| Liga: | Východočeská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 09. 05. 2026 10:00 |
| Kontakt: | Michal Pomezný |
| Telefon: | 732171245 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 15,89 | 15,89 | 15,55 | |
| 2. | Myštěves | Hradec Králové | 17,10 | 17,10 | 16,80 | |
| 3. | Olešnice | Semily | 17,67 | 17,67 | 17,66 | |
| 4. | Košťálov | Semily | 17,70 | 17,70 | 16,06 | |
| 5. | Černčice | Náchod | 18,86 | 18,86 | 17,75 | |
| 6. | Bukovice | Náchod | 19,19 | 19,19 | 18,15 | |
| 7. | Radimovice | Liberec | 19,75 | 17,66 | 19,75 | |
| 8. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,83 | 19,83 | 18,96 | |
| 9. | Jeřice | Jičín | 20,96 | 20,96 | 16,72 | |
| 10. | Vysokov | Náchod | 22,64 | 22,57 | 22,64 | |
| 11. | Výrava | Hradec Králové | 22,77 | 21,48 | 22,77 | |
| 12. | Stéblová | Pardubice | 24,04 | 17,11 | 24,04 | |
| 13. | Nahořany | Náchod | NP | NP | NP | |
| 13. | Třebnouševes | Jičín | NP | NP | NP |
Junioři kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bystřec P | Ústí nad Orlicí | 15,97 | 15,44 | 15,97 | |
| 2. | Dubenec | Trutnov | 16,36 | 16,36 | 16,06 | |
| 3. | Stéblová A | Pardubice | 17,07 | 17,02 | 17,07 | |
| 4. | Pěnčín | Liberec | 17,67 | 17,47 | 17,67 | |
| 5. | Žehrov | Mladá Boleslav | 17,93 | 17,93 | 17,86 | |
| 6. | Výrava | Hradec Králové | 18,30 | 18,30 | 18,09 | |
| 7. | Stéblová X | Pardubice | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dubenec A | Trutnov | 16,77 | 16,73 | 16,77 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Smidary | Hradec Králové | 16,80 | 16,57 | 16,80 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Smidary | Hradec Králové | 16,45 | 17,14 | 17,14 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Dobšín Kamenice | Mladá Boleslav | 17,38 | 16,93 | 17,38 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Bukovice | Náchod | 16,94 | 17,61 | 17,61 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Radimovice | Liberec | 17,62 | 16,75 | 17,62 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Doubrava | Mladá Boleslav | 16,88 | 17,79 | 17,79 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mlékosrby | Hradec Králové | 17,98 | 17,64 | 17,98 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Olešnice Habeš | Semily | 18,00 | 16,73 | 18,00 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mlékosrby | Hradec Králové | 18,04 | 17,70 | 18,04 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ploukonice | Semily | 17,60 | 18,04 | 18,04 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Březová | Liberec | 17,71 | 18,07 | 18,07 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Sezemice | Mladá Boleslav | 17,86 | 18,07 | 18,07 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Karlinky | Liberec | 17,00 | 18,16 | 18,16 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Jirkov | Jablonec nad Nisou | 16,99 | 18,23 | 18,23 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bechov | Mladá Boleslav | 18,31 | 18,30 | 18,31 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Radimovice | Liberec | 18,37 | 18,14 | 18,37 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olešnice | Semily | 18,42 | 17,06 | 18,42 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Velichovky | Náchod | 18,55 | 18,43 | 18,55 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 18,68 | 18,45 | 18,68 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Havlovice A | Trutnov | 16,71 | 18,89 | 18,89 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Havlovice C | Trutnov | 18,89 | 18,52 | 18,89 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Havlovice | Trutnov | 18,90 | 18,18 | 18,90 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sezemice | Mladá Boleslav | 17,93 | 19,07 | 19,07 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Břehy | Mladá Boleslav | 19,29 | 18,63 | 19,29 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dubenec B | Trutnov | 18,30 | 19,44 | 19,44 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Ploukonice | Semily | 18,87 | 19,64 | 19,64 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Malé Svatoňovice | Trutnov | 20,83 | 20,79 | 20,83 | 2026/05/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Malé Svatoňovice | Trutnov | 20,87 | 19,99 | 20,87 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Dubenec B | Trutnov | 20,20 | 20,99 | 20,99 | 2025/05/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/09 | Doubrava, III. kolo PKL | |
| 2026/05/09 | Žďár - Doubrava, VČHL Doubrava | |
| 2025/05/10 | Doubrava, PKL Doubrava | |
| 2025/05/10 | Doubrava, VČHL Doubrava | |
| 2024/05/11 | Doubrava, 2.kolo PKL - Doubrava 2024 | |
| 2023/05/20 | Doubrava, 1.kolo PKL - Doubravský pohár 2023 | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















