Budilov 2019 - Jih proti Západu | STS Prachatice CUP

Liga: Západočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 02. 06. 2019 10:00
Kontakt:   Jaroslav Mareš
Telefon:  +420 607 550 003
Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Šipoun PT 17,33 17,15 17,33
2.  Dehtín KT 17,74 17,74 17,66
3.  Nevřeň PS 17,94 17,37 17,94
3.  Štítary DO 17,94 17,94 17,52
5.  Horní Lukavice PJ 18,22 18,22 17,71
5.  Horní Kamenice DO 18,22 18,22 17,84
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Slavošovice CB 18,60 18,60 17,46
8.  Mokrouše PJ 18,67 18,67 17,71
9.  Zahorčice ST 18,72 18,72 16,81
10.  Budilov B PT 19,29 18,98 19,29
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Ledenice CB 19,33 18,94 19,33
12.  Nové Kestřany ST 19,52 19,13 19,52
13.  Únětice 1911 A PJ 19,75 19,52 19,75
14.  Zahořany PZ 19,95 19,95 19,68
15.  Bolkov PJ 20,01 20,01 18,08
16.  Zahorčice KT 21,05 20,67 21,05
17.  Štichovice PS 21,35 17,94 21,35
18.  Únětice 1911 B PJ 22,07 19,39 22,07
19.  Chrást PB 25,65 15,16 25,65
20.  Útušice PJ 36,60 36,60 35,87
21.  Mochtín KT NP NP NP
21.  Úněšov PS NP NP NP
21.  Robčice PJ NP NP NP
21.  Novosedly ST NP NP NP
21.  Žebnice PS NP 18,90 17,08
21.  Bezděkov pod Třemšínem PB NP NP NP
21.  Stýskaly PS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hradec PJ 17,83 17,83 17,63
2.  Úněšov PS 18,15 18,15 17,57
3.  Únětice 1911 PJ 18,43 18,43 17,98
4.  Poděvousy DO 18,54 17,74 18,54
5.  Dehtín KT 19,39 19,39 17,82
6.  Štichovice PS 19,69 19,19 19,69
7.  Sloup PZ 20,47 16,86 20,47
8.  Hlubyně PB 20,81 20,81 19,69
9.  Chotíkov PS 25,04 25,04 24,53
10.  Zahořany PZ 56,33 56,33 53,55

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hradec PJ17,8317,6317,832019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Úněšov PS18,1517,5718,152019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Poděvousy DO18,2317,1518,232019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Poděvousy DO18,2317,1518,232019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Hradec PJ18,3418,1718,342019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Hradec PJ18,3418,1718,342019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Úněšov PS18,1318,3718,372019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Úněšov PS18,1318,3718,372019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Únětice 1911 PJ18,4317,9818,432019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Poděvousy DO17,7418,5418,542019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Žernovice PT18,6118,1318,612013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Hrdějovice B CB18,8516,8318,852019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Hrdějovice B CB16,8318,8518,852019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Holubov CK16,8419,2419,242019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Holubov CK16,8419,2419,242019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Nihošovice ST19,3619,1419,362014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dehtín KT19,3917,8219,392019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Budilov B PT19,5619,5219,562013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Žernovice PT19,6417,6919,642019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Žernovice PT17,6919,6419,642019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Štichovice PS19,1919,6919,692019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Budilov B PT--19,752012/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dolany PT19,1719,9519,952014/07/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dehtín KT18,5620,1720,172019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Dehtín KT18,5620,1720,172019/06/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Vacov A PT20,1819,4020,182013/07/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Svatá Maří PT--20,182012/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Nihošovice ST--20,322012/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Sloup PZ16,8620,4720,472019/06/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Žernovice PT--20,522012/07/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Hlubyně - Ženy

20,81https://youtu.be/3ndmrBgCSqE Dana Hrzalová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2006/07/08 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2007/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2008/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
ŠHL
2009/07/11 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2010/07/10 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2011/07/09 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2012/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2013/07/06 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty obce
ŠHL
2014/07/05 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2015/07/04 Budilov, O pohár
ŠHL
2015/07/04 Budilov, O pohár starosty; muži 3B, ženy 2B
PBHL
2016/07/09 Budilov, O pohár
ŠHL
2016/07/09 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2017/07/08 Budilov, O pohár
ŠHL
2017/07/08 Budilov, O pohár starosty obce Bošice, muži-3B,ženy-2B
PBHL
2018/07/07 Budilov, O pohár
ŠHL
2018/07/07 Budilov, O pohár starosty obce
PBHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
JČHL
2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
FSCR
2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP
ZČHL
2019/07/06 Budilov, O pohár
ŠHL
2019/07/06 Budilov, O pohár starosty obce Bošice
PBHL
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
Kdy Kde Liga


Komentáře