Dobřínsko, fotbalové hřiště 2016 (Znojmo)
O pohár, 3. kolo ZNL
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | ZNL |
| Místo: | Dobřínsko |
| Okres: | Znojmo |
| Kraj: | Jihomoravský |
| Kdy: | 25. 06. 2016 10:00 |
| Kontakt: | Petr Novák, Radim Herout |
| Telefon: | 725 316 896 |
| Začátek rezervace: | 11. 06. 2016 19:00 |
| Konec rezervace: | 24. 06. 2016 12:00 |
| Začátek tipování: | 11. 06. 2016 20:00 |
| Konec hlasování: | 24. 06. 2016 00:00 |
| Zadal: | Lukáš Badin |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdh-dobrinsko.cz/ |
Poznámka pořadatele
PŘESNÝ ČAS A DALŠÍ INFORMACE BUDOU UPŘESNĚNY POZDĚJI....
OSH Znojmo
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-dobrinsko-7359.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dobřínsko | ZN | Lukáš Badin | |
| 2 | Výrovice | ZN | Jakub Havelka | |
| 3 | Rešice | ZN | Václav Bazík | |
| 4 | Jezeřany-Maršovice | ZN | Lukáš Badin | |
| 5 | Černín | ZN | Jiří Veselý | |
| 6 | Police | TR | Radim Macků | |
| 7 | Hostěradice | ZN | Petr Procházka | |
| 8 | Chvalovice | ZN | Lukáš Badin | |
| 9 | Jevišovice | ZN | Jiří Veselý | |
| 10 | Vedrovice | ZN | Lukáš Badin | |
| 11 | Horní Lhotice | TR | Radek Staněk | |
| 12 | Mikulovice | ZN | Michal Urbánek | |
| 13 | Vémyslice | ZN | Tomáš Kerndl | |
| 14 | Dobřínsko | B | ZN | Radim Herout |
| 15 | Horní Dubňany | ZN | Libor Vondruška |
Ženy
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Vítonice | ZN | Pavlína | |
| 3 | Loděnice | ZN | Michaela Hnilicová | |
| 4 | Výrovice | ZN | Jakub Havelka | |
| 5 | Božice | ZN | Dagmar Szabóová | |
| 6 | Vémyslice | ZN | Daniela Plachá |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Police | TR | 16,95 | 16,97 | 16,97 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Pasohlávky Farma | BO | 17,00 | 16,22 | 17,00 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pasohlávky | BO | - | - | 17,29 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Police | TR | - | - | 17,59 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Jezeřany-Maršovice | ZN | 17,24 | 17,69 | 17,69 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jezeřany-Maršovice | ZN | 17,67 | 17,77 | 17,77 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Police | TR | 17,79 | 17,81 | 17,81 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Únanov | ZN | 17,41 | 17,86 | 17,86 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Jezeřany-Maršovice | ZN | 17,93 | 17,40 | 17,93 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mikulovice | ZN | - | - | 17,96 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Černín | ZN | 17,97 | 17,39 | 17,97 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Jezeřany-Maršovice | ZN | 17,99 | 17,70 | 17,99 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Černín | ZN | 17,99 | 17,76 | 17,99 | 2024/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Jasenice | TR | - | - | 18,00 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Černín | ZN | 17,67 | 18,06 | 18,06 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Jezeřany-Maršovice | ZN | 17,93 | 18,14 | 18,14 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Dobřínsko | ZN | 18,16 | 17,29 | 18,16 | 2023/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Mikulovice | ZN | 18,16 | 17,68 | 18,16 | 2024/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Černín | ZN | 18,23 | 18,08 | 18,23 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mikulovice | ZN | 18,20 | 18,29 | 18,29 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Černín | ZN | 18,25 | 18,36 | 18,36 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Mikulovice A | ZN | 18,34 | 18,42 | 18,42 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Černín | ZN | - | - | 18,42 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Jezeřany-Maršovice | ZN | 18,09 | 18,43 | 18,43 | 2024/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Žernovník | BK | 18,49 | 18,12 | 18,49 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Horní Lhotice | TR | 18,50 | 18,48 | 18,50 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Vémyslice | ZN | - | - | 18,51 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Vedrovice | ZN | 18,47 | 18,52 | 18,52 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Vémyslice | ZN | - | - | 18,56 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Dobřínsko | ZN | 18,57 | 18,57 | 18,57 | 2016/06/25 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Černín | ZN | 18,55 | 18,60 | 18,60 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Dobřínsko | ZN | - | - | 18,70 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Únanov | ZN | - | - | 18,71 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Dobřínsko | ZN | 17,40 | 18,72 | 18,72 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Mikulovice | ZN | 18,51 | 18,73 | 18,73 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Únanov | ZN | - | - | 18,80 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Hostěradice | ZN | - | - | 18,81 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Police | TR | - | - | 18,86 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Dobřínsko | ZN | - | - | 18,88 | 2014/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Police A | TR | 18,90 | 17,42 | 18,90 | 2023/06/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Chvalovice | ZN | 18,93 | 18,40 | 18,93 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Dobřínsko | ZN | 18,99 | 18,52 | 18,99 | 2019/06/01 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Mikulovice | ZN | 18,24 | 19,01 | 19,01 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Dobřínsko | ZN | - | - | 19,04 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Dobřínsko A | ZN | 18,07 | 19,07 | 19,07 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Chvalovice | ZN | 19,08 | 18,74 | 19,08 | 2026/05/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Chvalovice | ZN | 19,17 | 18,79 | 19,17 | 2015/06/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Chvalovice | ZN | 18,19 | 19,17 | 19,17 | 2018/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Černín | ZN | 19,18 | 18,53 | 19,18 | 2021/07/31 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Chvalovice | ZN | - | - | 19,20 | 2013/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2013/06/15 | Dobřínsko, O pohár starosty obce, ZN liga | |
| 2014/06/21 | Dobřínsko, O pohár starosty obce Dobřínsko, ZN liga | |
| 2015/06/13 | Dobřínsko, sportovní hřiště, O pohár starosty obce Dobřínsko, 2.kolo ligy | |
| 2016/06/25 | Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár, 3. kolo ZNL | |
| 2017/06/10 | Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár, 2.kolo ZNL | |
| 2018/06/30 | Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce Dobřínsko, 5,kolo ZNL | |
| 2019/06/01 | Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, II. kolo ZNL | |
| 2021/07/31 | Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár obce Dobřínsko, 2. kolo ZNL | |
| 2022/06/04 | Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár obce Dobřínsko, M+Ž+DOR 2. kolo ZNL | |
| 2023/06/03 | Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár obce Dobřínsko, M+Ž+DOR 2. kolo ZNL | |
| 2024/06/01 | Dobřínsko- hřiště, O pohár 2. kolo ZNL | |
| 2025/05/31 | Dobřínsko- hřiště, O pohár 2. kolo ZNL | |
| 2026/05/30 | Dobřínsko- hřiště, O pohár 2. kolo ZNL | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















