Výsledky ročníku 2016 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ar 1 | Hř 2 | Ar 3 | Ar 4 | Pa 5 | Hř 6 | Hř 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Líchovy Panthers | 173 | 14,40 | PB | 101 | |||||||
2. | Nalžovice | 143 | 14,23 | PB | 87 | |||||||
3. | Vranovice Peklo | 136 | 14,47 | PB | 75 | |||||||
4. | Zalužany | 127 | 14,55 | PB | 76 | |||||||
5. | Radětice | 114 | 14,67 | PB | 50 | |||||||
6. | Buková | 88 | 14,78 | PB | 68 | |||||||
7. | Sedlčany | 87 | 14,86 | PB | 57 | |||||||
8. | Radíč | 86 | 14,35 | PB | 36 | |||||||
9. | Namnice | 80 | 14,89 | PB | - | 60 | ||||||
10. | Záborná Lhota | 80 | 15,20 | PB | - | 38 | ||||||
11. | Jesenice | 75 | 14,90 | PB | 40 | |||||||
12. | Kotenčice | 70 | - | PB | 38 | |||||||
13. | Starosedlský Hrádek | 45 | 15,86 | PB | 32 | |||||||
14. | Chrást | 37 | 14,65 | PB | - | - | - | - | - | 20 | ||
15. | Chářovice A | 32 | 14,64 | BN | - | - | - | - | 32 | |||
16. | Drahňovice | 26 | - | BN | - | - | - | - | 20 | |||
17. | Počepice | 22 | 15,73 | PB | 7 | |||||||
18. | Lhotka | 20 | 15,92 | PB | - | - | 17 | |||||
19. | Broumy | 18 | 16,49 | BE | - | 9 | ||||||
20. | Věšín | 16 | 16,05 | PB | - | - | - | - | 3 | |||
21. | Šipoun | 15 | 14,64 | PT | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
22. | Svaté Pole | 15 | 16,43 | PB | - | - | 5 | |||||
23. | Bezděkov pod Třemšínem | 13 | 14,32 | PB | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
24. | Chářovice B | 11 | 14,82 | BN | - | - | - | - | - | 11 | ||
25. | Mokřice | 9 | 16,72 | PB | - | - | - | - | - | - | 9 | |
26. | Březnice | 8 | 16,84 | PB | - | - | - | 8 | ||||
27. | Zahořany | 8 | 17,20 | PZ | 8 | |||||||
28. | Tomice | 5 | 16,20 | BN | - | - | - | - | - | - | 5 | |
29. | Sestrouň | 5 | 17,90 | PB | - | - | - | - | - | 1 | ||
30. | Voltýřov | 4 | 17,15 | PB | - | - | 4 | |||||
31. | Dobrošovice | 2 | 19,61 | PB | - | - | - | - | - | - | 0 | |
32. | Křečovice | 1 | 17,84 | BN | - | - | - | - | 0 | |||
33. | Lhotka | 1 | 24,03 | BE | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
34. | Sestrouň B | 0 | - | PB | - | - | - | - | 0 | |||
35. | Lužná | 0 | 17,78 | RA | - | - | - | - | - | 0 | ||
36. | Křížkový Újezdec | 0 | 22,07 | PH | - | - | - | - | - | - | 0 | |
37. | Suchodol | 0 | 22,48 | PB | - | - | - | - | - | - | 0 | |
38. | Střezimíř | 0 | 33,50 | BN | - | - | - | - | - | 0 | ||
39. | Tochovice | 0 | 34,53 | PB | - | - | - | - | - | - | 0 | |
40. | Sedlčany B | 0 | NP | PB | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
41. | Litochovice | 0 | NP | ST | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Ar 1 | Hř 2 | Ar 3 | Ar 4 | Pa 5 | Hř 6 | Hř 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Líchovy | 104 | 16,55 | PB | 52 | |||||||
2. | Radětice | 91 | 17,93 | PB | 47 | |||||||
3. | Zahořany | 73 | 17,62 | PZ | 47 | |||||||
4. | Malé Přílepy Modré | 70 | 17,81 | BE | 52 | |||||||
5. | Zalužany | 60 | 17,77 | PB | 33 | |||||||
6. | Lhotka | 52 | 18,39 | PB | 38 | |||||||
7. | Namnice | 47 | 17,28 | PB | - | 22 | ||||||
8. | Broumy | 19 | 19,68 | BE | - | - | 9 | |||||
9. | Sloup | 18 | 16,70 | PZ | - | - | - | - | - | - | 8 | |
10. | Rožmitál pod Třemšínem | 12 | 19,96 | PB | 8 | |||||||
11. | Tochovice | 3 | 26,79 | PB | - | - | - | - | - | - | 3 | |
12. | Lužná | 2 | 29,43 | RA | - | - | - | - | - | 2 | ||
13. | Střezimíř | 0 | 42,56 | BN | - | - | - | - | - | - | 0 | |
14. | Počepice | 0 | NP | PB | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
15. | Křížkový Újezdec | 0 | 12000,00 | PH | - | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 56 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: