Radimovice 2019 - Sychrovský pohár

Liga: Jizerská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 19. 05. 2019 10:00
Kontakt:   Aleš Šrytr
Telefon:  723101488
Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
Zadal: Blanka Kuntošová

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 16,85 16,85 16,39
2.  Kosmonosy MB 16,96 16,84 16,96
3.  Dneboh MB 17,16 16,99 17,16
4.  Bezděkov pod Třemšínem PB 17,23 17,23 16,83
5.  Frýdštejn JN 17,47 17,36 17,47
6.  Dubenec TU 17,68 17,68 17,40
7.  Jirkov JN 17,69 17,55 17,69
8.  Malá Skála JN 18,29 17,43 18,29
9.  Hradčany LI 18,63 18,63 18,32
10.  Sychrov MB 18,68 17,35 18,68
11.  Břehy MB 19,24 18,70 19,24
12.  Veselá MB 19,95 18,40 19,95
13.  Olešnice SM 21,42 17,74 21,42
14.  Zlatá Olešnice JN 21,56 17,37 21,56
15.  Krásná Ves MB 21,98 21,98 19,15
16.  Dobšín Kamenice MB 33,18 32,44 33,18
17.  Tatobity SM NP NP 19,11
17.  Velké Hamry JN NP NP 20,45
17.  Obrubce MB NP NP 17,40
17.  Zahorčice ST NP NP NP
17.  Jílové u Držkova JN NP NP NP
17.  Lučany nad Nisou JN NP 41,57 NP
17.  Pšánky HK NP NP NP
17.  Košťálov SM NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Malá Skála Béčko JN 17,69 17,69 17,48
2.  Kosmonosy MB 17,92 17,81 17,92
3.  Ploukonice SM 18,02 18,02 17,77
4.  Košťálov SM 18,05 17,53 18,05
5.  Dlouhá Ves RK 18,27 18,11 18,27
6.  Sychrov A MB 19,06 17,76 19,06
7.  Bratříkov JN 19,12 19,12 19,09
8.  Pěnčín JN 19,20 17,26 19,20
9.  Jeřmanice LI 19,25 19,25 18,51
10.  Sychrov B MB 19,43 18,69 19,43
11.  Katusice MB 21,34 21,34 17,78
12.  Renmotor Jinolice JC 22,21 22,21 21,82
13.  Mříčná SM 24,40 24,40 24,20

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Radíkov PR15,9715,9515,972017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Chrášťany LT15,9016,2616,262016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chrášťany LT--16,412015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Radíkov OL16,5215,9416,522014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Chrášťany LT16,0416,5716,572014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Sychotín BK--16,582015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Sychotín B BK16,6016,2916,602016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chrášťany LT16,5516,6016,602017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Košťálov SM16,6816,4216,682017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Letohrad - Kunčice UO16,4116,7316,732014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Letohrad - Orlice UO16,7516,7616,762016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Benešov u Semil SM16,7816,6616,782016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Benešov u Semil SM--16,832015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Myštěves HK16,9616,9616,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Vitiněves JC16,9616,3216,962014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Rokytno PA17,0016,8217,002017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Stará Říše JI17,0817,0517,082017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nevcehle JI16,9917,1117,112016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Skrochovice OP16,5217,1117,112017/08/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Touchovice LN17,1117,2817,282016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Benešov u Semil SM17,3116,7317,312014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Krásná Ves MB--17,342015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Libuň JC--17,392015/08/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Vitiněves JC17,4816,8017,482016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Radíkov PR17,5316,4817,532016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Myštěves HK17,0717,5517,552016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Jablonec nad Jizerou SM17,6016,9817,602014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Malá Skála JN17,0517,6217,622016/08/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Sychotín BK17,6416,9217,642014/08/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Malá Skála Béčko JN17,6917,4817,692019/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Radek Staněk  16 ** 9 17.05.2019 07:52
 Michal Matějíček  16 ** 0 18.05.2019 18:17


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Michal Matějíček  16 ** 0 18.05.2019 18:16
 Radek Staněk  16 ** 0 17.05.2019 07:52

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Dlouhá Ves - Ženy

18,27https://youtu.be/RHceXSqM45I Pepa Malý
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
1996/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1997/08/23 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1998/08/22 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
1999/08/21 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
EXČR
2007/08/19 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2008/08/24 Radimovice, LI, Sychrovský pohár
JL
2010/08/29 Radimovice, -, SYCHROVSKÝ POHÁR
JL
2013/08/17 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2014/08/23 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2015/08/22 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2016/08/20 Radimovice, Sychrovský pohár
EXČR
2017/08/19 Radimovice, Sychrovský pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/05/20 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár
JL
Kdy Kde Liga


Komentáře