Chýnov 2019 - O pohár starosty města Chýnov

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 14. 07. 2019 11:00
Kontakt:   Ondřej Vachta
Telefon:  775543321
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krotějov Sport TA 16,47 16,47 16,37
2.  Chotěmice TA 16,73 16,55 16,73
3.  Bohdalín PE 16,86 16,86 16,68
4.  Stoklasná Lhota TA 16,96 16,96 16,87
5.  Český Rudolec JH 17,13 16,84 17,13
6.  Chářovice Špona BN 17,18 17,18 16,83
7.  Šipoun PT 17,25 16,96 17,25
8.  Jaronice CB 17,29 17,15 17,29
9.  Skrýchov u Malšic TA 17,57 17,57 17,39
10.  Dobronice u Chýnova TA 17,65 17,27 17,65
11.  Daměnice BN 17,75 17,08 17,75
12.  Kamenice nad Lipou PE 17,86 17,86 16,83
13.  Zdislavice BN 18,07 18,07 17,18
14.  Žďár JH 18,08 17,29 18,08
15.  Ústrašice B TA 18,41 17,49 18,41
16.  Žirovnice PE 18,63 18,63 18,31
17.  Nová Ves u Chýnova TA 18,81 18,81 17,93
18.  Řepeč TA 18,87 17,69 18,87
19.  Obora TA 19,03 18,78 19,03
20.  Krátošice TA 19,75 19,75 19,11
21.  Rybova Lhota TA 20,29 20,29 18,01
22.  Chabrovice TA 20,95 19,06 20,95
23.  Choustník TA 21,07 20,37 21,07
24.  Markvarec JH 22,94 21,42 22,94
25.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
25.  Kozmice TA NP NP NP
25.  Strmilov JH NP NP NP
25.  Řepeč D TA NP NP NP
25.  Drunče JH NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nová Včelnice JH 18,20 17,41 18,20
2.  Chotěmice TA 18,22 17,64 18,22
3.  Slapy TA 18,53 18,53 18,21
4.  Ústrašice TA 18,63 18,63 17,70
5.  Dvorce A TA 18,71 16,56 18,71
6.  Bezděčín TA 18,84 17,17 18,84
7.  Chválkov PE 18,85 18,85 18,84
8.  Zdešov JH 19,22 19,22 17,36
9.  Choustník TA 23,97 22,63 23,97
10.  Kozmice TA 24,25 22,32 24,25
11.  Chrbonín TA NP NP NP
11.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
11.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Chotěmice TA 14,44 14,27 14,44
2.  Český Rudolec JH 14,88 14,41 14,88
3.  Bohdalín PE 14,95 14,73 14,95
4.  Stoklasná Lhota TA 15,51 14,32 15,51
5.  Šipoun PT 17,83 15,60 17,83

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Bezděčín TA17,1417,0817,142018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Ústrašice TA17,5116,9417,512018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrbonín TA16,9517,5717,572018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Kamenice nad Lipou A PE17,6017,4817,602016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Slapy TA17,7217,7917,792018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dvorce A TA17,1717,8117,812016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nová Včelnice JH18,8417,9117,912014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chotěmice TA17,9317,9217,932016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Chotěmice TA18,0817,8918,082015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dvorce B TA18,0618,0818,082018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Kamenice nad Lipou A PE18,1217,6118,122015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Zhoř u Tábora TA18,1817,9018,182017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nová Včelnice JH17,4118,2018,202019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Chotěmice TA17,6418,2218,222019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Ústrašice TA18,0118,3818,382017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Ústrašice TA17,7718,4518,452016/07/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Slapy TA18,5318,2118,532019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Kamenice nad Lipou PE18,5717,7418,572017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Ústrašice TA18,6317,7018,632019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zdešov JH18,2518,6418,642018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Dvorce A TA16,5618,7118,712019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Bezděčín TA17,1718,8418,842019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Chválkov PE18,8518,8418,852019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Lom TA17,3018,9418,942018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Ústrašice TA17,6418,9718,972015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dvorce B TA19,1219,1619,162017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Zdešov JH19,2217,3619,222019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Dvorce A TA19,1919,2519,252018/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Dvorce A TA19,5717,3419,572015/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Bezděčín TA17,2819,6119,612017/07/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chotěmice - Muži

14,44https://youtu.be/r7UpJkRdzmE Honza Adamec

Český Rudolec - Muži

14,88https://youtu.be/0cHGSzllJu8 Honza Adamec

Bohdalín - Muži

14,95https://youtu.be/VcZIanAqKyU Honza Adamec

Stoklasná Lhota - Muži

15,51https://youtu.be/uUrwZj_n9js Honza Adamec

Krotějov - Muži

16,47https://youtu.be/-sNQFewmbSc Honza Adamec

Chotěmice - Muži

16,73https://youtu.be/oAU4IzQhQCc Honza Adamec

Bohdalín - Muži

16,86https://youtu.be/WvhPskmoAK4 Honza Adamec

Stoklasná Lhota - Muži

16,96https://youtu.be/LKge1wW8InE Honza Adamec

Český Rudolec - Muži

17,13https://youtu.be/Gl0Cr-VPVb8 Honza Adamec

Chářovice - Muži

17,18https://youtu.be/O2ArZcVTVZE Honza Adamec

Šipoun - Muži

17,25https://youtu.be/N1QLtUGMJCw Honza Adamec

Jaronice - Muži

17,29https://youtu.be/oJvMFu67iT4 Honza Adamec

Skrýchov u Malšic - Muži

17,57https://youtu.be/mWAYJG-AiSo Honza Adamec

Dobronice u Chýnova - Muži

17,65https://youtu.be/FjsmZPKLHKU Honza Adamec

Daměnice - Muži

17,75https://youtu.be/KWnvH3i54_s Honza Adamec

Šipoun - Muži

17,83https://youtu.be/lUSpDCZbMt8 Honza Adamec

Kamenice nad Lipou - Muži

17,86https://youtu.be/KRiofcwvmtk Honza Adamec

Zdislavice - Muži

18,07https://youtu.be/nQTee86gHSg Honza Adamec

Žďár - Muži

18,08https://youtu.be/cpJs6QvTkdQ Honza Adamec

Nová Včelnice - Ženy

18,20https://youtu.be/XecJ9Yr9dkI Honza Adamec

Chotěmice - Ženy

18,22https://youtu.be/TkrKAyBpD1o Honza Adamec

Ústrašice - Muži

18,41https://youtu.be/FrbFVrC8rdU Honza Adamec

Slapy - Ženy

18,53https://youtu.be/XRy3AcCpnzc Honza Adamec

Žirovnice - Muži

18,63https://youtu.be/yu4mQjzPtas Honza Adamec

Ústrašice - Ženy

18,63https://youtu.be/pLbtNwrYtH8 Honza Adamec

Dvorce - Ženy

18,71https://youtu.be/DbiYtn6t7Dk Honza Adamec

Nová Ves u Chýnova - Muži

18,81https://youtu.be/OHtopU7d4t0 Honza Adamec

Bezděčín - Ženy

18,84https://youtu.be/5eRlKJ_cqRY Honza Adamec

Chválkov - Ženy

18,85https://youtu.be/acdNtrqjMs8 Honza Adamec

Řepeč - Muži

18,87https://youtu.be/NgVc10Spz18 Honza Adamec

Obora - Muži

19,03https://youtu.be/MewK02jsBpY Honza Adamec

Zdešov - Ženy

19,22https://youtu.be/esjOYQk2syY Honza Adamec

Krátošice - Muži

19,75https://youtu.be/N3LDawixvMs Honza Adamec

Rybova Lhota - Muži

20,29https://youtu.be/m45uzbHF7z8 Honza Adamec

Chabrovice - Muži

20,95https://youtu.be/2wqKNpCSNhA Honza Adamec

Choustník - Muži

21,07https://youtu.be/_Pi0jz89lT0 Honza Adamec

Markvarec - Muži

22,94https://youtu.be/7Ml-zHzfo6g Honza Adamec

Choustník - Ženy

23,97https://youtu.be/yYt114OYxMw Honza Adamec

Kozmice - Ženy

24,25https://youtu.be/DyYk52APhR4 Honza Adamec

Strmilov - Muži

NPhttps://youtu.be/tPMDDHgzmzo Honza Adamec

Kozmice - Muži

NPhttps://youtu.be/nujxHdPm4fY Honza Adamec

Zhoř u Tábora - Muži

NPhttps://youtu.be/mpA6oD8It8Y Honza Adamec

Řepeč - Muži

NPhttps://youtu.be/sqEhSU_PswY Honza Adamec

Drunče - Muži

NPhttps://youtu.be/ozUyuzHT5bU Honza Adamec

Zhoř u Tábora - Ženy

NPhttps://youtu.be/Hr3ZNAx0Db4 Honza Adamec

Chrbonín - Ženy

NPhttps://youtu.be/Mu7eAeGobkc Honza Adamec

Kamenice nad Lipou - Ženy

NPhttps://youtu.be/kpOrikXnH6Y Honza Adamec
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2014/08/23 Chýnov, O putovní pohár starosty města Chýnov
-
2015/07/04 Chýnov, O pohár města Chýnov
THL
2016/07/09 Chýnov, O pohár
THL
2017/07/08 Chýnov, O pohár
THL
2018/08/05 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
2019/07/14 Chýnov, O pohár starosty města Chýnov
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře