Mladoňovice 2013 - O pohár Petra Mladoně

Liga: Třebíčská okresní liga
Stránky pořadatele:  http://sdhmladonovice.webnode.cz/
Kdy: 07. 09. 2013 12:30
Kontakt:   Aleš Daňhel
Telefon:  721279169
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: Aleš Daňhel

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sedlatice A JI 15,90 15,90 15,67
2.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 16,77 16,77 16,41
3.  Výčapy A TR 16,84 16,80 16,84
4.  Stará Říše JI 17,14 17,14 16,89
5.  Horky TR 17,21 17,21 17,14
6.  Želetava TR 17,22 17,18 17,22
7.  Litovany TR 17,29 17,29 16,90
8.  Mladoňovice TR 17,34 17,00 17,34
9.  Petrovice A TR 17,58 17,58 17,42
10.  Radotice TR 17,70 17,70 17,36
11.  Krasonice JI 17,77 17,77 17,05
12.  Moravské Budějovice TR 17,87 17,62 17,87
13.  Sedlatice B JI 17,90 17,69 17,90
14.  Kostníky TR 18,01 18,01 17,99
15.  Chlum TR 18,12 18,12 17,40
16.  Police TR 18,21 18,21 17,75
17.  Radonín TR 18,22 17,57 18,22
17.  Sokolí TR 18,22 17,88 18,22
19.  Vladislav TR 18,46 18,46 18,41
20.  Myslibořice TR 18,47 18,47 17,21
21.  Kněžice TR 18,56 18,56 17,96
22.  Lipník TR 18,57 18,57 18,25
23.  Bačice TR 18,76 18,76 18,45
24.  Dolní Němčice B JH 19,02 17,23 19,02
25.  Kamenná TR 19,59 19,42 19,59
26.  Radkov JI 19,69 19,69 18,80
27.  Vranín TR 19,82 19,45 19,82
28.  Petrovice B TR 38,34 38,34 35,22
29.  Nárameč TR NP NP NP
29.  Stařeč TR NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 17,62 17,61 17,62
2.  Mladoňovice TR 18,13 18,13 17,65
3.  Radonín TR 18,34 18,34 18,01
4.  Výčapy TR 18,53 17,87 18,53
5.  Častohostice TR 18,93 17,91 18,93
6.  Myslibořice TR 19,91 19,91 18,18
7.  Petrovice TR 20,14 18,09 20,14
8.  Budišov TR 20,18 20,18 19,16
9.  Lipník TR 26,38 26,38 25,67
10.  Kamenná TR 29,16 29,16 28,33
11.  Horky TR NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 14,11 14,07 14,11
2.  Stará Říše JI 14,25 13,56 14,25
3.  Sedlatice JI 14,45 13,87 14,45
4.  Výčapy TR 15,50 15,32 15,50
5.  Radotice TR 15,76 15,76 14,96
6.  Horky TR 16,75 16,75 16,28

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR14,5914,0714,592015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Oponešice TR14,6314,5914,632017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Sedlatice JI14,5714,6314,632014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Stará Říše JI14,6414,5414,642017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mladoňovice TR14,6814,3314,682017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sedlatice JI14,5414,7014,702015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sedlatice JI14,7614,4614,762013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI14,7614,7214,762017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Krasonice JI13,6914,8414,842014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mladoňovice TR14,6514,8514,852014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenná TR14,9314,8614,932017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Hornice TR14,7515,1215,122017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mladoňovice TR14,9515,1715,172012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jindřichovice JI14,9115,1815,182014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dolní Němčice BJH15,0215,1815,182013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Sedlatice JI14,8415,2315,232012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Krasonice JI15,0615,3015,302017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Hornice TR15,1215,3115,312014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Sedlatice BJI15,3115,2915,312015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Čikov TR15,3814,7915,382017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Krasonice JI15,3914,9415,392012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Krahulčí JI15,4414,9815,442015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Police TR15,4914,8115,492017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Krasonice JI15,5115,1115,512013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Jakubov u Moravských Budějovic TR15,5315,6115,612012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Želetava TR15,4015,6615,662015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Petrovice BTR15,3215,7415,742017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Předín TR15,5615,8015,802014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Kostníky TR15,6215,8415,842017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Sedlatice BJI15,3315,8815,882014/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Nevcehle JI16,1216,6516,652014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,8916,5516,892015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Petrůvky TR16,9217,0317,032016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,8317,1017,102018/08/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,8117,2417,242015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Petrůvky TR17,3016,8217,302017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Mladoňovice TR17,3316,6217,332014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Stará Říše JI17,3516,1817,352017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Radonín TR17,4317,1217,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,5917,4317,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Radonín TR17,3817,5017,502017/09/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Radonín TR16,8217,5417,542015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Myslibořice TR17,3417,6117,612016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,6117,6217,622013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Mladoňovice TR17,3617,6317,632013/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Sedlejov JI17,6317,4917,632013/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,3317,6517,652015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,9117,6617,662017/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Olešná HB17,5317,6817,682014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Budišov TR17,6517,6817,682015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,7117,3717,712016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Boršov JI17,7917,6817,792014/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Trnava TR17,8017,7217,802012/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nová Říše JI17,9217,9317,932016/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Radonín TR17,5217,9417,942015/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Petrovice TR17,9517,8217,952015/08/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Výčapy TR17,9617,6417,962012/07/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Dvorce JH17,3917,9817,982015/07/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Petrovice TR17,9817,7317,982016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Mladoňovice TR18,1017,2018,102014/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Josef Navrátil  16 ** 0 07.09.2013 10:12
 Jaroslav Vejtasa  16 ** 0 07.09.2013 00:15
 Petr Kropáč  16 ** 0 07.09.2013 06:38
 Ivana Hynčicová  16 ** 0 06.09.2013 08:54
 Jan Zahradník  17 ** 0 06.09.2013 14:12
 Michal Matějíček  17 ** 0 06.09.2013 17:36
 Honza Adamec  17 ** 0 07.09.2013 07:07


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Honza Adamec  17 ** 23 07.09.2013 07:07
 Josef Navrátil  17 ** 22 07.09.2013 10:13
 Petr Kropáč  17 ** 21 07.09.2013 06:39
 Jan Zahradník  17 ** 13 06.09.2013 14:12
 Michal Matějíček  17 ** 8 06.09.2013 17:36
 Ivana Hynčicová  17 ** 3 06.09.2013 08:54
 Jaroslav Vejtasa  17 ** 0 07.09.2013 00:15

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Sedlatice - Muži

15,90https://youtu.be/NdLH5I3e95o Lukáš Svoboda
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/C51XiPD-Lo0

Kód: C51XiPD-Lo0


Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/q0GHxeU7YE8

Kód: q0GHxeU7YE8



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/06/09 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2012/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice
-
2013/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2013/07/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2013/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2014/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2014/07/06 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2014/09/07 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2015/06/07 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela MH
-
2015/07/03 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2015/07/05 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2015/08/30 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2016/07/01 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2016/07/03 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2016/09/17 Mladoňovice, pohár Petra Mladoně
TRL
2017/07/04 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2017/09/03 Mladoňovice, O pohár Petra Mladoně
TRL
2018/06/03 sportovní areal chobot, Memorial Ladislava Daňhela pohárová soutěž
-
2018/07/05 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
2018/08/25 Mladoňovice, Memoriál Ladislava Daňhela
JOL
2019/08/16 Mladoňovice, Noční soutěž Mladoňovice, 2B
-
Kdy Kde Liga


Komentáře