Rok:

Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr.
1

2
Ar
3

4

5
Sp
6
Sp
7
Be
8
Pa
9
Body
1. Jesenice 123 14,22PB
15
20
10
8
20
20
13
17
0
123
2. Hlubyně 112 14,18PB
20
13
20
20
0
11
17
8
3
112
3. Buková 106 14,34PB
17
17
13
5
17
7
0
13
17
106
4. Sedlčany 92 14,32PB
0
0
17
15
15
9
15
11
10
92
5. Kotenčice 92 14,65PB
9
11
11
13
10
13
5
7
13
92
6. Radíč 88 14,55PB
10
0
15
10
13
3
20
6
11
88
7. Nalžovice 84 14,76PB
8
15
9
7
8
15
8
5
9
84
8. Zalužany 70 14,82PB
11
6
6
17
4
10
10
0
6
70
9. Vranovice Peklo 57 14,73PB
13
8
3
11
2
--
0
20
57
10. Starosedlský Hrádek 52 14,84PB
0
10
7
4
3
17
11
0
0
52
11. Záborná Lhota 36 14,86PB
0
0
8
0
11
8
9
0
0
36
12. Radětice 35 14,83PB-------
20
15
35
13. Nahoruby 30 15,23BN
5
1
-
6
1
0
2
15
0
30
14. Svaté Pole 30 15,34PB
4
4
0
9
0
5
3
0
5
30
15. Chářovice B 27 15,53BN
0
9
-
1
7
-
7
3
-27
16. Suchodol 15 15,17PB
0
0
0
0
9
6
0
0
0
15
17. Daměnice 13 15,29BN----
5
---
8
13
18. Oplot 11 15,74PJ-
5
---
0
6
--11
19. Chrást 10 14,90PB-------
10
-10
20. Líchovy 10 15,31PB---
0
6
--
4
-10
21. Křečovice 10 15,98BN
3
2
0
--
1
4
0
0
10
22. Voltýřov 10 16,11PB
2
3
5
0
0
--
0
0
10
23. Bezděkov pod Třemšínem 9 14,32PB-------
9
-9
24. Křížkový Újezdec 9 15,53PH-
7
-----
2
-9
25. Lhotka 9 15,95PB
6
0
0
3
0
---
0
9
26. Broumy 9 16,56BE
0
0
1
2
0
2
1
1
2
9
27. Tomice 7 14,75BN
7
--------7
28. Dalovy 7 15,52BN--------
7
7
29. Malovice 4 16,21BN--------
4
4
30. Štítary 4 16,39DO--
4
----
0
-4
31. Věšín 4 16,46PB---
0
0
4
-
0
-4
32. Únětice 1911 B 2 16,60PJ--
2
------2
33. Mokřice 1 16,85PB
1
0
--
0
----1
34. Sestrouň 1 22,27PB--------
1
1
35. Žebnice 0 18,06PS-------
0
-0
36. Březnice 0 18,53PB
0
0
------
0
0
37. Skalice 0 18,71PB
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
38. Lhotka 0 20,25BE-----
0
0
--0
39. Počepice 0 22,01PB---
0
-----0
40. Zaječov 0 22,18BE-----
0
0
--0
41. Skřivaň 0 43,64RA------
0
--0
42. Horní Měcholupy 0 NPAB---
0
0
----0
43. Poděvousy 0 NPDO-------
0
-0


Celkem se účastnilo:  58 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: