Rok:

Výsledky ročníku 2014 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. To
1
Pr
2
Pr
3
So
4
So
5
Ra
6
Na
7
Za
8
Bu
9
Pe
10
Se
11
Va
12
1. Sloup 178 14,45PZ
15,24
14,49
14,75
14,68
14,45
15,21
14,70
14,76
15,54
17,72
NP
14,68
2. Radětice 148 14,64PB
15,97
14,64
14,87
15,25
14,93
14,85
14,94
15,53
15,03
15,05
15,36
21,12
3. Líchovy Panthers 128 14,41PB
15,29
14,89
14,98
14,65
15,57
14,95
14,41
17,01
15,15
15,11
14,60
32,62
4. Radíč 76 15,07PB
17,20
15,16
22,23
15,68
16,45
15,07
15,32
15,82
16,83
15,13
15,49
15,32
5. Chrást Draci 71 14,29PB
15,07
15,38
19,21
14,92
18,96
-
14,29
-
15,74
-
25,71
-
6. Vranovice 67 15,45PB
19,13
-
NP
15,98
16,07
16,08
NP
15,95
15,93
18,04
15,45
16,71
7. Nalžovice 62 14,44PB
23,98
16,22
22,68
16,43
16,45
15,35
14,44
17,05
18,88
15,30
15,25
-
8. Namnice 39 15,18PB
16,12
15,18
16,08
21,68
NP
--
NP
17,42
18,63
16,35
15,93
9. Chářovice 37 14,48BN----
15,04
-
14,48
NP
18,14
---
10. Zalužany 35 15,60PB
17,29
16,97
19,98
NP
16,82
15,60
25,27
16,16
16,88
23,92
15,98
17,28
11. Chotilsko 29 15,33PB
16,10
26,87
15,95
25,89
18,71
15,33
28,73
15,96
19,13
NP
21,08
NP
12. Starosedlský Hrádek 24 16,31PB
16,31
16,46
NP
16,70
18,34
-
17,31
18,30
16,39
16,35
17,22
NP
13. Třebsko 21 15,29PB
20,89
--
20,98
15,29
-
NP
-
16,29
--
16,73
14. Šipoun 20 14,85PT---------
14,85
--
15. Buková 17 15,46PB
17,81
NP
NP
15,76
16,70
17,02
15,46
NP
NP
15,76
16,00
25,62
16. Bezděkov pod Třemšínem 14 14,18PB------
14,18
-----
17. Bezdědovice 14 15,41ST-------
15,41
----
18. Štítary 11 15,40DO-----------
15,40
19. Nová Ves pod Pleší 11 16,96PB
22,34
34,43
16,96
-
17,51
18,29
17,58
17,61
17,10
-
17,77
-
20. Sestrouň 7 15,57PB
NP
---
NP
15,57
NP
NP
16,06
---
21. Obděnice 7 16,65PB-
NP
27,92
-
17,84
18,71
NP
--
16,65
17,65
17,09
22. Broumy 7 16,82BE-
20,05
16,82
---------
23. Sedlčany 4 15,99PB
18,76
NP
NP
17,43
17,01
17,08
15,99
NP
16,64
-
24,82
-
24. Dublovice 2 16,88PB
17,27
--
19,40
NP
NP
16,88
NP
--
24,48
-
25. Počepice 1 16,86PB----
19,46
16,86
18,40
NP
-
NP
17,67
-
26. Dobrošovice 1 17,64PB----------
17,64
-
27. Tomice 0 16,10BN----
19,14
-
16,10
-----
28. Rosovice 0 17,10PB
28,09
--
28,03
17,39
-
17,10
-----
29. Mokřice 0 18,48PB----
18,48
-------
30. Drahenický Málkov 0 18,55ST--------
18,55
---
31. Horní Měcholupy 0 19,42AB-
NP
NP
26,82
19,42
-------
32. Hostivice 0 23,29PZ
45,38
-
43,58
-
23,29
-
29,05
---
24,19
-
33. Kojetín 0 27,95PB---------
NP
27,95
-
34. Jesenice 0 36,75PB-----
36,75
------
35. Křížkový Újezdec 0 39,06PH-
NP
39,06
---------
36. Věšín 0 NPPB
NP
-------
NP
--
NP
37. Doubravice u Volyně 0 NPST----------
NP
-
38. Libíň 0 NPPB---
NP
--------
39. Osnice 0 NPPZ-
NP
----------


Celkem se účastnilo:  54 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: