Nová Ves u Světlé 2024 (Havlíčkův Brod)
O Pohár SDH Nová Ves u Světlé
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Havlíčkobrodská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 30. 06. 2024 10:00 |
| Kontakt: | Pavel Slezák |
| Telefon: | +420 775 568 835 |
| Okres: | Havlíčkův Brod |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Martin Fikar |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,62 | 17,62 | 17,43 | 0,19 | |
![]() | 2. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 18,75 | 18,75 | 18,53 | 0,22 | |
![]() | 3. | Pohled | Havlíčkův Brod | 19,17 | 19,17 | 17,49 | 1,68 | |
![]() | 4. | Herálec | Havlíčkův Brod | 19,81 | 19,30 | 19,81 | 0,51 | |
![]() | 5. | Stéblová | Pardubice | 19,85 | 19,85 | 19,33 | 0,52 | |
![]() | 6. | Kámen | Havlíčkův Brod | 19,87 | 19,87 | 19,19 | 0,68 | |
![]() | 7. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 19,97 | 19,97 | 19,64 | 0,33 | |
![]() | 8. | Habry | Havlíčkův Brod | 20,48 | 20,48 | 20,15 | 0,33 | |
![]() | 9. | Lučice | Havlíčkův Brod | 21,37 | 21,37 | 20,26 | 1,11 | |
![]() | 10. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 27,95 | 26,72 | 27,95 | 1,23 |
Smíšený dorost, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,01 | 18,01 | 17,32 | 0,69 | |
![]() | 2. | Lípa | Havlíčkův Brod | 18,39 | 18,22 | 18,39 | 0,17 | |
![]() | 3. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 18,70 | 18,70 | 17,83 | 0,87 | |
![]() | 4. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 20,40 | 20,38 | 20,40 | 0,02 | |
![]() | 5. | Vilémov | Havlíčkův Brod | 22,58 | 21,74 | 22,58 | 0,84 | |
![]() | 6. | Veselý Žďár | Havlíčkův Brod | 23,10 | 23,10 | 20,69 | 2,41 | |
![]() | 7. | Malčín | Havlíčkův Brod | 25,09 | 24,89 | 25,09 | 0,20 | |
![]() | 8. | Stéblová A | Pardubice | 27,56 | 27,56 | 27,42 | 0,14 | |
![]() | 9. | Habry 99 | Havlíčkův Brod | 34,34 | 34,34 | 34,03 | 0,31 | |
![]() | 10. | Herálec | Havlíčkův Brod | 51,16 | 49,20 | 51,16 | 1,96 | |
![]() | 11. | Habry 88 | Havlíčkův Brod | MS | 20,22 | 20,64 | 0,42 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 16,64 | 16,65 | 16,65 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 16,66 | 16,59 | 16,66 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,06 | 16,79 | 17,06 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,20 | 16,87 | 17,20 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,25 | 17,05 | 17,25 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,30 | 16,82 | 17,30 | 2026/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kejžlice | Pelhřimov | 17,55 | 17,38 | 17,55 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,62 | 17,43 | 17,62 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 17,75 | 17,72 | 17,75 | 2010/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 17,76 | 16,98 | 17,76 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,52 | 17,96 | 17,96 | 2026/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,38 | 17,98 | 17,98 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 16,79 | 18,05 | 18,05 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 18,06 | 18,10 | 18,10 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,12 | 17,63 | 18,12 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 18,20 | 17,38 | 18,20 | 2026/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 18,27 | 17,38 | 18,27 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Herálec | Havlíčkův Brod | 18,30 | 17,28 | 18,30 | 2016/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Česká Bělá XS | Havlíčkův Brod | 18,31 | 17,84 | 18,31 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 18,10 | 18,40 | 18,40 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 17,52 | 18,42 | 18,42 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Herálec | Havlíčkův Brod | 17,75 | 18,44 | 18,44 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 18,50 | 18,54 | 18,54 | 2012/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 18,73 | 16,22 | 18,73 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 18,73 | 18,04 | 18,73 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 17,92 | 18,74 | 18,74 | 2026/06/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 18,75 | 18,53 | 18,75 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lučice | Havlíčkův Brod | 18,85 | 18,46 | 18,85 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 17,44 | 18,98 | 18,98 | 2012/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Olešná | Havlíčkův Brod | 19,04 | 18,02 | 19,04 | 2012/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Herálec | Havlíčkův Brod | 18,65 | 18,13 | 18,65 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pohled | Havlíčkův Brod | 18,70 | 18,01 | 18,70 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešná | Havlíčkův Brod | 19,96 | 18,72 | 19,96 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 38,34 | 38,15 | 38,34 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 42,25 | 43,23 | 43,23 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Malčín | Havlíčkův Brod | 57,02 | 57,88 | 57,88 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu









