Výsledky ročníku 2023 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | A 1 | Hř 2 | Hř 3 | Hř 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vranovice | 149 | 14,50 | PB | 58 | ||||
2. | Jesenice | 142 | 14,20 | PB | 60 | ||||
3. | Křížkový Újezdec | 133 | 14,36 | PH | 47 | ||||
4. | Horní Měcholupy | 133 | 14,54 | AB | 52 | ||||
5. | Radětice | 118 | 14,64 | PB | 58 | ||||
6. | Radíč | 102 | 14,68 | PB | 33 | ||||
7. | Mokřice | 96 | 14,95 | PB | 37 | ||||
8. | Zalužany | 96 | 15,01 | PB | 45 | ||||
9. | Skalice | 84 | 15,01 | PB | 31 | ||||
10. | Broumy | 59 | 15,53 | BE | 16 | ||||
11. | Nahoruby | 50 | 14,43 | BN | - | - | - | - | 0 |
12. | Sedlčany | 48 | 14,37 | PB | - | - | - | - | 0 |
13. | Zaječov | 43 | 15,99 | BE | - | 18 | |||
14. | Březnice | 36 | 16,61 | PB | 20 | ||||
15. | Střezimíř | 35 | 15,46 | BN | - | - | 13 | ||
16. | Hvozdec | 29 | 18,10 | BE | 12 | ||||
17. | Počepice | 26 | 16,05 | PB | - | - | - | - | 0 |
18. | Oplot | 13 | 15,73 | PJ | - | - | - | - | 0 |
19. | Zalužany B | 10 | 15,32 | PB | - | - | - | 10 | |
20. | Tehovec | 9 | 17,20 | PH | - | - | - | - | 0 |
21. | Dolní Břežany | 7 | 17,44 | PZ | - | 7 | |||
22. | Malé Přílepy | 6 | 18,43 | BE | - | - | - | - | 0 |
23. | Svaté Pole | 3 | 18,27 | PB | - | - | - | - | 0 |
24. | Líchovy | 3 | 18,38 | PB | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | A 1 | Hř 2 | Hř 3 | Hř 4 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vranovice | 83 | 16,83 | PB | 18 | ||||
2. | Zahořany | 61 | 17,26 | PZ | 24 | ||||
3. | Skalice | 54 | 18,51 | PB | 14 | ||||
4. | Zalužany | 51 | 17,45 | PB | 24 | ||||
5. | Zaječov | 50 | 18,56 | BE | - | 18 | |||
6. | Křížkový Újezdec | 42 | 18,15 | PH | 16 | ||||
7. | Suchodol | 41 | 17,66 | PB | 18 | ||||
8. | Kňovice | 41 | 18,59 | PB | 17 | ||||
9. | Broumy | 32 | 18,84 | BE | 14 | ||||
10. | Střezimíř | 13 | 18,48 | BN | 7 | ||||
11. | Volenice | 12 | 16,32 | PB | - | - | 12 | ||
12. | Petrovice | 6 | 17,82 | PB | - | - | - | - | 0 |
13. | Malovice | 6 | 17,99 | BN | - | - | - | - | 0 |
14. | Malé Přílepy | 6 | 20,27 | BE | - | - | - | - | 0 |
15. | Počepice | 3 | 19,54 | PB | - | - | - | - | 0 |
16. | Hvozdec | 3 | 23,35 | BE | 2 | ||||
17. | Smrkov | 2 | 18,79 | TA | - | - | - | - | 0 |
18. | Chářovice | 0 | 21,68 | BN | - | - | - | - | 0 |
19. | Lužná | 0 | 23,16 | RA | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 43 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: