BOHUMILICE - ROZSTŘEL 2024 (Prachatice)
BOHUMILICE - ROZSTŘEL (rezervace neprobíhá)
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Podboubínská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 29. 06. 2024 14:00 |
| Kontakt: | Pauch Jaroslav |
| Telefon: | 606 733 646 |
| Okres: | Prachatice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | František Šabouk |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB, super úzké C38
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Svatá Maří A | Prachatice | 88,00 | - | - | - | |
![]() | 2. | Výškovice | Prachatice | 89,00 | - | - | - | |
![]() | 3. | Budilov B | Prachatice | 90,00 | - | - | - | |
![]() | 4. | Vacov | Prachatice | 91,00 | - | - | - | |
![]() | 5. | Benešova Hora B | Prachatice | 92,00 | - | - | - | |
![]() | 6. | Horosedly | Prachatice | 93,00 | - | - | - | |
![]() | 7. | Žitná | Prachatice | 94,00 | - | - | - | |
![]() | 8. | Bohumilice B | Prachatice | 95,00 | - | - | - | |
![]() | 9. | Žihobce | Klatovy | 96,00 | - | - | - | |
![]() | 10. | Svatá Maří B | Prachatice | 97,00 | - | - | - | |
![]() | 11. | Svatá Maří C | Prachatice | 98,00 | - | - | - |
Ženy, dle pravidel Útok, sklopné terče, 2xB, super úzké C38
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Budilov A | Prachatice | 91,00 | - | - | - | |
![]() | 2. | Vacov B | Prachatice | 92,00 | - | - | - | |
![]() | 3. | Bohumilice | Prachatice | 93,00 | - | - | - | |
![]() | 4. | Žitná | Prachatice | 94,00 | - | - | - | |
![]() | 5. | Žihobce | Klatovy | 95,00 | - | - | - | |
![]() | 6. | Budilov D | Prachatice | 96,00 | - | - | - | |
![]() | 7. | Svatá Maří B | Prachatice | 97,00 | - | - | - | |
![]() | 8. | Výškovice | Prachatice | 98,00 | - | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vacov | Prachatice | 32,87 | 27,57 | 32,87 | 2010/08/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Sousedovice | Strakonice | - | - | 33,33 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Svatá Maří | Prachatice | - | - | 35,88 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Šipoun | Prachatice | - | - | 15,44 | 2008/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Dřešín | Strakonice | - | - | 15,80 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Jáma | Prachatice | - | - | 16,05 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Šipoun | Prachatice | - | - | 16,45 | 2009/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Šipoun | Prachatice | 16,51 | 16,53 | 16,53 | 2010/08/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Dolany | Prachatice | - | - | 16,84 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Vacov | Prachatice | - | - | 16,94 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Dřešín | Strakonice | - | - | 17,45 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Šipoun | Prachatice | - | - | 18,25 | 2009/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Benešova Hora | Prachatice | 18,32 | 18,59 | 18,59 | 2010/08/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Šipoun | Prachatice | - | - | 18,88 | 2008/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Vacov | Prachatice | - | - | 19,19 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Sousedovice | Strakonice | - | - | 19,28 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Čkyně | Prachatice | 19,14 | 20,86 | 20,86 | 2010/08/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Stachy | Prachatice | - | - | 21,17 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Šipoun | Prachatice | - | - | 21,21 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Svatá Maří | Prachatice | - | - | 22,17 | 2008/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Vacov | Prachatice | - | - | 22,47 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Žihobce | Klatovy | - | - | 22,58 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Výškovice | Prachatice | - | - | 22,67 | 2009/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 22,70 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Svatá Maří | Prachatice | - | - | 22,78 | 2008/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Svatá Maří | Prachatice | - | - | 22,84 | 2009/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 23,10 | 2008/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 25. | Čkyně | Prachatice | - | - | 23,82 | 2009/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 26. | Lčovice | Prachatice | - | - | 24,59 | 2008/09/06 | Plamen PÚ (útok) |
| 27. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 25,58 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 28. | Jáma | Prachatice | 25,31 | 25,60 | 25,60 | 2010/08/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 29. | Svatá Maří | Prachatice | - | - | 25,62 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 30. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 26,00 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Třísov | Český Krumlov | - | - | 15,16 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Jáma | Prachatice | - | - | 18,05 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 18,66 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Dolany | Prachatice | - | - | 20,11 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Dolany | Prachatice | 20,51 | 20,19 | 20,51 | 2010/08/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Vacov | Prachatice | - | - | 21,73 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Jáma | Prachatice | 20,54 | 21,87 | 21,87 | 2010/08/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Žihobce | Klatovy | - | - | 22,09 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Vacov | Prachatice | - | - | 22,30 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Vacov | Prachatice | 22,92 | 22,54 | 22,92 | 2010/08/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Volyně | Strakonice | - | - | 23,13 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Čkyně | Prachatice | - | - | 23,67 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Horní Poříčí | Strakonice | - | - | 23,67 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Vacov | Prachatice | - | - | 24,04 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Benešova Hora | Prachatice | - | - | 24,17 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Svatá Maří | Prachatice | - | - | 24,17 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Sousedovice | Strakonice | - | - | 24,77 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Vacov | Prachatice | - | - | 25,16 | 2009/09/05 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Čkyně | Prachatice | 26,52 | 25,24 | 26,52 | 2010/08/21 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Volyně | Strakonice | - | - | 26,68 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 21. | Budilov | Prachatice | - | - | 38,49 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 22. | Bohumilice | Prachatice | - | - | 38,82 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| 23. | Vacov | Prachatice | - | - | 72,02 | 2010/09/04 | Plamen PÚ (útok) |
| 24. | Vacov | Prachatice | - | - | 77,43 | 2013/09/07 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















