Kamenice nad Lipou 2016 - O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční

Liga: Pelhřimovská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 06. 2016 20:00
Kontakt:   Lukáš Chalupa
Telefon:  728 454 808
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Zadal: Ondřej Pecha

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 16,69 16,32 16,69
2.  Český Rudolec JH 16,77 16,18 16,77
3.  Žďár A JH 17,15 17,15 17,05
4.  Markvarec JH 17,18 17,18 16,56
5.  Heřmaneč JH 17,74 17,52 17,74
6.  Kaliště JI 17,98 17,76 17,98
7.  Drunče JH 18,06 18,06 17,48
8.  Rohovka PE 18,39 18,39 17,87
9.  Žďár B JH 18,77 17,86 18,77
10.  Chválkov B PE 18,93 18,67 18,93
11.  Strmilov JH 19,07 18,15 19,07
12.  Bílý Kámen JI 20,03 19,72 20,03
13.  Mysletice JI 21,02 20,84 21,02
14.  Nová Ves JI 21,33 20,60 21,33
15.  Rynárec PE 22,61 22,61 21,51
16.  Chválkov PE 24,14 24,14 22,34
17.  Střížov B JI 26,63 24,81 26,63
18.  Jižná JH 26,73 26,73 25,58
19.  Včelnička PE 28,24 27,27 28,24
20.  Skrýchov u Malšic TA 28,48 28,48 18,19
21.  Žirovnice PE 44,93 17,20 44,93
22.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP
22.  Milíčov JI NP NP NP
22.  Cizkrajov JH NP NP NP
22.  Střížov JI NP NP NP
22.  Božejovice TA NP NP NP
22.  Batelov JI NP NP NP
22.  Libkova Voda PE NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Kamenice nad Lipou A PE 21,52 21,52 20,65
2.  Strachoňovice JI 23,35 23,35 22,87
3.  Nová Včelnice JH 25,25 25,16 25,25
4.  Kamenice nad Lipou B PE 25,92 23,81 25,92
5.  Nová Ves JI 29,94 28,60 29,94
6.  Zajíčkov PE 36,88 36,88 35,75
7.  Zdešov JH NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Heřmaneč JH--16,882018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Žďár AJH17,1317,1117,132016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Stoklasná Lhota TA16,8617,2217,222016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE16,9817,4617,462019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH17,3917,5617,562017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Heřmaneč JH17,6617,1117,662019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Sedlatice AJI17,6717,2117,672019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Český Rudolec JH16,9417,7117,712019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Dolní Němčice JH17,7617,6717,762019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Božejovice TA17,7917,5317,792019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Heřmaneč JH17,2617,8417,842017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou PE17,9616,7417,962016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žirovnice PE17,5218,0018,002017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Strachoňovice JI--18,122018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Markvarec JH18,1217,1918,122019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH17,6518,1318,132016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Mysletice JI17,2418,1918,192017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Batelov JI17,8018,2018,202017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Bohdalín PE17,9618,2518,252017/07/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Žirovnice PE17,3818,2918,292019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Načeradec BN--18,312018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Strachoňovice JI18,3418,3218,342019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Strmilov JH18,3817,9918,382019/07/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chotěmice TA18,5016,9018,502016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Chválkov PE--18,582018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Bílý Kámen JI18,3918,5918,592016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Drunče JH18,6818,0518,682016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Žirovnice PE18,7918,5018,792016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Libkova Voda PE--18,792018/06/16 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Heřmaneč JH18,8917,7518,892016/07/30 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Božejovice - Muži

NPhttps://youtu.be/JYdGEzG_CEI Jiří Mácha
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Kamenice nad Lipou, PE,
JČHL
2010/06/19 Kamenice nad Lipou, -,
THL
2011/06/11 Kamenice n. Lipou, PE, O putovní pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2012/06/16 Kamenice nad Lipou, O pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2014/06/21 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2015/06/20 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2016/06/18 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2016/07/30 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/06/17 Kamenice nad Lipou, Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
PLPU
2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/06/16 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
PLPU
2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník
PLPU
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře