Stříbro, hasičské cvičiště 2017 (Tachov)
O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | FSEU |
| Místo: | Stříbro |
| Okres: | Tachov |
| Kraj: | Plzeňský |
| Kdy: | 26. 08. 2017 10:00 |
| Kontakt: | Tomáš Schun |
| Telefon: | |
| Začátek rezervace: | 12. 08. 2017 00:00 |
| Konec rezervace: | 26. 08. 2017 00:01 |
| Začátek tipování: | 12. 08. 2017 20:00 |
| Konec hlasování: | 25. 08. 2017 00:00 |
| Zadal: | Roman Jarabica |
| Kalendář: | |
| Určeno pro: | Muži, Ženy |
| Zařazeno do: | Požární útok |
| Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
pozvánka na soutěž
muži, ženy
SDH Stříbro si Vás dovoluje pozvat na soutěž v požárním útoku, která je pořádána ke 145. výročí založení hasičského sboru ve Stříbře. Soutěží se o putovní pohár města Stříbra a mnoho dalších cen.
Soutěžním úkolem je požární útok s vodou dle platných směrnic hasičských sportovních soutěží (soubor předpisů SH ČMS-1/17-2011) s následujícími úpravami:
-
místo 3ks hadic se použijí 2ks pro obě kategorie
-
jsou povoleny hadice B65 a C42
-
sklopné terče s elektronickou časomírou
-
nebude použit přetlakový ventil
-
káď se během útoku nebude doplňovat
-
nářadí vlastní
Soutěž proběhne ve dvou pokusech a počítá se lepší čas. V případě velkého počtu zúčastněných družstev (30 a více) může být soutěž po dohodě s veliteli družstev pouze na jeden pokus a dohodnutý počet družstev postoupí do finále.
V ženském družstvu může být 1 muž, avšak nejdále do pozice „béčkař“ (ne rozdělovač či proud).
Soutěž se koná dne 26. srpna 2017ve Stříbře u řeky Mže – v prostoru hasičského cvičiště.
Startovné na soutěž je Kč 150,-- za družstvo.
Program:
9:30 - 9:55 přihlášení soutěžních družstev a určení startovního pořadí
10:00 slavnostní nástup k soutěži
10:15 zahájení prvního pokusu
15:00 předpokládaný konec - závisí na počtu družstev
Po poradě velitelů družstev, dokončení soutěže a pokud nám to technické podmínky a počasí dovolí proběhne ještě vložená soutěž „O nejrychlejší zadek“.
Na Vaši účast se těší hasičky
a hasiči ze Stříbra.
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stribro-9026.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
nerozlišeno
| Start. místo | Sbor | Jméno | Okres | Zadal |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Stříbro | muži | TC | Roman Jarabica |
| 2 | Hradec | PJ | Zdeněk Horák | |
| 3 | Kostelec | muži | TC | Roman Jarabica |
| 4 | Hradec | Ženy | PJ | Zdeněk Horák |
| 5 | Oprechtice | muži | DO | Václav Pejsar |
| 7 | Nahý Újezdec | muži | TC | Vladimír |
| 8 | Štítary | ženy | DO | Miroslav Žáček |
| 9 | Kostelec | ženy | TC | Roman Jarabica |
| 10 | Nové Sedliště | Muži | TC | Petr Prochazka |
| 11 | Křenovy | DO | Aleš Volkmann | |
| 12 | Kladruby | muži | TC | Roman Jarabica |
| 13 | Štítary | muži | DO | Miroslav Žáček |
| 15 | Srbice | Ženy | DO | Denis Balounová |
| 16 | Oplot | PJ | lukas jeslínek |
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Černošín B | TC | 15,74 | 15,21 | 15,21 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 2. | Stříbro A | TC | 17,36 | 15,32 | 15,32 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 3. | Brod nad Tichou | TC | 23,85 | 15,40 | 15,40 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 4. | Stříbro | TC | 15,75 | 16,77 | 15,75 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 5. | Bor | TC | 16,42 | 15,81 | 15,81 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 6. | Nové Sedliště | TC | 15,85 | 17,53 | 15,85 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 7. | Nové Sedliště | TC | 16,91 | 15,87 | 15,87 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 8. | Bezdružice A | TC | 15,91 | 20,46 | 15,91 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 9. | Staré Sedliště | TC | 15,92 | 18,22 | 15,92 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 10. | Kladruby | TC | 16,25 | 17,09 | 16,25 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 11. | Stříbro | TC | 34,25 | 16,34 | 16,34 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 12. | Damnov | TC | 18,33 | 16,47 | 16,47 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 13. | Kladruby | TC | 16,65 | 24,72 | 16,65 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 14. | Nové Sedliště | TC | 16,70 | 17,60 | 16,70 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 15. | Stříbro | TC | 19,54 | 16,87 | 16,87 | 2020/09/05 | Plamen útok, sklopné terče |
| 16. | Bezdružice B | TC | 24,28 | 16,91 | 16,91 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 17. | Stříbro | TC | 16,95 | 36,11 | 16,95 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 18. | Černošín | TC | 22,47 | 17,15 | 17,15 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 19. | Kladruby | TC | 17,15 | 18,60 | 17,15 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 20. | Brod nad Tichou | TC | 17,37 | 26,07 | 17,37 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 21. | Bezdružice | TC | 17,47 | 17,39 | 17,39 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 22. | Černošín A | TC | 26,92 | 17,52 | 17,52 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 23. | Stříbro | TC | 17,62 | 18,28 | 17,62 | 2019/05/18 | Plamen útok, sklopné terče |
| 24. | Stříbro | TC | 44,52 | 17,62 | 17,62 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 25. | Brod nad Tichou | TC | 26,64 | 17,65 | 17,65 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 26. | Stříbro | TC | 21,27 | 17,86 | 17,86 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 27. | Nové Sedliště | TC | 18,45 | 22,28 | 18,45 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 28. | Stříbro B | TC | 19,43 | 18,53 | 18,53 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 29. | Bezdružice | TC | 18,60 | 22,85 | 18,60 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 30. | Černošín | TC | 23,96 | 18,60 | 18,60 | 2020/09/05 | Plamen útok, sklopné terče |
| 31. | Staré Sedliště | TC | 53,58 | 18,66 | 18,66 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 32. | Tachov | TC | 18,75 | NP | 18,75 | 2019/05/18 | Plamen útok, sklopné terče |
| 33. | Ves Touškov | PJ | 37,56 | 19,10 | 19,10 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 34. | Tachov | TC | 27,24 | 19,11 | 19,11 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 35. | Bezdružice | TC | 19,18 | NP | 19,18 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 36. | Bor | TC | 19,26 | 87,90 | 19,26 | 2019/05/18 | Plamen útok, sklopné terče |
| 37. | Brod nad Tichou | TC | 19,71 | 19,35 | 19,35 | 2019/05/18 | Plamen útok, sklopné terče |
| 38. | Černošín | TC | 20,86 | 19,40 | 19,40 | 2021/09/11 | Plamen útok, sklopné terče |
| 39. | Damnov | TC | NP | 19,44 | 19,44 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 40. | Halže | TC | 19,45 | 29,67 | 19,45 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 41. | Černošín | TC | NP | 19,49 | 19,49 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 42. | Stříbro | TC | 21,22 | 19,53 | 19,53 | 2021/09/11 | Plamen útok, sklopné terče |
| 43. | Damnov | TC | 19,66 | 21,46 | 19,66 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 44. | Hošťka | TC | 21,77 | 19,70 | 19,70 | 2020/09/05 | Plamen útok, sklopné terče |
| 45. | Nové Sedliště | TC | 27,44 | 19,73 | 19,73 | 2021/09/11 | Plamen útok, sklopné terče |
| 46. | Chodová Planá | TC | 21,40 | 19,82 | 19,82 | 2019/05/18 | Plamen útok, sklopné terče |
| 47. | Čermná | DO | 21,55 | 19,83 | 19,83 | 2020/09/05 | Plamen útok, sklopné terče |
| 48. | Chodová Planá | TC | 32,17 | 19,94 | 19,94 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 49. | Brod nad Tichou | TC | 19,95 | NP | 19,95 | 2021/09/11 | Plamen útok, sklopné terče |
| 50. | Nahý Újezdec | TC | 26,19 | 20,00 | 20,00 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bezdružice A | TC | 16,24 | 19,23 | 16,24 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 2. | Černošín | TC | NP | 16,40 | 16,40 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 3. | Černošín | TC | 16,70 | 17,39 | 16,70 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 4. | Srbice | DO | 17,37 | NP | 17,37 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 5. | Kladruby | TC | 18,90 | 17,83 | 17,83 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 6. | Brod nad Tichou | TC | 19,46 | 17,89 | 17,89 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 7. | Stříbro | TC | 18,68 | 18,23 | 18,23 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 8. | Brod nad Tichou | TC | 18,62 | 21,60 | 18,62 | 2019/05/18 | Plamen útok, sklopné terče |
| 9. | Bezdružice A | TC | 18,63 | 29,43 | 18,63 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 10. | Damnov A | TC | 19,17 | 22,43 | 19,17 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 11. | Stříbro A | TC | 19,29 | 32,67 | 19,29 | 2020/09/05 | Plamen útok, sklopné terče |
| 12. | Bezdružice | TC | 19,31 | 20,14 | 19,31 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 13. | Stříbro | TC | 19,44 | 21,56 | 19,44 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 14. | Staré Sedliště A | TC | NP | 19,53 | 19,53 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 15. | Stříbro | TC | 19,71 | 19,84 | 19,71 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 16. | Kladruby | TC | 19,76 | 19,74 | 19,74 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 17. | Staré Sedliště A | TC | 24,97 | 19,91 | 19,91 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 18. | Černošín | TC | 20,14 | 35,92 | 20,14 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 19. | Černošín | TC | 22,49 | 20,15 | 20,15 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 20. | Nové Sedliště | TC | 20,16 | 28,56 | 20,16 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 21. | Damnov A | TC | 23,86 | 20,21 | 20,21 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 22. | Staré Sedliště A | TC | 24,82 | 20,32 | 20,32 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 23. | Stříbro | TC | 22,01 | 21,43 | 21,43 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 24. | Planá | TC | 21,87 | 23,25 | 21,87 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 25. | Planá III | TC | 22,34 | 25,56 | 22,34 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 26. | Planá I | TC | 25,27 | 22,40 | 22,40 | 2019/05/18 | Plamen útok, sklopné terče |
| 27. | Staré Sedliště B | TC | 25,50 | 22,55 | 22,55 | 2025/08/30 | Plamen útok, sklopné terče |
| 28. | Kladruby | TC | 22,58 | 22,97 | 22,58 | 2020/09/05 | Plamen útok, sklopné terče |
| 29. | Staré Sedliště B | TC | 24,23 | 22,83 | 22,83 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 30. | Stříbro B | TC | 22,89 | 23,68 | 22,89 | 2020/09/05 | Plamen útok, sklopné terče |
| 31. | Kladruby | TC | 23,08 | 23,35 | 23,08 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 32. | Planá I | TC | 23,21 | 23,26 | 23,21 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 33. | Planá II | TC | 23,22 | 26,49 | 23,22 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 34. | Damnov A | TC | 23,23 | NP | 23,23 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 35. | Hošťka | TC | 90,63 | 23,56 | 23,56 | 2021/09/11 | Plamen útok, sklopné terče |
| 36. | Hošťka | TC | 27,01 | 23,58 | 23,58 | 2020/09/05 | Plamen útok, sklopné terče |
| 37. | Damnov A | TC | 23,72 | 30,35 | 23,72 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 38. | Halže | TC | 25,18 | 23,83 | 23,83 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 39. | Srbice B | DO | 50,09 | 24,22 | 24,22 | 2026/08/29 | Plamen útok, sklopné terče |
| 40. | Bezdružice B | TC | 24,32 | 24,76 | 24,32 | 2024/08/31 | Plamen útok, sklopné terče |
| 41. | Halže | TC | 24,42 | 52,34 | 24,42 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 42. | Stříbro | TC | 29,28 | 24,48 | 24,48 | 2019/05/18 | Plamen útok, sklopné terče |
| 43. | Bezdružice | TC | 26,75 | 24,98 | 24,98 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 44. | Kladruby | TC | 25,11 | 25,33 | 25,11 | 2019/05/18 | Plamen útok, sklopné terče |
| 45. | Nahý Újezdec | TC | 25,81 | 36,94 | 25,81 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| 46. | Hošťka | TC | 30,72 | 26,20 | 26,20 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 47. | Halže | TC | 49,70 | 26,20 | 26,20 | 2019/09/07 | Plamen útok, sklopné terče |
| 48. | Stříbro | TC | NP | 26,49 | 26,49 | 2021/09/11 | Plamen útok, sklopné terče |
| 49. | Černošín | TC | 26,52 | 90,30 | 26,52 | 2022/09/03 | Plamen útok, sklopné terče |
| 50. | Nové Sedliště | TC | NP | 26,58 | 26,58 | 2023/09/02 | Plamen útok, sklopné terče |
| P | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















