Aréna Březnice 2019 - O pohár SDH Březnice

Liga: BL
Místo: Březnice
Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
Kdy: 09. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Svatopluk Koňas
Telefon:  721487579

Začátek rezervace: 27. 05. 2019 20:00
Konec rezervace: 08. 06. 2019 20:00
Začátek tipování:  09. 06. 2019 20:00
Konec hlasování: 09. 06. 2019 00:00
Zadal: Karel

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Veteran, Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-breznice-10353.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Březnice mužiPBJan hofman
22Buková PBPavel Fiřt
33Radíč PBLáďa
45Starosedlský Hrádek PBABC DEF
56Jesenice MužiPBMichal
67Voltýřov PBSDH Voltýřov muži
78Vranovice Peklo mužiPBStanda Strnad
89Svaté Pole mužiPBJosef Pecka
910Sloup PZKristýna Ječmenová
1011Březnice ženyPBJan hofman
1112Skalice ženyPBSDH Skalice
1213Nahoruby BNJaromír
1314Nalžovice mužiPBČHJ Nalžovice
1415Hlubyně ženyPBDana Hrzalová
1516Malé Přílepy ženyBEAndrea Štětková
1617Věšín PBMartin Hutr
1718Mokřice Muži PBTomáš Novák
1819Skalice MužiPBRadek Sobotka
1920Svaté Pole Veteran 35+PBJosef Pecka
2021Zalužany ženyPBMíra Peterka
2122Kotenčice PBRadek Troch
2223Vranovice Peklo, Veteran 35+PBStanda Strnad
2324Sedlčany PBJakub Čermák
2425Líchovy Fialky, ženyPBJakub Čermák
2530Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
2631Zalužany PBMíra Peterka


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Nalžovice PB--14,572019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlčany PB--14,792019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Zalužany PB--14,962019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vranovice PB--15,032019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Buková PB--15,152019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kotenčice PB--15,702019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Starosedlský Hrádek PB--16,782019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Suchodol PB--16,822019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Voltýřov PB--16,952019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Mokřice PB--17,262019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nahoruby BN--17,322019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Věšín PB--17,812019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Březnice PB--18,852019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Jesenice PB--22,982019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radíč PB--32,322019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Skalice PB--NP2019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Svaté Pole PB--NP2019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zalužany PB--18,202019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Malé Přílepy BE--18,232019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Hlubyně PB--18,532019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Vranovice PB--21,042019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Skalice PB--22,572019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Líchovy PB--23,642019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sloup PZ--25,182019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Březnice PB--NP2019/06/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2019/06/09 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice
BL
Kdy Kde Liga


Soutěže