Dešná v roce 2020

Rok:

   Muži   Ženy
ID FireSport:   25691
Okres:   Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Souřadnice:   48°57*30*N,15°32*50*E
PSČ:  378 73

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/04/27 Lhotice - 18,89 2 0
"B" 2019/04/28 Hasičský areál Na Letišti - 17,74 5 0
B 2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl - 14,59 13 0
B 2019/12/07 Český Rudolec - 14,70 3 0
B 2019/05/25 Třebelovice JOL 15,35 1 20
B 2019/06/29 Vranín areál U Havrana - 15,46 5 0
B 2019/08/17 Lesná, hřiště ZNL 16,08 3 0
B 2019/04/20 Zdešov, na návsi - 16,38 13 0
B 2019/06/08 Dešná JOL 16,55 5 11
B 2019/07/13 Kaliště PLPU 16,71 11 5
B 2019/06/01 Kostníky JOL 16,80 2 17
B 2019/06/30 Nevcehle JOL 17,13 4 13
B 2019/08/17 Vranín JOL 17,34 3 15
B 2019/05/26 Dolní Němčice PLPU 17,64 4 13
B 2019/06/29 Oponešice JOL 17,65 6 10
B 2019/09/28 Markvarec PLPU 17,66 6 0
B 2019/06/22 Stará Říše EXČR 17,87 21 0
B 2019/08/04 Sedlejov JOL 17,90 10 6
B 2019/05/04 Kaliště PLPU 17,95 7 9
B 2019/06/22 Kamenice nad Lipou PLPU 18,27 8 8
B 2019/05/11 Střížov JOL 18,42 4 13
B 2019/07/27 Kamenice nad Lipou PLPU 19,02 11 5
B 2019/07/20 Miroslav, před Hasičskou zbroj ZNL 19,59 3 0
B 2019/05/19 Krasonice JOL 19,93 12 4
B 2019/06/23 Krasonice EXČR 20,27 26 0
B 2019/09/07 Stará Říše JOL 20,52 13 3
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


9. místo JOL 20172. místo JOL 20184. místo JOL 2019

Fire Sport

Tým: Dešná "B", nejlepěí čas: 17,74 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Extraliga ČR

Tým: Dešná B, nejlepěí čas: 17,87 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 2x

Fire Sport

Tým: Dešná B, nejlepěí čas: 14,59 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 4x

Jihlavská open liga v pú

Tým: Dešná B, nejlepěí čas: 16,80 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 81 počet výsledků: 8x

Jihlavská open liga v pú

Tým: Dešná B, nejlepěí čas: 15,35 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 31 počet výsledků: 2x

Pelhřimovská liga

Tým: Dešná B, nejlepěí čas: 16,71 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 13 počet výsledků: 2x

Pelhřimovská liga

Tým: Dešná B, nejlepěí čas: 17,64 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 27 počet výsledků: 4x

Znojemská liga

Tým: Dešná B, nejlepěí čas: 19,59 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Znojemská liga

Tým: Dešná B, nejlepěí čas: 16,08 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2013/05/25 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2014/05/31 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy 3B
-
2015/05/23 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy
-
2016/05/21 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2017/05/20 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, SDH Dešná
-
2017/06/10 Dešná ( noční soutěž ), Noční hasičská soutěž Dešná
-
2018/05/26 Dešná, fotbalové hřiště, Memoriál Jaroslava Mrkvy, o putovní pohár
-
2018/06/09 Dešná, O pohár starosty obce Dešná, noční závod na 2B
JOL
2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B
JOL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice 6
      -
      2019/05/04 Menhartice (pod zastávkou), O putovní pohár starosty obce Menhartice 10
      -
      2019/05/11 Střížov, O pohár SDH Střížov 30
      JOL
      2019/05/19 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 28
      JOL
      2019/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce 15
      PLPU
      2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice 18
      PLPU
      2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky 2
      JOL
      2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH 15
      TRL
      2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ 45
      EXČR
      2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B 16
      PLPU
      2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 45
      EXČR
      2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice 30
      JOL
      2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle 30
      JOL
      2019/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B 25
      PLPU
      2019/07/20 Miroslav, před Hasičskou zbroj, O pohár města Miroslav, VII. kolo ZNL, asfalt 8
      ZNL
      2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník 18
      PLPU
      2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov 11
      JOL
      2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov 30
      JOL
      2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín 30
      JOL
      2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH 15
      TRL
      2019/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž 19
      PLPU
      2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše 30
      JOL
      2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse 14
      TRL
      2019/09/15 Knínice, IX. ročník O putovní pohár SDH Knínice 9
      -
      2019/09/15 Knínice, IX. ročník O putovní pohár SDH Knínice 14
      -
      2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce 18
      PLPU
      2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže 94
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře