Rezervace na soutěž
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu. Startovní listina
Děti-starší
Děti-mladší
Přípravka
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10
| P |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Vacov | PT | 32,81 | 35,10 | 35,10 | 2026/08/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Vacov | PT | 36,86 | 36,66 | 36,86 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Vacov | PT | 38,41 | 31,77 | 38,41 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Budilov | PT | 45,83 | 42,22 | 45,83 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Vacov | PT | 47,61 | 48,61 | 48,61 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| P |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
|---|
Starší žáci TOP 10
| P |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Jáma | PT | 12,66 | 12,37 | 12,66 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Žihobce | KT | 13,39 | 13,24 | 13,39 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Chlum | CK | 13,65 | 13,14 | 13,65 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Vacov A | PT | 14,12 | 14,36 | 14,36 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Dřešín | ST | 14,39 | 13,85 | 14,39 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Dřešín B | ST | 14,05 | 14,67 | 14,67 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Vacov | PT | 14,72 | 14,35 | 14,72 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Dolany | PT | 14,83 | 14,95 | 14,95 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Horní Poříčí | ST | 14,44 | 15,37 | 15,37 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Dřešín A | ST | 15,05 | 15,53 | 15,53 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Budilov B | PT | 15,65 | 15,57 | 15,65 | 2026/08/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Chlum | CK | 15,60 | 15,70 | 15,70 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Vacov | PT | 15,75 | 16,57 | 16,57 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Zdíkov | PT | 16,69 | 16,44 | 16,69 | 2026/08/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Budilov A | PT | 16,29 | 17,05 | 17,05 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Budilov A | PT | 17,16 | 16,57 | 17,16 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Dolany | PT | 16,72 | 17,38 | 17,38 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Vacov | PT | 16,50 | 17,59 | 17,59 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Budilov A | PT | 16,28 | 17,60 | 17,60 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Volenice | ST | 17,30 | 17,80 | 17,80 | 2026/08/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Vacov | PT | 18,12 | 16,91 | 18,12 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Dolany | PT | 13,38 | 18,25 | 18,25 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Horní Poříčí | ST | 18,27 | 18,09 | 18,27 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Žihobce | KT | 18,36 | 17,59 | 18,36 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Budilov A | PT | 18,70 | 17,57 | 18,70 | 2026/08/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Bohumilice | PT | 19,24 | 18,81 | 19,24 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Vacov B | PT | 17,02 | 19,28 | 19,28 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Horní Poříčí | ST | 18,38 | 19,75 | 19,75 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Stachy | PT | 19,75 | 18,24 | 19,75 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Šipoun C | PT | - | - | 19,87 | 2009/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 31. | Sousedovice | ST | 19,94 | 18,18 | 19,94 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 32. | Horní Poříčí | ST | 19,85 | 20,11 | 20,11 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 33. | Vacov | PT | - | - | 20,46 | 2009/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 34. | Sousedovice | ST | 20,93 | 20,28 | 20,93 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 35. | Jáma | PT | 19,81 | 20,96 | 20,96 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 36. | Jáma | PT | 21,20 | 21,07 | 21,20 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 37. | Dřešín | ST | 17,30 | 21,71 | 21,71 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 38. | Vacov A | PT | 21,76 | 21,78 | 21,78 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 39. | Šipoun A | PT | - | - | 22,75 | 2009/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 40. | Sousedovice | ST | 23,69 | 23,03 | 23,69 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 41. | Horní Poříčí | ST | 23,50 | 24,02 | 24,02 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 42. | Buk | PT | 24,45 | 23,56 | 24,45 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 43. | Výškovice | PT | - | - | 24,46 | 2009/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 44. | Stachy | PT | 24,35 | 24,71 | 24,73 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 45. | Zdíkov | PT | 18,26 | 27,03 | 27,03 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 46. | Čkyně A | PT | - | - | 28,30 | 2009/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 47. | Vacov B | PT | 19,35 | 29,87 | 29,87 | 2026/08/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 48. | Benešova Hora | PT | 32,31 | 31,67 | 32,31 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 49. | Benešova Hora | PT | 32,52 | 32,21 | 32,52 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 50. | Žihobce | KT | 33,33 | 34,17 | 34,17 | 2026/08/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| P |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
|---|
Mladší žáci TOP 10
| P |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
| 1. | Třísov | CK | 14,62 | 14,55 | 14,62 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Jáma B | PT | 15,67 | 16,41 | 16,41 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Budilov A | PT | 15,79 | 16,70 | 16,70 | 2026/08/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Žihobce | KT | 16,97 | 16,76 | 16,97 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Budilov A | PT | 17,22 | 14,53 | 17,22 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Žihobce | KT | 17,28 | 16,45 | 17,28 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Třísov | CK | 15,74 | 17,36 | 17,36 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Horní Poříčí | ST | 17,43 | 16,47 | 17,43 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Budilov C | PT | 21,83 | 27,49 | 17,49 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Sousedovice | ST | 16,26 | 17,59 | 17,59 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Budilov B | PT | 16,64 | 17,87 | 17,87 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Vacov | PT | 17,32 | 17,91 | 17,91 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Vacov A | PT | 17,54 | 18,19 | 18,19 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Budilov A | PT | 18,28 | 18,65 | 18,65 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Vacov A | PT | 19,20 | 19,06 | 19,20 | 2026/08/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Sousedovice | ST | 19,24 | 19,05 | 19,24 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Vacov A | PT | 18,42 | 19,26 | 19,26 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Budilov A | PT | 17,54 | 19,40 | 19,40 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Vacov B | PT | 19,45 | 19,67 | 19,67 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Jáma | PT | 17,63 | 19,91 | 19,91 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Volenice | ST | 19,37 | 20,66 | 20,66 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Budilov B | PT | 21,34 | 20,96 | 21,34 | 2026/08/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Budilov B | PT | 21,76 | 21,15 | 21,76 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Benešova Hora | PT | 21,85 | 21,76 | 21,85 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Vacov A | PT | 20,81 | 22,36 | 22,36 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Horní Poříčí | ST | 21,87 | 22,56 | 22,56 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Vacov B | PT | 21,78 | 22,64 | 22,64 | 2025/08/23 |
Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Přečín | PT | 23,05 | 20,67 | 23,05 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Budilov | PT | 23,15 | 23,10 | 23,15 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Vacov B | PT | 23,35 | 23,00 | 23,35 | 2026/08/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 31. | Budilov B | PT | 24,57 | 23,90 | 24,57 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 32. | Vacov C | PT | 23,51 | 25,13 | 25,13 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 33. | Dolany | PT | - | - | 25,55 | 2009/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 34. | Budilov | PT | 27,40 | 28,17 | 28,17 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 35. | Vacov A | PT | 27,60 | 28,54 | 28,54 | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| 36. | Vacov | PT | 29,61 | 29,62 | 29,62 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 37. | Bohumilice | PT | 18,42 | 29,90 | 29,90 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 38. | Vacov B | PT | 30,18 | 28,94 | 30,18 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 39. | Žihobce | KT | 30,08 | 30,72 | 30,72 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 40. | Žihobce | KT | 33,33 | 33,20 | 33,33 | 2026/08/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 41. | Horní Poříčí | ST | 34,20 | 33,33 | 34,20 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 42. | Dolany | PT | 21,61 | 35,63 | 35,63 | 2024/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 43. | Bohumilice | PT | 42,12 | 39,94 | 42,12 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 44. | Jáma | PT | 44,91 | 15,60 | 44,91 | 2015/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 45. | Žihobce | KT | 45,73 | 45,73 | 45,86 | 2013/08/24 |
Plamen PÚ (útok) |
| 46. | Dolany | PT | 26,45 | 66,30 | 66,30 | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 47. | Čkyně | PT | - | - | NP | 2009/08/22 |
Plamen PÚ (útok) |
| 48. | Čkyně | PT | NP | NP | NP | 2023/08/26 |
Plamen PÚ (útok) |
| 49. | Volenice | ST | - | - | NP | 2026/08/29 |
Plamen PÚ (útok) |
| 50. | Vacov B | PT | 16,05 | 16,69 | NP | 2014/09/27 |
Plamen PÚ (útok) |
| P |
Tým a jméno |
Okres |
LP |
PP |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
|---|
Soutěže pořadatele
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
| 2001/08/26 |
Dolany, PT, |
JČHL |
| 2003/08/30 |
Dolany, PT, |
JČHL |
| 2004/08/28 |
Dolany, PT, |
JČHL |
| 2005/08/27 |
Dolany, PT, |
JČHL |
| 2006/08/26 |
Dolany, O putovní pohár starosty obce Dolany |
ŠHL |
| 2007/08/25 |
Dolany, O putovní pohár starosty obce Dolany |
ŠHL |
| 2008/08/23 |
Dolany, O putovní pohár starosty obce |
ŠHL |
| 2009/08/22 |
Bohumilice, O putovní pohár starosty obce Dolany |
ŠHL |
| 2011/08/20 |
Dolany, O putovní pohár starosty SDH |
ŠHL |
| 2012/08/25 |
Dolany, O putovní pohár starosty obce Dolany |
ŠHL |
| 2013/08/24 |
Dolany, O putovní pohár starosty obce Dolany |
ŠHL |
| 2014/08/23 |
Dolany, O putovní pohár starosty SDH |
ŠHL |
| 2014/09/27 |
Dolany, Finále a vyhlášení šumavské hasičské ligy dětí |
ŠHL |
| 2015/08/22 |
Dolany, O pohár |
ŠHL |
| 2015/08/22 |
Dolany, soutěž zařazená do ŠHL |
ŠHL |
| 2016/08/27 |
Dolany, Dolany + vyhlášení |
ŠHL |
| 2016/08/27 |
Dolany, O pohár |
ŠHL |
| 2017/08/26 |
Dolany, O pohár |
ŠHL |
| 2018/08/25 |
Dolany, O pohár |
ŠHL |
| 2018/08/25 |
Dolany, Dolany |
ŠHL |
| 2019/08/24 |
Dolany, O pohár |
ŠHL |
| 2020/08/29 |
Dolany, O pohár |
ŠHL |
| 2022/08/27 |
Dolany - děti, ŠHL - Děti - 2022 |
ŠHL |
| 2022/08/27 |
Dolany, ŠHL 2022 |
ŠHL |
| 2023/08/26 |
Dolany, O pohár starosty obce |
ŠHL |
| 2024/08/24 |
Dolany, O pohár starosty |
ŠHL |
| 2025/08/23 |
Dolany, O pohár starosty obce |
ŠHL |
| 2026/08/29 |
Dolany, O pohár starosty obce |
ŠHL |
| Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.