Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Hř 1 | Hř 2 | Sp 3 | Sp 4 | Ar 5 | Ar 6 | Tr 7 | Tr 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlčany | 119 | 13,96 | PB | ||||||||
2. | Vranovice | 100 | 14,55 | PB | ||||||||
3. | Březnice | 96 | 14,72 | PB | ||||||||
4. | Nahoruby | 95 | 14,46 | BN | ||||||||
5. | Radětice | 95 | 14,60 | PB | ||||||||
6. | Nalžovice | 82 | 14,44 | PB | - | - | ||||||
7. | Radíč | 64 | 14,82 | PB | ||||||||
8. | Jesenice | 63 | 14,74 | PB | - | |||||||
9. | Střezimíř | 52 | 15,01 | BN | ||||||||
10. | Záborná Lhota | 41 | 15,26 | PB | ||||||||
11. | Zaječov | 40 | 15,52 | BE | ||||||||
12. | Skalice | 30 | 14,82 | PB | ||||||||
13. | Horní Měcholupy | 27 | 15,18 | AB | - | - | - | - | - | |||
14. | Zahořany | 27 | 16,51 | PZ | - | |||||||
15. | Broumy | 21 | 16,73 | BE | - | - | ||||||
16. | Zalužany | 20 | 16,01 | PB | ||||||||
17. | Oplot | 19 | 15,55 | PJ | - | - | - | - | - | - | ||
18. | Czech ( Česko ) Suchončice | 15 | 15,47 | - | - | - | - | - | - | - | ||
19. | Křížkový Újezdec | 14 | 15,87 | PH | - | - | - | - | - | - | ||
20. | Mokřice | 6 | 16,15 | PB | - | - | - | - | - | |||
21. | Věšín | 6 | 16,64 | PB | - | - | - | |||||
22. | Křečovice | 5 | 22,00 | BN | - | - | - | - | - | - | ||
23. | Hlubyně | 4 | 16,44 | PB | - | - | - | - | - | - | - | |
24. | Zaječov B | 4 | 20,67 | BE | - | - | - | - | ||||
25. | Sloup | 0 | NP | PZ | - | - | - | - | - | - | - | |
26. | Nová Ves u Chýnova | 0 | NP | TA | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Hř 1 | Hř 2 | Sp 3 | Sp 4 | Ar 5 | Ar 6 | Tr 7 | Tr 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lužná | 72 | 16,75 | RA | ||||||||
2. | Zahořany | 61 | 17,43 | PZ | ||||||||
3. | Zalužany | 47 | 17,15 | PB | ||||||||
4. | Malé Přílepy | 46 | 18,30 | BE | ||||||||
5. | Střezimíř | 34 | 17,87 | BN | ||||||||
6. | Březnice | 32 | 18,02 | PB | ||||||||
7. | Skalice | 23 | 19,26 | PB | ||||||||
8. | Kňovice | 16 | 19,14 | PB | - | - | - | |||||
9. | Broumy | 14 | 19,07 | BE | ||||||||
10. | Hlubyně | 9 | 17,59 | PB | - | - | - | - | - | |||
11. | Sloup | 8 | 17,25 | PZ | - | - | - | - | - | - | - | |
12. | Dalovy | 3 | 20,73 | BN | - | - | - | - | - | - | - | |
13. | Zaječov | 3 | 22,26 | BE | - | - | ||||||
14. | Horní Měcholupy | 0 | 26,55 | AB | - | - | - | - | - | - | - | |
15. | Martinice | 0 | NP | PB | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 41 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: