| Liga: | FSEU |
| Místo: | Karolín |
| Okres: | Kroměříž |
| Kraj: | Zlínský |
| Kdy: | 29. 08. 2015 21:00 |
| Kontakt: | Daniel Ondra |
| Telefon: | 721 117 964 |
| Začátek rezervace: | 16. 08. 2015 20:00 |
| Konec rezervace: | 29. 08. 2015 18:00 |
| Začátek tipování: | 22. 08. 2015 20:00 |
| Konec hlasování: | 29. 08. 2015 00:00 |
| Zadal: | Martin Ondra |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | neurčeno |
| Stránky pořadatele: | http://www.sdhkarolin.cz/ |
Poznámka pořadatele
Soutěž proběhně na 2B. Vydlážděná plocha kolem základny a celý náběh s odvodněním, rovný travnatý povrch po celé dráze. Základna osvětlená, terče osvětlené. Pravdila dle Podhostýnské Hasičské Ligy 2015. Možnost půjčení jednoho závodníka.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-karolin-6982.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Podhradní Lhota | KM | 14,96 | 15,30 | 15,30 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nová Dědina | KM | 15,51 | 15,41 | 15,51 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Pravčice | KM | 15,52 | 14,81 | 15,52 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Karolín | KM | 15,00 | 15,62 | 15,62 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | KM | 15,03 | 15,64 | 15,64 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Bratřejov | ZL | 15,90 | 15,45 | 15,90 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Křenovice | PR | 16,20 | 15,86 | 16,20 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nětčice | KM | 16,31 | 16,18 | 16,31 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Zahnašovice | KM | 16,31 | 15,37 | 16,31 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Křenovice | PR | 16,34 | 16,37 | 16,37 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Pravčice | KM | 16,10 | 16,39 | 16,39 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Nová Dědina | KM | 16,21 | 16,46 | 16,46 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Hlubočky | OL | 15,53 | 16,49 | 16,49 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Ludslavice | KM | 16,18 | 16,57 | 16,57 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ludslavice | KM | 16,08 | 16,66 | 16,66 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Nětčice | KM | 16,41 | 16,69 | 16,69 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Želeč | PV | 16,79 | 16,82 | 16,82 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nětčice | KM | 15,91 | 16,85 | 16,85 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Karolín | KM | 16,46 | 16,85 | 16,85 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Rymice | KM | 15,60 | 16,88 | 16,88 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Zádveřice W | ZL | 16,84 | 16,93 | 16,93 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Roštění | KM | 16,97 | 16,74 | 16,97 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Nová Dědina B | KM | 16,97 | 16,67 | 16,97 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lukov | ZL | 16,37 | 17,03 | 17,03 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bratřejov | ZL | 15,30 | 17,07 | 17,07 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Tečovice | ZL | 17,17 | 16,86 | 17,17 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Karolín | KM | 17,37 | 15,41 | 17,37 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Tečovice | ZL | 17,00 | 17,46 | 17,46 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Mladcová | ZL | 17,55 | 16,77 | 17,55 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mysločovice | ZL | 16,95 | 17,64 | 17,64 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Sulimov | KM | 17,61 | 17,71 | 17,71 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Domamyslice | PV | 17,78 | 15,90 | 17,78 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Zahnašovice | KM | 17,81 | 17,02 | 17,81 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Nětčice | KM | 17,85 | 17,59 | 17,85 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Tršice | OL | 17,89 | 16,37 | 17,89 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Valšovice (Hranice VI) | PR | 17,49 | 18,00 | 18,00 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Karolín B | KM | 18,14 | 17,40 | 18,14 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Sulimov | KM | 18,33 | 17,19 | 18,33 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Tučapy | KM | 18,48 | 18,15 | 18,48 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Hlubočky | OL | 18,61 | 18,51 | 18,61 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Velký Týnec | OL | 18,43 | 18,63 | 18,63 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Hlinsko | PR | 18,71 | 18,46 | 18,71 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Nětčice B | KM | 18,90 | 18,63 | 18,90 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Nová Dědina B | KM | 18,93 | 18,27 | 18,93 | 2014/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Roštění | KM | 18,93 | 18,43 | 18,93 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Záhlinice | KM | 18,78 | 19,01 | 19,01 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Mysločovice | ZL | 18,63 | 19,05 | 19,05 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Karolín | KM | 19,05 | 18,63 | 19,05 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Dolní Bečva | VS | 19,12 | 17,23 | 19,12 | 2013/08/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Špičky | PR | 17,58 | 19,22 | 19,22 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Chrášťany | LT | 15,97 | 16,08 | 16,08 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Chrášťany | LT | 16,01 | 16,11 | 16,11 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Radíkov | PR | 16,40 | 16,17 | 16,40 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Radíkov | PR | 16,40 | 16,17 | 16,40 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Stará Říše | JI | 15,86 | 16,44 | 16,44 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Zahnašovice | KM | 15,73 | 16,54 | 16,54 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Zahnašovice | KM | 15,73 | 16,54 | 16,54 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Louňovice pod Blaníkem | BN | 16,26 | 16,70 | 16,70 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dětkovice | VY | 15,73 | 16,76 | 16,76 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Špičky | PR | 16,80 | 16,66 | 16,80 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Špičky | PR | 16,80 | 16,66 | 16,80 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Zahnašovice | KM | 16,57 | 16,91 | 16,91 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Radíkov | PR | 16,19 | 16,95 | 16,95 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Radíkov | PR | 16,19 | 16,95 | 16,95 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Pravčice B | KM | 16,73 | 16,93 | 16,96 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Pravčice B | KM | 16,73 | 16,96 | 16,96 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pravčice B | KM | 16,75 | 17,00 | 17,00 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bohuslavice u Zlína | ZL | 17,11 | 16,39 | 17,11 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pravčice | KM | 17,24 | 17,23 | 17,24 | 2016/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pravčice A | KM | 16,71 | 17,33 | 17,33 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Libuň | JC | 16,89 | 17,38 | 17,38 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olšovec | PR | 17,39 | 16,89 | 17,39 | 2022/09/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Rymice | KM | 17,46 | 17,17 | 17,46 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Rymice | KM | 17,46 | 17,17 | 17,46 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sychotín B | BK | 17,48 | 16,83 | 17,48 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Pravčice A | KM | 17,31 | 17,49 | 17,49 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Libuň | JC | 17,29 | 17,49 | 17,49 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Roštění | KM | 16,70 | 17,49 | 17,49 | 2023/06/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Skrochovice | OP | 17,51 | 16,79 | 17,51 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Karolín | KM | 17,54 | 17,29 | 17,54 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 31. | Nevcehle | JI | 16,16 | 17,55 | 17,55 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 32. | Nětčice | KM | 17,09 | 17,68 | 17,68 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 33. | Špičky | PR | 17,68 | 16,76 | 17,68 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 34. | Nětčice | KM | 17,09 | 17,68 | 17,68 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 35. | Nevcehle | JI | 17,70 | 16,36 | 17,70 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 36. | Myštěves | HK | 17,70 | 17,57 | 17,70 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 37. | Benešov u Semil | SM | 17,71 | 16,57 | 17,71 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 38. | Vitiněves | JC | 17,71 | 16,55 | 17,71 | 2015/07/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 39. | Tučapy | KM | 17,74 | 17,32 | 17,74 | 2015/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 40. | Zahnašovice | KM | 17,17 | 17,82 | 17,82 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 41. | Hošťálková | VS | 17,05 | 17,87 | 17,87 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 42. | Vitiněves | JC | 17,89 | 16,80 | 17,89 | 2016/08/06 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 43. | Dětkovice | VY | 17,78 | 17,99 | 17,99 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 44. | Radíkov | PR | 17,61 | 18,07 | 18,07 | 2018/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 45. | Milotice nad Bečvou | PR | 17,44 | 18,22 | 18,22 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 46. | Střítež nad Ludinou | PR | 18,25 | 17,48 | 18,25 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 47. | Pravčice | KM | 18,25 | 18,17 | 18,25 | 2014/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 48. | Zahnašovice | KM | 18,27 | 17,70 | 18,27 | 2014/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 49. | Roštění | KM | 18,28 | 16,86 | 18,28 | 2024/06/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 50. | Louňovice pod Blaníkem | BN | 16,41 | 18,37 | 18,37 | 2017/07/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nětčice | KM | 18,23 | 18,43 | 18,43 | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Záhlinice | KM | NP | NP | NP | 2025/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















