Dneboh 2022 (Mladá Boleslav)
Pohár Drábských světniček
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Jizerská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 11. 09. 2022 10:00 |
| Kontakt: | Miroslav Šťastný |
| Telefon: | 602456955 |
| Okres: | Mladá Boleslav |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Ploukonice | Semily | 16,19 | 16,06 | 16,19 | 0,13 | |
![]() | 2. | Košťálov | Semily | 16,92 | 16,79 | 16,92 | 0,13 | |
![]() | 3. | Sychrov | Mladá Boleslav | 17,70 | 17,70 | 17,51 | 0,19 | |
![]() | 4. | Bratříkov | Jablonec nad Nisou | 18,18 | 17,53 | 18,18 | 0,65 | |
![]() | 5. | Olešnice | Semily | 18,66 | 18,66 | 18,54 | 0,12 | |
![]() | 6. | Katusice | Mladá Boleslav | 18,69 | 18,69 | 18,41 | 0,28 | |
![]() | 7. | Břehy | Mladá Boleslav | 19,36 | 18,92 | 19,36 | 0,44 | |
![]() | 8. | Bechov | Mladá Boleslav | 20,03 | 17,24 | 20,03 | 2,79 | |
![]() | 9. | Pěnčín | Jablonec nad Nisou | 20,18 | 20,18 | 20,05 | 0,13 | |
![]() | 10. | Jeřice | Jičín | 20,35 | 19,97 | 20,35 | 0,38 | |
![]() | 11. | Bukovno | Mladá Boleslav | 20,68 | 20,68 | 20,25 | 0,43 | |
![]() | 12. | Radimovice | Liberec | 20,72 | 20,47 | 20,72 | 0,25 | |
![]() | 13. | Myštěves | Hradec Králové | 24,57 | 24,57 | 24,32 | 0,25 | |
![]() | 14. | Jeřmanice | Liberec | 28,02 | 27,65 | 28,02 | 0,37 | |
![]() | 15. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | NP | NP | NP | - | |
![]() | 15. | Malá Skála Béčko | Jablonec nad Nisou | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešnice | Semily | 16,13 | 15,79 | 16,13 | 2026/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 16,32 | 16,10 | 16,32 | 2022/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,38 | 16,24 | 16,38 | 2020/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,42 | 16,38 | 16,42 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Olešnice | Semily | 16,47 | 16,43 | 16,47 | 2023/09/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Myštěves | Hradec Králové | 16,49 | 16,26 | 16,49 | 2019/08/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Olešnice | Semily | 16,39 | 16,52 | 16,52 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,91 | 16,55 | 16,55 | 2026/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,38 | 16,56 | 16,56 | 2018/08/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,63 | 16,44 | 16,63 | 2022/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Dubenec | Trutnov | 16,65 | 16,60 | 16,65 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Březová | Liberec | 16,67 | 16,65 | 16,67 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Březová | Liberec | 16,68 | 16,66 | 16,68 | 2025/08/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Olešnice | Semily | 16,68 | 15,86 | 16,68 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,59 | 16,83 | 16,83 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Chrášťany | Litoměřice | 16,83 | 16,78 | 16,83 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kosmonosy | Mladá Boleslav | 16,84 | 16,55 | 16,84 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Radimovice | Liberec | 16,89 | 16,74 | 16,89 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,92 | 16,91 | 16,92 | 2017/09/03 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pšánky A | Hradec Králové | - | - | 16,97 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Dubenec | Trutnov | 17,01 | 16,25 | 17,01 | 2022/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Dubenec | Trutnov | 16,78 | 17,03 | 17,03 | 2023/09/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Dubenec | Trutnov | 16,65 | 17,03 | 17,03 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Renmotor Jinolice | Jičín | - | - | 17,04 | 2013/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Dneboh | Mladá Boleslav | 16,94 | 17,05 | 17,05 | 2024/08/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Obrubce | Mladá Boleslav | 17,05 | 16,82 | 17,05 | 2023/09/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Jablonec nad Jizerou | Semily | 16,71 | 17,06 | 17,06 | 2016/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Brada - Rybníček | Jičín | 16,87 | 17,09 | 17,09 | 2022/09/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Rašín | Jičín | 16,19 | 17,10 | 17,10 | 2026/08/23 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Dneboh | Mladá Boleslav | 17,11 | 16,44 | 17,11 | 2020/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 16 ** | 7 | 08.09.2022 06:53 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 17 ** | 0 | 08.09.2022 06:53 |
Videa a fotografie týmu










