Chlum 2019 - O pohár - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Chlum
Okres: Český Krumlov
Kraj: Jihočeský
Kdy: 11. 08. 2019 09:30
Kontakt:  
Telefon: 

Začátek rezervace: 28. 07. 2019 19:00
Konec rezervace: 11. 08. 2019 09:30
Začátek tipování:  28. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 11. 08. 2019 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-chlum-9997.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Srubec CBDavid Politzer
22Krotějov SportTAPořadatelé Pořadatelé
33Vřesovice HOHonza Adamec
44Hrabůvka PRHonza Adamec
55Loučany OLHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Prchalov NJHonza Adamec
88Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
99Velké Hoštice OPHonza Adamec
1010Pasohlávky BOHonza Adamec
1111Petrovice TRHonza Adamec
1212Stará Říše JIHonza Adamec
1313Letohrad - Kunčice UOHonza Adamec
1414Lavičky ZRHonza Adamec
1515Chlum BCKPořadatelé Pořadatelé
1616Plumlov PVHonza Adamec
1717Mladoňovice TRHonza Adamec
1818Olešná HBHonza Adamec
1919Únětice 1911 PJLuboš Balvín
2020Nevcehle JIHonza Adamec
2121Zahorčice STHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Renmotor Jinolice JCPořadatelé Pořadatelé
2424Novosedly STPořadatelé Pořadatelé
2525Čikov TRHonza Adamec
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Letohrad - Jeleni JeleniUOHonza Adamec
2828Tatobity SMHonza Adamec
2929Horní Kamenice DOspace14@centrum.cz
3030Český Rudolec JHJan Dušek
3131Netřebice CKMichal Goldfinger
3232Hrabice PTRadoslav Myslík
3333Slavošovice CBKuba Kohoutek
3434Vlkovice CBSilvie Gërvalla
3535Sedlatice JIMartin Běhounek
3636Kynice HBTomáš Francl
3737Ledenice CBLucie Koblasová
3838Únětice 1911 PJPetr Skala
3939Starý Jičín NJFilip Simper
4040Jaronice CBJosef Dráb
4141Brloh CKPavel Loucký
4242Dobronice u Chýnova TAJiří Menšík
4343Třebín -LipíCBKarel Lauseker
4444Rybova Lhota TALukáš Kouba
4545Žirovnice PEjakub
4646Kynice HBTomáš Francl
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Stará Říše JIHonza Adamec
22Malé Hoštice OPPořadatelé Pořadatelé
33Dlouhá Ves RKHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Košťálov SMHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
77Dětkovice VYVeronika Malíková
88Holubov CKJan Goldfinger
99Renmotor Jinolice JCHana Jarolímková
1010Nevcehle JIEliška Nikodýmová
1111Hrobice ExplosiaPAMarkéta Nešetřilová
1212Nepomuky UOKateřina Krudencová
1313Hrdějovice CBSilvie Gërvalla
1414Dvorce TAKuba Kohoutek
1515Ledenice CBMatouš Janovský
1616Hlubyně PBDana Hrzalová
1719Chlum CKTereza Sagerová
1820Chotíkov PSMonča
1921Budišov TRŽaneta Slabá
2022Mydlovary CBSimona Fišerová
2130Bludov JaroniceSUJosef Dráb


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB16,0515,7716,052018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Oponešice TR15,7416,0616,062018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Trnava TR15,7916,1516,152019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Renmotor Jinolice JC16,2616,2416,262019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Prchalov NJ16,2916,2016,292019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Velké Hoštice OP16,0016,3016,302018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Olešná HB16,4416,3416,442019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Renmotor Jinolice JC16,5615,7016,562018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Plumlov PV16,3416,5716,572019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mladoňovice TR16,5915,7616,592018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lavičky ZR16,5116,6716,672019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Radostín nad Oslavou ZR16,7516,7116,752018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Krotějov TA16,7716,4016,772018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Lavičky ZR16,8416,6316,842018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Krotějov SportTA15,8216,8516,852019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Mladoňovice TR16,0316,8616,862019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šipoun PT--16,912018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Zdislavice BN--16,922017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Žernovice PT16,7816,9616,962016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Šipoun PT16,6316,9816,982018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Hlubyně PB16,5317,0517,052018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Krasonice JI15,9717,0617,062018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Moravany PA16,9017,0817,082018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Bašnice JC16,6117,0917,092018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Pasohlávky BO17,1016,7217,102019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Chlum BCK--17,122017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Český Rudolec JH17,2016,4317,202019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Hrabůvka PR15,9617,2417,242019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Žernovice PT16,8917,2517,252015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Únětice 1911 APJ16,8117,2617,262019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Bohdalín PE17,2716,2317,272018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Obrubce MB16,6317,2717,272019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Stará Říše JI17,3016,6517,302019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Dvorce TA16,9617,3017,302015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Šipoun PT--17,312017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Jaronice CB--17,312018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Srubec CB--17,332018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Novosedly ST--17,382017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Jaronice CB17,1717,3817,382018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Olešná HB16,6917,3917,392018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Vlkovice CB17,4017,0717,402018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Netřebice CK17,4217,0217,422018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Holašovice CB17,4217,3517,422013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Chlum BCK17,1317,4217,422016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Horní Kamenice DO17,4316,8217,432019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Čikov TR17,4516,8117,452018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Jaronice - Srubec BCB17,2917,4717,472016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Holašovice CB--17,472017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Netřebice CK--17,492017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Tatobity SM17,5416,7917,542019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Srubec CB17,5017,5417,542015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Netřebice CK17,1417,5517,552019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Heřmaneč JH--17,572017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Srubec CB--17,602017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Žernovice PT--17,612017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Chlum BCK17,4617,6217,622013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Starý Jičín NJ17,6317,5217,632019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Chlum BCK17,5517,6417,642015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Kájov BCK17,5617,6617,662016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Milenovice PI17,6717,4017,672016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Loučany OL17,6716,7217,672019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Netřebice CK--17,682018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Chlum BCK17,3217,6917,692018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Novosedly ST16,6017,7417,742016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Heřmaneč JH17,6217,7517,752014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Petrovice BTR17,7917,5617,792018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Heřmaneč JH17,0817,8017,802015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Zahorčice ST17,8116,3217,812019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Chlum CK17,1417,8217,822019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Přísečná ACK17,8717,6717,872016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Holašovice CB17,8617,8717,872015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
72.  Srubec CB17,2817,8817,882019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
73.  Lišov ACB17,8817,7917,882016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
74.  Slavošovice CB17,9617,6617,962019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
75.  Žďár JH17,0317,9817,982014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
76.  Benešova Hora PT17,8117,9917,992015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
77.  Šipoun PT17,8918,0018,002016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
78.  Holašovice CB18,0517,0818,052016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
79.  Žernovice PT--18,072018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
80.  Strmilov JH17,7518,0718,072018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
81.  Krč PI17,7018,0818,082016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
82.  Letohrad - Kunčice BUO17,2318,0918,092019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
83.  Netřebice CK18,0917,3918,092015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
84.  Lišov ACB17,4118,1218,122015/10/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
85.  Zlatá Olešnice JN17,0718,1318,132018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
86.  Heřmaneč JH17,9918,1518,152013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
87.  Milenovice PI--18,182018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
88.  Sedlec CB18,2317,8518,232013/10/05 FS útok,sklopka 3xB úzké
89.  Vlkovice CB--18,262018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
90.  Krč PI17,0018,2718,272018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
91.  Holašovice CB18,2817,2718,282018/08/12 FS útok,sklopka 3xB úzké
92.  Kájov ACK18,0618,3018,302016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
93.  Zliv ACB18,0118,3018,302014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
94.  Chlum BCK17,3318,3618,362014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
95.  Zliv ACB18,3617,7118,362016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
96.  Holašovice CB18,3817,6518,382014/10/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
97.  Soběnov CK--18,382017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
98.  Velké Hoštice OP18,3916,6518,392019/08/11 FS útok,sklopka 3xB úzké
99.  Lišov BCB--18,402018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
100.  Kolence JH--18,492018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2008/06/07 Chlum 1, CK,
JČHL
2008/06/07 Chlum 2, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 1, CK,
JČHL
2009/06/13 Chlum 2, CK,
JČHL
2010/06/05 Chlum, CK,
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2012/10/06 Chlum u Křemže, O pohár Chlum u Křemže
JČHL
2013/10/05 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2014/10/04 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2015/06/13 Sportovmí areal Cihelna, O putovní pohár sportovního arealu Cihelna
-
2015/10/03 Chlum u Křemže, Finále JČHL
JČHL
2016/06/11 Chlum u Křemže, O pohár, noční soutěž
ŠHL
2016/09/24 Chlum, O pohár
JČHL
2017/09/23 Chlum, O pohár
JČHL
2018/08/12 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/09/22 Chlum, O pohár
JČHL
2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/28 Chlum, O pohár, sklopky
JČHL
2020/06/27 Chlum, O pohár, sklopky
JČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga