| Liga: | Hasičská pardubická liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 05. 2026 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Chrudim |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | David Faltys |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zbožnov | Chrudim | 14,73 | 14,45 | 14,73 | |
| 2. | Morašice | Chrudim | 14,83 | 14,83 | 14,51 | |
| 3. | Studnice | Chrudim | 15,15 | 14,95 | 15,15 | |
| 4. | Lanškroun | Ústí nad Orlicí | 15,31 | 15,00 | 15,31 | |
| 5. | Ratenice | Kolín | 15,38 | 15,38 | 14,46 | |
| 6. | Seč | Chrudim | 15,55 | 15,55 | 15,04 | |
| 7. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | 15,88 | 15,15 | 15,88 | |
| 8. | Čeperka A | Pardubice | 16,01 | 15,20 | 16,01 | |
| 9. | Zderaz | Chrudim | 16,64 | 16,03 | 16,64 | |
| 10. | Srch | Pardubice | 17,16 | 17,16 | 15,82 | |
| 11. | Holešovice | Chrudim | 17,58 | 17,58 | 17,27 | |
| 12. | Rokytno | Pardubice | 17,79 | 17,35 | 17,79 | |
| 13. | Ostrov | Chrudim | 17,82 | 16,65 | 17,82 | |
| 14. | Svinčany | Pardubice | 19,71 | 19,71 | 19,37 | |
| 15. | Staré Hradiště | Pardubice | 21,96 | 21,96 | 20,66 | |
| 16. | Ždírec nad Doubravou | Havlíčkův Brod | 25,75 | 17,12 | 25,75 | |
| 17. | Čeperka B | Pardubice | 30,33 | 30,33 | 16,32 | |
| 18. | Golčův Jeníkov | Havlíčkův Brod | NP | NP | NP | |
| 18. | Vinary | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | |
| 18. | Slepotice | Pardubice | NP | NP | NP | |
| 18. | Moravany | Pardubice | NP | NP | NP | |
| 18. | Blatno | Chrudim | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zbožnov | Chrudim | 18,21 | 16,53 | 18,21 | |
| 2. | Čeperka | Pardubice | 18,54 | 18,54 | 17,88 | |
| 3. | Vinary | Ústí nad Orlicí | 18,96 | 18,96 | 18,10 | |
| 4. | Komárov | Pardubice | 19,01 | 17,94 | 19,01 | |
| 5. | Morašice B | Chrudim | 19,50 | 18,54 | 19,50 | |
| 6. | Ostrov | Chrudim | 19,71 | 19,71 | 17,58 | |
| 7. | Staré Hradiště | Pardubice | 24,04 | 24,04 | 22,75 | |
| 8. | Čeperka D | Pardubice | 26,65 | 26,65 | 23,70 | |
| 9. | Moravany | Pardubice | NP | NP | NP | |
| 9. | Lanškroun | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zbožnov | Chrudim | 14,45 | 14,73 | 14,73 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Morašice | Chrudim | 14,83 | 14,51 | 14,83 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zderaz B | Chrudim | 14,96 | 14,75 | 14,96 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Morašice | Chrudim | 14,61 | 15,02 | 15,02 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Moravany | Pardubice | 15,08 | 14,74 | 15,08 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Studnice | Chrudim | 14,95 | 15,15 | 15,15 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Lanškroun | Ústí nad Orlicí | 15,00 | 15,31 | 15,31 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Ratenice | Kolín | 15,38 | 14,46 | 15,38 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Seč | Chrudim | 15,55 | 15,04 | 15,55 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Čeperka | Pardubice | 15,36 | 15,57 | 15,57 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Slepotice | Pardubice | 15,76 | 15,32 | 15,76 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | 15,15 | 15,88 | 15,88 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Stradouň | Ústí nad Orlicí | 15,96 | 14,66 | 15,96 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Zbožnov | Chrudim | 15,13 | 15,96 | 15,96 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Čeperka A | Pardubice | 15,20 | 16,01 | 16,01 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zderaz | Chrudim | 16,03 | 16,64 | 16,64 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Rosice | Chrudim | 16,09 | 17,13 | 17,13 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Srch | Pardubice | 17,16 | 15,82 | 17,16 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ostrov | Chrudim | 17,49 | 16,89 | 17,49 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Holešovice | Chrudim | 17,58 | 17,27 | 17,58 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Rokytno | Pardubice | 17,35 | 17,79 | 17,79 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ostrov | Chrudim | 16,65 | 17,82 | 17,82 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Seč | Chrudim | 15,99 | 17,83 | 17,83 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Holešovice | Chrudim | 18,32 | 18,04 | 18,32 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Svinčany | Pardubice | 19,71 | 19,37 | 19,71 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Čeperka B | Pardubice | 19,69 | 21,67 | 21,67 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Holice | Pardubice | 21,57 | 21,90 | 21,90 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Staré Hradiště | Pardubice | 21,96 | 20,66 | 21,96 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Rokytno | Pardubice | 22,34 | 22,74 | 22,74 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Choltice | Pardubice | 24,49 | 24,19 | 24,49 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Moravany | Pardubice | 17,33 | 17,12 | 17,33 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Morašice B | Chrudim | 17,40 | 18,17 | 18,17 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Zbožnov | Chrudim | 16,53 | 18,21 | 18,21 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Letohrad - Kunčice D | Ústí nad Orlicí | 18,52 | 17,75 | 18,52 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Čeperka | Pardubice | 18,54 | 17,88 | 18,54 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Ostrov | Chrudim | 18,71 | 18,50 | 18,71 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Vinary | Ústí nad Orlicí | 18,96 | 18,10 | 18,96 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Komárov | Pardubice | 17,94 | 19,01 | 19,01 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | * Stolany | bez určení okresu | 18,96 | 19,23 | 19,23 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Morašice A | Chrudim | 18,65 | 19,27 | 19,27 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Komárov | Pardubice | 19,31 | 18,95 | 19,31 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Morašice B | Chrudim | 18,54 | 19,50 | 19,50 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Ostrov | Chrudim | 19,71 | 17,58 | 19,71 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vinary | Ústí nad Orlicí | 19,82 | 19,61 | 19,82 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Rosice | Chrudim | 19,03 | 20,56 | 20,56 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Horní Roveň | Pardubice | 21,16 | 20,42 | 21,16 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Čeperka | Pardubice | 21,75 | 20,46 | 21,75 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Výrava | Hradec Králové | 23,61 | 22,87 | 23,61 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Staré Hradiště | Pardubice | 24,04 | 22,75 | 24,04 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 25,11 | 23,97 | 25,11 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Čeperka D | Pardubice | 26,65 | 23,70 | 26,65 | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bohuslavice Grizzlymotor | Náchod | 35,24 | 25,23 | 35,24 | 2022/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kostelec u Heřmanova Městce | Chrudim | NP | NP | NP | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Moravany | Pardubice | NP | NP | NP | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Lanškroun | Ústí nad Orlicí | NP | NP | NP | 2026/05/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Čeperka D | Pardubice | NP | NP | NP | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/02 | Morašice, I.kolo HPL Morašice | |
| 2025/05/31 | Morašice, SDH Morašice - 3. kolo HPL | |
| 2022/05/28 | Morašice -okres Chrudim, VČHL 2022, 1.kolo, Morašice | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















