Střezimíř v roce 2019

Rok:

   Muži   Ženy  Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Dorostenci
ID FireSport:   157627
Okres:   Benešov
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   49°31*58*N,14°36*37*E
PSČ:  257 87

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  DaměniceBN15,1014,9915,102018/09/15Kohouti
2.  NalžovicePB--16,892019/08/03
3.  ChlumčanyPJ--18,142019/10/12
4.  RadíčPB--18,502019/06/30
5.  DaměniceBN19,7118,5119,712013/07/06
6.  SolopyskyPB--19,962017/07/22
7.  DaměniceBN21,5618,3721,562014/07/05
8.  NalžovicePB--33,502016/07/17
9.  SolopyskyPB--36,082016/07/24
10.  JesenicePB--NP2019/08/04
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/08/03 Park Nalžovice BL 16,89 12 4
2019/10/12 Chlumčany FSCR 18,14 39 0
2019/06/30 Hřiště Radíč BL 18,50 18 0
2019/07/27 Krátošice (noční) THL NP 30 0
2019/08/04 Aréna Jesenice BL NP 21 0
ĎUREC Lukáš 2019/04/07 Jablonec FSCR 26,53 90 0
HANUS Lukáš 2019/04/07 Jablonec FSCR 20,01 55 0
HOLÝ René 2019/04/07 Jablonec FSCR 21,77 74 0
KNOTEK Radim 2019/07/27 Bludov FSCR 17,96 15 0
Kohouti 2019/07/27 Malovice BNL 19,91 11 5
Kohouti 2019/06/01 Drahňovice BNL 20,24 14 2
Kohouti 2019/07/20 Chářovice BNL 20,97 15 1
Kohouti 2019/08/03 Načeradec BNL 22,37 13 3
KOPEČNÝ Filip 2019/04/07 Jablonec FSCR 20,56 63 0
Radim KNOTEK 2019/08/31 Ústí nad Labem, 100 m - muži MČR 17,49 26 0
TALPA Šimon 2019/04/07 Jablonec FSCR 20,37 60 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


16. místo BNL 201220. místo BNL 2013

Brdská liga

Tým: Střezimíř , nejlepěí čas: 16,89 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 4 počet výsledků: 3x

Fire Sport

Tým: Střezimíř , nejlepěí čas: 18,14 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Táborská hasičská liga

Tým: Střezimíř , nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Střezimíř ĎUREC Lukáš, nejlepěí čas: 26,53 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Střezimíř HANUS Lukáš, nejlepěí čas: 20,01 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Střezimíř HOLÝ René, nejlepěí čas: 21,77 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Střezimíř KNOTEK Radim, nejlepěí čas: 17,96 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Benešovská hasičská liga

Tým: Střezimíř Kohouti, nejlepěí čas: 19,91 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 11 počet výsledků: 4x

Fire Sport

Tým: Střezimíř KOPEČNÝ Filip, nejlepěí čas: 20,56 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: Střezimíř Radim KNOTEK, nejlepěí čas: 17,49 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: Střezimíř TALPA Šimon, nejlepěí čas: 20,37 PS tým 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2013/06/08 Střezimíř, 1. kolo BNL
BNL
2014/06/28 Střezimíř, O pohár
BNL
2015/08/15 Střezimíř, O pohár
BNL
2017/09/02 Střezimíř, 8. kolo BNL- denní soutěž
BNL
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/10/12 Chlumčany, 19. ročník memoriálu VLASTIMILA REITSPIESE 33
      FSCR
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře