Bystřec 2019 (Ústí nad Orlicí)
Bystřec
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Velká cena Ústeckoorlicka |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 02. 06. 2019 10:00 |
| Kontakt: | |
| Telefon: | |
| Okres: | Ústí nad Orlicí |
| Kraj: | Pardubický |
| Zadal: | Lukáš Lešikar |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Myštěves | Hradec Králové | 16,89 | 16,30 | 16,89 | 0,59 | |
![]() | 2. | Hrobice Explosia | Pardubice | 17,43 | 17,43 | 17,07 | 0,36 | |
![]() | 3. | Letohrad - Červená | Ústí nad Orlicí | 17,64 | 17,64 | 17,31 | 0,33 | |
![]() | 4. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 18,40 | 17,10 | 18,40 | 1,30 | |
![]() | 5. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 18,67 | 18,27 | 18,67 | 0,40 | |
![]() | 6. | Dolní Dobrouč | Ústí nad Orlicí | 19,14 | 19,14 | 18,48 | 0,66 | |
![]() | 7. | Horní Třešňovec | Ústí nad Orlicí | 21,53 | 21,53 | 20,64 | 0,89 | |
![]() | 8. | Renmotor Jinolice | Jičín | 23,46 | 17,06 | 23,46 | 6,40 | |
![]() | 9. | Trnov | Rychnov nad Kněžnou | 38,82 | 38,55 | 38,82 | 0,27 | |
![]() | 10. | Mistrovice | Ústí nad Orlicí | 38,90 | 38,47 | 38,90 | 0,43 | |
![]() | 11. | Dlouhoňovice | Ústí nad Orlicí | 43,38 | 43,29 | 43,38 | 0,09 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,26 | 16,29 | 16,29 | 2023/05/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Vitiněves | Jičín | 15,66 | 16,55 | 16,55 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Česká Rybná | Ústí nad Orlicí | - | - | 16,66 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Česká Rybná | Ústí nad Orlicí | 16,66 | 16,66 | 16,66 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,71 | 15,77 | 16,71 | 2024/05/26 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Myštěves | Hradec Králové | 16,30 | 16,89 | 16,89 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Myštěves | Hradec Králové | 16,30 | 16,89 | 16,89 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vitiněves | Jičín | 16,92 | 15,66 | 16,92 | 2013/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vitiněves | Jičín | - | - | 16,92 | 2013/06/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 16,69 | 16,94 | 16,94 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Smidary | Hradec Králové | 16,53 | 16,98 | 16,98 | 2025/06/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Myštěves | Hradec Králové | 17,03 | 16,86 | 17,03 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Myštěves | Hradec Králové | 17,03 | 16,86 | 17,03 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Myštěves | Hradec Králové | - | - | 17,07 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Myštěves | Hradec Králové | 17,07 | 16,92 | 17,07 | 2016/06/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | 17,12 | 16,88 | 17,12 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,12 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Hrobice | Pardubice | 16,89 | 17,19 | 17,19 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | - | - | 17,36 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 17,20 | 17,36 | 17,36 | 2014/07/05 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 17,41 | 17,06 | 17,41 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Hrobice Explosia | Pardubice | 17,43 | 17,07 | 17,43 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hrobice Explosia | Pardubice | 17,43 | 17,07 | 17,43 | 2019/06/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 16,88 | 17,46 | 17,46 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Nepomuky | Ústí nad Orlicí | 16,88 | 17,46 | 17,46 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Letohrad - Kunčice | Ústí nad Orlicí | 17,37 | 17,48 | 17,48 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Letohrad - Kunčice A | Ústí nad Orlicí | 173,70 | 174,80 | 17,48 | 2015/06/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dolní Přím | Hradec Králové | 17,49 | 17,14 | 17,49 | 2017/06/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Libuň | Jičín | 17,25 | 17,55 | 17,55 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Libuň | Jičín | 17,25 | 17,55 | 17,55 | 2018/06/03 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Redakce FireSport | 16 ** | 19 | 30.05.2019 20:05 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 12 | 31.05.2019 20:17 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 31.05.2019 20:22 | |
| Redakce FireSport | 18 ** | 0 | 30.05.2019 20:05 |
Videa a fotografie týmu









