| Liga: | Podkozákovská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 08. 05. 2026 15:00 |
| Kontakt: | Jaroslav Houžvička ml. |
| Telefon: | 732 907 037 |
| Okres: | Semily |
| Kraj: | Liberecký |
| Zadal: | Podkozákovská liga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Doubrava | Mladá Boleslav | 14,45 | 14,45 | 14,20 | |
| 2. | Dubenec | Trutnov | 14,72 | 14,72 | 14,49 | |
| 3. | Karlinky | Liberec | 15,00 | 15,00 | 14,97 | |
| 4. | Jirkov B | Jablonec nad Nisou | 15,03 | 14,73 | 15,03 | |
| 5. | Batín | Jičín | 15,13 | 15,13 | 15,10 | |
| 6. | Karlinky B | Liberec | 15,18 | 15,18 | 15,05 | |
| 7. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 15,26 | 15,26 | 15,03 | |
| 8. | Bukovice | Náchod | 15,80 | 15,80 | 14,71 | |
| 9. | Olešnice Habeš | Semily | 15,81 | 14,98 | 15,81 | |
| 10. | Jílové u Držkova | Jablonec nad Nisou | 16,21 | 15,35 | 16,21 | |
| 11. | Ploukonice | Semily | 16,43 | 16,43 | 14,87 | |
| 12. | Janův Důl | Liberec | 16,51 | 16,11 | 16,51 | |
| 13. | Sezemice | Mladá Boleslav | 16,70 | 16,70 | 15,60 | |
| 14. | Košťálov | Semily | 18,20 | 18,14 | 18,20 | |
| 15. | Pěnčín | Liberec | 18,55 | 18,55 | 17,63 | |
| 16. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | |
| 16. | Valdice A | Jičín | NP | NP | NP | |
| 16. | Bechov | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | |
| 16. | Valdice B | Jičín | NP | NP | NP | |
| 16. | Olešnice | Semily | NP | NP | 14,58 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Košťálov | Semily | 17,01 | 16,52 | 17,01 | |
| 2. | Huť | Jablonec nad Nisou | 17,80 | 17,80 | 17,38 | |
| 3. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,84 | 17,84 | 17,46 | |
| 4. | Veselá | Semily | 18,23 | 18,23 | 17,81 | |
| 5. | Dolní Pertoltice | Liberec | 18,48 | 18,01 | 18,48 | |
| 6. | Krásná Ves B | Mladá Boleslav | 19,20 | 18,77 | 19,20 | |
| 7. | Bechov | Mladá Boleslav | 19,38 | 18,55 | 19,38 | |
| 8. | Bechov Random | Mladá Boleslav | 20,79 | 19,80 | 20,79 | |
| 9. | Pěnčín | Liberec | 23,05 | 22,79 | 23,05 | |
| 10. | Olešnice | Semily | 29,53 | 29,36 | 29,53 | |
| 11. | Radimovice | Liberec | NP | NP | 18,96 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešnice | Semily | 13,84 | 14,04 | 14,04 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Březová | Liberec | 14,09 | 14,03 | 14,09 | 2022/08/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Tatobity | Semily | 14,38 | 14,12 | 14,38 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Dubenec | Trutnov | 14,42 | 14,28 | 14,42 | 2023/09/16 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Obrubce | Mladá Boleslav | 14,29 | 14,52 | 14,52 | 2019/06/09 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Karlinky | Liberec | 14,03 | 14,53 | 14,53 | 2023/09/16 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Dubenec | Trutnov | 14,30 | 14,54 | 14,54 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Březová | Liberec | 14,53 | 14,60 | 14,60 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Olešnice | Semily | 14,60 | 14,13 | 14,60 | 2023/09/16 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Doubrava | Mladá Boleslav | 14,48 | 14,64 | 14,64 | 2024/09/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Chyjice | Jičín | 14,18 | 14,65 | 14,65 | 2019/06/09 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Obrubce | Mladá Boleslav | 14,67 | 14,14 | 14,67 | 2024/09/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Ploukonice | Semily | 14,77 | 14,62 | 14,77 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Březová | Liberec | 14,77 | 14,09 | 14,77 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Ploukonice | Semily | 14,84 | 14,55 | 14,84 | 2024/09/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Radimovice | Liberec | 14,84 | 14,73 | 14,84 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Karlinky | Liberec | 14,90 | 14,53 | 14,90 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Doubrava | Mladá Boleslav | 14,87 | 14,90 | 14,90 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Smidary | Hradec Králové | 14,21 | 14,91 | 14,91 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Třebnouševes | Jičín | 14,66 | 14,91 | 14,91 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Podůlší | Jičín | 14,93 | 14,05 | 14,93 | 2014/08/31 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Košťálov | Semily | 14,70 | 14,94 | 14,94 | 2022/08/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Olešnice | Semily | 14,72 | 14,95 | 14,95 | 2022/08/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Myštěves | Hradec Králové | 14,78 | 14,96 | 14,96 | 2017/07/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 14,84 | 14,96 | 14,96 | 2013/09/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 14,34 | 14,97 | 14,97 | 2024/09/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Smidary | Hradec Králové | 14,40 | 14,99 | 14,99 | 2019/06/09 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 15,00 | 14,79 | 15,00 | 2014/08/31 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Desná III | Jablonec nad Nisou | 15,01 | 15,02 | 15,02 | 2022/08/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Smidary | Hradec Králové | 15,06 | 14,70 | 15,06 | 2022/08/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Ploukonice | Semily | 15,81 | 15,66 | 15,81 | 2023/09/16 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 2. | Ploukonice | Semily | 16,00 | 16,41 | 16,41 | 2024/09/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 3. | Košťálov B | Semily | 16,96 | 16,64 | 16,96 | 2017/07/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 4. | Smidary | Hradec Králové | 16,48 | 17,00 | 17,00 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 5. | Košťálov | Semily | - | - | 17,06 | 2016/07/09 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 6. | Olešnice | Semily | 16,57 | 17,16 | 17,16 | 2024/09/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 7. | Olešnice | Semily | 16,82 | 17,32 | 17,32 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 8. | Myštěves | Hradec Králové | 16,73 | 17,44 | 17,44 | 2015/08/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 9. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | - | - | 17,45 | 2016/07/09 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 10. | Olešnice | Semily | 17,45 | 17,28 | 17,45 | 2023/09/16 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 11. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 16,83 | 17,48 | 17,48 | 2017/07/08 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 12. | Huť | Jablonec nad Nisou | 17,34 | 17,69 | 17,69 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 13. | Košťálov | Semily | 17,12 | 17,74 | 17,74 | 2023/09/16 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 14. | Katusice | Mladá Boleslav | 17,65 | 17,91 | 17,91 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 15. | Veselá | Semily | 17,92 | 17,80 | 17,92 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 16. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,92 | 17,22 | 17,92 | 2024/09/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 17. | Radimovice | Liberec | 16,76 | 18,00 | 18,00 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 18. | Košťálov | Semily | 17,56 | 18,01 | 18,01 | 2015/08/30 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 19. | Libuň | Jičín | 18,02 | 17,61 | 18,02 | 2014/08/31 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 20. | Dolní Pertoltice | Liberec | 18,04 | 17,44 | 18,04 | 2025/09/20 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 21. | Huť | Jablonec nad Nisou | 17,58 | 18,10 | 18,10 | 2024/09/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 22. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 17,06 | 18,11 | 18,11 | 2018/07/07 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 23. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | 18,12 | 17,92 | 18,12 | 2023/09/16 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 24. | Veselá | Semily | 18,15 | 17,84 | 18,15 | 2024/09/22 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 25. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | - | - | 18,24 | 2016/07/09 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 26. | Košťálov | Semily | 18,27 | 16,98 | 18,27 | 2022/08/14 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 27. | Benešov u Semil | Semily | 17,13 | 18,28 | 18,28 | 2013/09/01 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 28. | Veselá | Semily | 18,28 | 18,28 | 18,28 | 2019/06/09 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 29. | Slatiny | Jičín | 18,37 | 17,94 | 18,37 | 2023/09/16 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| 30. | Košťálov B | Semily | - | - | 18,41 | 2016/07/09 | Útok,nástřik 2xB úzké |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















