Stará Říše 2019 - O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ

Liga: Extraliga ČR
Stránky pořadatele:  http://www.sdhstararise.cz
Kdy: 22. 06. 2019 11:00
Kontakt:   David Müller
Telefon:  722912118
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pasohlávky BO 16,28 16,03 16,28
2.  Plumlov PV 16,44 16,44 16,25
3.  Prchalov NJ 16,52 16,49 16,52
4.  Trnava TR 16,54 16,54 15,71
5.  Loučany OL 16,72 16,72 16,35
6.  Olešná HB 16,75 15,82 16,75
7.  Krotějov Sport TA 16,82 16,41 16,82
8.  Zahorčice ST 16,84 16,34 16,84
9.  Obrubce MB 16,92 16,92 16,87
10.  Frýdštejn JN 16,93 16,93 16,18
11.  Letohrad - Kunčice B UO 16,94 16,48 16,94
12.  Stará Říše JI 17,01 16,24 17,01
12.  Hrabůvka PR 17,01 17,01 16,18
14.  Český Rudolec JH 17,17 17,08 17,17
15.  Novosedly ST 17,34 16,88 17,34
16.  Krásná Ves MB 17,37 17,21 17,37
17.  Velké Hoštice OP 17,63 16,32 17,63
18.  Lavičky ZR 17,67 17,67 17,07
19.  Čechtín TR 17,70 16,99 17,70
20.  Nevcehle JI 17,80 16,02 17,80
21.  Dešná B JH 17,87 17,70 17,87
21.  Zderaz C CR 17,87 16,77 17,87
23.  Nevřeň PS 18,16 17,30 18,16
24.  Pšánky HK 18,28 17,61 18,28
25.  Vřesovice HO 18,63 18,49 18,63
26.  Prchalov B NJ 18,98 18,98 16,95
27.  Kynice HB 20,63 17,46 20,63
28.  Bašnice JC NP 16,43 NP
28.  Sedlatice JI NP NP NP
28.  Čikov TR NP NP NP
28.  Dobronice u Chýnova TA NP NP NP
28.  Mladoňovice TR NP NP 15,97
28.  Letohrad - Jeleni UO NP NP 16,59
28.  Tatobity SM NP NP 16,95
28.  Petrovice TR NP NP NP
28.  Bezděkov pod Třemšínem PB NP NP NP
28.  Renmotor Jinolice JC NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Košťálov SM 16,35 16,35 16,02
2.  Dětkovice VY 16,56 16,56 16,27
3.  Nevcehle JI 17,14 16,63 17,14
4.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 17,17 17,17 16,63
5.  Nepomuky UO 17,27 17,27 16,96
6.  Petrůvky TR 17,35 16,52 17,35
7.  Renmotor Jinolice JC 17,41 17,41 16,74
7.  Benetice TR 17,41 17,41 16,66
9.  Olešná HB 17,53 16,58 17,53
10.  Sloup PZ 17,94 17,94 17,41
11.  Pravčice KM 18,28 18,28 17,08
12.  Dlouhá Ves RK 19,52 19,52 16,83
13.  Stará Říše JI 19,96 17,88 19,96
14.  Hrobice Explosia PA 20,61 20,61 18,22
15.  Malé Hoštice OP NP NP NP
15.  Budišov TR NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Košťálov SM16,3516,0216,352019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Petrůvky TR16,5316,5416,542016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dětkovice VY16,5616,2716,562019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Petrůvky TR16,7016,6716,702017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Budišov TR16,5516,7216,722019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7316,3116,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nevcehle JI16,9216,3716,922015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nevcehle JI16,9716,8716,972016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Skrochovice OP16,9816,1216,982017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Stará Říše JI16,3617,0317,032017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nevcehle JI17,0816,6217,082013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Radíkov PR17,1116,4817,112017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Radonín TR17,1316,9917,132017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Nevcehle JI16,6317,1417,142019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Jakubov u Moravských Budějovic TR17,1716,6317,172019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Radonín TR17,2416,5217,242016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Petrůvky TR17,2517,2517,252012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nepomuky UO17,2716,9617,272019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Stará Říše JI16,7817,2917,292019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Petrůvky TR16,5217,3517,352019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Nevcehle JI16,8517,3717,372014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Renmotor Jinolice JC17,4116,7417,412019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Benetice TR17,4116,6617,412019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nevcehle JI16,3017,4517,452019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Benešov u Semil SM16,9517,4617,462017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Boršov JI17,4717,5117,512014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Olešná HB16,5817,5317,532019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Krásná Ves MB17,6217,5617,622017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chrášťany LT17,6017,7917,792017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Radonín TR17,5117,8517,852019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Adam Nádvorník  16,29 24 21.06.2019 19:10
 Krleša  16,26 23 20.06.2019 13:41
 Michal Matějíček  16,12 9 20.06.2019 21:17
 Radek Staněk  16,10 7 21.06.2019 07:21
 Honza Adamec  16,05 2 22.06.2019 00:13
 Lukáš Vaculík  15,97 0 21.06.2019 19:26


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Adam Nádvorník  16,34 24 21.06.2019 19:10
 Krleša  16,30 20 20.06.2019 13:42
 Honza Adamec  16,20 10 22.06.2019 00:15
 Lukáš Vaculík  16,15 5 21.06.2019 19:27
 Michal Matějíček  16,58 2 20.06.2019 21:18
 Radek Staněk  16,68 0 17.06.2019 12:16

Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Nevřeň - Muži

18,16https://youtu.be/0RF9sT-kvvQ Jícháč
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://youtu.be/vsZKAcwZaiE

Kód: vsZKAcwZaiE



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga


Komentáře