| Liga: | Fire Sport Rresults |
| Stránky pořadatele: | https://facebook.com/events/s/memorial-josefa-pavlicka-2026-/934559299024911/ |
| Kdy: | 09. 05. 2026 10:00 |
| Kontakt: | Michal Kokojan |
| Telefon: | 732386741 |
| Okres: | Brno-venkov |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Zadal: | Michal Kokojan |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 15,75 | 15,54 | 15,75 | |
| 2. | Jezeřany-Maršovice | Znojmo | 16,71 | 16,71 | 16,50 | |
| 3. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,95 | 16,95 | 16,18 | |
| 4. | Křenovice | Vyškov | 17,27 | 16,07 | 17,27 | |
| 5. | Město Touškov | Plzeň-sever | 17,27 | 16,73 | 17,27 | |
| 6. | Jezeřany-Maršovice B | Znojmo | 18,61 | 15,24 | 18,61 | |
| 7. | Říčany | Brno-venkov | 19,66 | 19,66 | 19,17 | |
| 8. | Zbýšov | Brno-venkov | 19,82 | 19,55 | 19,82 | |
| 9. | Královo Pole | Brno-město | 24,49 | 24,49 | 23,89 | |
| 10. | Rudka | Brno-venkov | 27,21 | 27,21 | 26,55 | |
| 11. | Láb | Malacky | 28,91 | 28,66 | 28,91 | |
| 12. | Domašov | Brno-venkov | 31,16 | 31,16 | 31,10 | |
| 13. | Mezirolí | Karlovy Vary | 46,87 | 46,87 | 46,48 | |
| 14. | Zbraslav | Brno-venkov | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Křenovice | Vyškov | 19,06 | 18,67 | 19,06 | |
| 2. | Bratčice A | Brno-venkov | 20,11 | 18,54 | 20,11 | |
| 3. | Silůvky | Brno-venkov | 22,52 | 22,52 | 18,64 | |
| 4. | Bratčice B | Brno-venkov | 25,72 | 21,05 | 25,72 | |
| 5. | Říčany | Brno-venkov | 29,41 | 29,41 | 28,77 | |
| 6. | Rudka | Brno-venkov | 35,86 | 34,33 | 35,86 | |
| 7. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | NP | NP | NP | |
| 7. | Domašov | Brno-venkov | NP | NP | NP | |
| 7. | Pasohlávky | Brno-venkov | NP | NP | NP |
Muži>35 kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Křenovice | Vyškov | 24,41 | 24,41 | 24,19 |
Smíšený dorost kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,24 | 15,92 | 16,24 | |
| 2. | Křenovice | Vyškov | 17,50 | 17,50 | 17,39 | |
| 3. | Říčany | Brno-venkov | 32,03 | 32,03 | 26,19 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 15,54 | 15,75 | 15,75 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Habrovany | Vyškov | 15,84 | 15,67 | 15,84 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 16,14 | 15,82 | 16,14 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,49 | 15,77 | 16,49 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,50 | 16,47 | 16,50 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jezeřany-Maršovice | Znojmo | 16,71 | 16,50 | 16,71 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pasohlávky | Brno-venkov | 16,95 | 16,18 | 16,95 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Křenovice B | Vyškov | 16,95 | 16,43 | 16,95 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Křenovice | Vyškov | 16,07 | 17,27 | 17,27 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Město Touškov | Plzeň-sever | 16,73 | 17,27 | 17,27 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Královo Pole | Brno-město | 16,74 | 17,80 | 17,80 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Plavecký Štvrtok | Malacky | 17,88 | 18,41 | 18,41 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Jezeřany-Maršovice B | Znojmo | 15,24 | 18,61 | 18,61 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Plavecký Štvrtok | Malacky | 19,41 | 18,50 | 19,41 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Říčany | Brno-venkov | 19,66 | 19,17 | 19,66 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zbýšov | Brno-venkov | 19,55 | 19,82 | 19,82 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pasohlávky Juniors | Brno-venkov | 20,16 | 18,88 | 20,16 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Říčany Raci z Mechova | Brno-venkov | 21,90 | 22,13 | 22,13 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Říčany | Brno-venkov | 22,50 | 22,15 | 22,50 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Říčany Staří páni | Brno-venkov | 23,28 | 22,51 | 23,28 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Křenovice Random veteráni - výběr VCOV | Vyškov | 23,55 | 23,35 | 23,55 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Královo Pole | Brno-město | 24,49 | 23,89 | 24,49 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Říčany Veteráni | Brno-venkov | 24,75 | 24,86 | 24,86 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jezeřany-Maršovice | Znojmo | 25,16 | 25,19 | 25,19 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Křenovice | Vyškov | 25,54 | 25,67 | 25,67 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Láb | Malacky | 26,25 | 24,72 | 26,25 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Rudka | Brno-venkov | 27,21 | 26,55 | 27,21 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Ketkovice | Brno-venkov | 28,08 | 27,77 | 28,08 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Láb | Malacky | 28,66 | 28,91 | 28,91 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Rudka | Brno-venkov | 28,54 | 29,56 | 29,56 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pasohlávky | Brno-venkov | 18,74 | 18,99 | 18,99 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Křenovice | Vyškov | 18,67 | 19,06 | 19,06 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bratčice A | Brno-venkov | 19,00 | 19,30 | 19,30 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bratčice A | Brno-venkov | 18,54 | 20,11 | 20,11 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Silůvky | Brno-venkov | 18,80 | 20,50 | 20,50 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chvalovice | Znojmo | 21,91 | 20,47 | 21,91 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bratčice B | Brno-venkov | 21,95 | 20,33 | 21,95 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | 19,57 | 22,40 | 22,40 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Silůvky | Brno-venkov | 22,52 | 18,64 | 22,52 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Říčany | Brno-venkov | 22,37 | 22,93 | 22,93 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bratčice B | Brno-venkov | 21,05 | 25,72 | 25,72 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Říčany | Brno-venkov | 29,41 | 28,77 | 29,41 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Zastávka | Brno-venkov | 31,81 | 31,23 | 31,81 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Rudka | Brno-venkov | 34,33 | 35,86 | 35,86 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Křenovice | Vyškov | 24,75 | 37,46 | 37,46 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Domašov | Brno-venkov | 34,40 | 39,10 | 39,10 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Javůrek | Brno-venkov | 39,48 | 38,38 | 39,48 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Křenovice | Vyškov | 17,86 | 40,13 | 40,13 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bratčice | Brno-venkov | 40,29 | 40,51 | 40,51 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Silůvky | Brno-venkov | 19,56 | 42,07 | 42,07 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Domašov | Brno-venkov | 47,87 | 45,79 | 47,87 | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Domašov | Brno-venkov | NP | NP | NP | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Pasohlávky | Brno-venkov | NP | NP | NP | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hostěrádky-Rešov | Vyškov | NP | NP | NP | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Javůrek | Brno-venkov | NP | NP | NP | 2024/05/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/09 | Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka - | |
| 2025/05/10 | Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka | |
| 2024/05/04 | Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (2B úzké) | |
| 2023/05/06 | Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka (!PÚ NA 2B!) | |
| 2017/04/22 | Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka 2017 | |
| 2016/04/16 | Říčany u Brna, Memoriál Josefa Pavlíčka | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















