,812017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Vranovice PekloPB--14,892017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Chrást PB--15,002016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Radíč PB--15,072017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vranovice PB--15,072015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Buková PB--15,122015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Nalžovice PB--15,122016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Hlubyně PB--15,152017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Chrást PB--15,172017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Namnice PB--15,262016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Líchovy PanthersPB--15,322016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Tomice BN--15,352017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Záborná Lhota PB--15,392017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Vranovice PekloPB--15,462016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Radíč PB--15,482015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kotenčice PB--15,562017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Kotenčice PB--15,622015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Radětice PB--15,672016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Bezdědovice ST--15,702015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Buková PB--15,762016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Zalužany PB--15,782016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Březnice PB--15,842017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Jesenice PB--15,902016/07/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Buková PB--15,962017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zalužany PB--16,032017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Líchovy PB--16,712017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chválenice PJ17,0616,9917,062014/08/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chválenice PJ17,3116,8917,312017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Štěnovický Borek PJ17,3017,3317,332018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Líchovy PB--17,372015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Chválenice PJ17,1817,7017,702015/08/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Štichovice PS17,7517,1217,752018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Hradec PJ17,7717,4117,772016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Vranovice PB--17,842017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Hradec PJ17,5617,9717,972018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Chválenice PJ18,0217,7718,022012/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Únětice 1911 PJ18,0218,0518,052016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chotíkov PS17,3718,0618,062017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Březnice PB18,1017,8418,102018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Úněšov PS18,1318,1518,152017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Štichovice PS18,1717,7318,172016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dehtín KT18,2217,0918,222018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Bučí PS18,2317,2218,232012/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Radětice PB--18,362015/07/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Chválenice PJ18,3816,9818,382016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Štěnovický Borek PJ18,5518,5018,552016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Štichovice PS18,5518,4918,552018/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Malé Přílepy Modré BE--18,562017/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Strýčkovice DO18,5918,3318,592013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Mrtník PS18,5718,6018,602017/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Chotíkov PS18,6118,5518,612016/08/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chválenice PJ17,7518,6118,612013/08/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Poděvousy DO18,2218,6818,682012/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Úněšov PS18,2918,7018,702018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Strýčkovice DO18,7718,4118,772012/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 František Ondrák  16 ** 20 07.08.2015 23:07
 Lukáš Nosek  16 ** 13 07.08.2015 08:35
 Radek Troch  16 ** 0 03.08.2015 09:41
 Petr Jezek  17 ** 0 27.07.2015 23:38
 Petr Koudelka  17 ** 0 28.07.2015 23:53
 Michal Matějíček  17 ** 0 08.08.2015 20:58


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Lukáš Nosek  16 ** 0 07.08.2015 08:36
 Michal Matějíček  17 ** 0 08.08.2015 20:59
 Radek Troch  17 ** 0 28.07.2015 15:49
 Petr Jezek  17 ** 0 27.07.2015 23:39
 František Ondrák  17 ** 0 07.08.2015 23:07

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Robčice - Muži

19,15https://youtu.be/L8btmwe9Rtk Lukáš Nosek

Nevřeň - Muži

20,09https://youtu.be/dtDX-on25us Jícháč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/08/19 Chrást, O putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2013/08/18 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2014/08/10 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2015/07/12 Valcha, Pohár SDH Chrást
BL
2015/08/09 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2016/07/10 Areál Valcha, O Pohár SDH Chrást
BL
2016/08/07 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2017/07/09 Areál Valcha, O pohár SDH Chrást
BL
2017/08/06 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/07/28 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2018/07/29 Chrást, O Putovní pohár SDH Chrást
ZČHL
2020/06/28 Aréna Valcha, O pohár SDH Chrást
BL
Kdy Kde Liga


Komentáře