Makov 2018 - O pohár

Liga: Benešovská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 07. 2018 11:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krotějov Sport TA 16,31 16,31 16,23
2.  Zahorčice ST 16,39 16,39 15,87
3.  Jankov BN 16,61 16,30 16,61
4.  Chářovice Špona BN 16,66 16,49 16,66
5.  Tomice BN 16,97 16,97 16,81
6.  - Stoklasná lhota - 17,21 17,21 16,79
7.  Radětice PB 17,57 17,57 17,52
8.  Malovice BN 17,58 17,58 17,30
9.  Bezdědovice ST 17,61 17,53 17,61
10.  Daměnice BN 17,63 17,39 17,63
11.  Chotěmice TA 17,78 17,78 17,28
12.  Božejovice TA 18,28 18,28 17,80
13.  Dalovy BN 18,60 18,24 18,60
14.  Přibyšice BN 18,65 18,65 18,24
15.  Chmelná CK 18,71 18,39 18,71
16.  Skrýchov u Malšic TA 18,76 18,11 18,76
17.  Starosedlský Hrádek PB 18,81 18,81 18,42
18.  Radošovice BN 19,33 17,86 19,33
19.  Chlum CK 19,49 19,25 19,49
20.  Louňovice pod Blaníkem BN 19,86 19,86 18,61
21.  Načeradec BN 20,02 20,02 19,21
22.  Kamenná Lhota TA 20,15 20,02 20,15
23.  Dobronice u Chýnova TA 22,70 19,42 22,70
24.  Ctiboř BN 23,89 23,89 21,28
25.  Břežany II KO 25,99 25,99 24,25
26.  Odlochovice BN 27,37 27,37 25,05
27.  Křivsoudov BN 27,57 18,92 27,57
28.  Šebířov TA 30,26 30,26 30,14
29.  Křížkový Újezdec PH 30,44 30,44 17,96
30.  Voltýřov PB 31,65 29,53 31,65
12000.  Strmilov JH - - -
12000.  Makov TA - - -
12000.  Chýnov TA - 20,09 -
12000.  Drahňovice BN - 20,89 -
12000.  Březnice PB - 18,58 18,89
12000.  - Moravěč - - - -
12000.  - Kohouti Střezimíř - - - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sloup PZ 17,04 16,92 17,04
2.  Malovice BN 17,42 17,40 17,42
3.  Daměnice BN 17,54 17,27 17,54
4.  Dalovy BN 17,93 17,93 16,96
5.  Louňovice pod Blaníkem BN 18,18 18,08 18,18
6.  Všechlapy BN 18,29 18,29 18,08
7.  Martinice KM 18,68 18,68 18,56
8.  Bezděčín TA 18,92 16,93 18,92
9.  Chrbonín TA 19,09 19,09 18,57
10.  Načeradec BN 19,28 19,10 19,28
11.  Zdislavice BN 19,34 19,34 19,13
12.  Ratměřice BN 20,36 19,12 20,36
13.  Tomice BN 20,40 20,40 19,82
14.  Rožmitál pod Třemšínem PB 20,87 20,87 20,51
15.  Chlum CK 23,19 22,43 23,19
16.  Drhovice TA 23,25 23,25 22,46
17.  Kamenná Lhota TA 26,52 26,48 26,52
18.  Střezimíř BN 27,80 27,80 26,70
19.  Březnice PB 28,96 20,13 28,96
12000.  Moraveč TA - - -
12000.  Smrkov TA - 34,59 30,88

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sloup PZ16,9217,0417,042018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dalovy BN17,3717,3017,372019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Malovice BN17,4017,4217,422018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Daměnice BN17,2717,5417,542018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dalovy BN17,9316,9617,932018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Louňovice pod Blaníkem BN18,0818,1818,182018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Všechlapy BN18,2918,0818,292018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Martinice KM18,6818,5618,682018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Radošovice BN18,0718,7218,722019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Chlum CK17,6318,7818,782019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Bezděčín TA16,9318,9218,922018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chrbonín TA19,0918,5719,092018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Ratměřice BN19,2017,8819,202019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Načeradec BN19,1019,2819,282018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Louňovice pod Blaníkem BN19,3318,9919,332019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Zdislavice BN19,3419,1319,342018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Makov TA17,1419,5319,532019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Moraveč TA19,0620,2920,292019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Ratměřice BN19,1220,3620,362018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Tomice BN20,4019,8220,402018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Rožmitál pod Třemšínem PB20,8720,5120,872018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Křížkový Újezdec PH20,9721,3121,312019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Čechtice BN22,5220,9922,522019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Malovice BN22,7220,4822,722019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Chlum CK22,4323,1923,192018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Drhovice TA23,2522,4623,252018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Kamenná Lhota TA23,5122,2123,512019/07/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Kamenná Lhota TA26,4826,5226,522018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Střezimíř BN27,8026,7027,802018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Březnice PB20,1328,9628,962018/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2018/07/15 Makov, O pohár
BNL
2019/07/14 Makov, 5. kolo Benešovské hasičské ligy
BNL
Kdy Kde Liga


Komentáře