Plumlov 2020 (Prostějov)
Pohár hejtmana Olomouckého kraje
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 04. 07. 2020 11:00 |
| Kontakt: | Tomáš Vlach |
| Telefon: | 777 838 652 |
| Okres: | Prostějov |
| Kraj: | Olomoucký |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,31 | 16,29 | 16,31 | 0,02 | |
![]() | 2. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,71 | 16,71 | 16,17 | 0,54 | |
![]() | 3. | Dětkovice | Vyškov | 16,92 | 16,92 | 16,75 | 0,17 | |
![]() | 4. | Žernovník | Blansko | 17,14 | 16,67 | 17,14 | 0,47 | |
![]() | 5. | Malé Hoštice | Opava | 18,19 | 17,24 | 18,19 | 0,95 | |
![]() | 6. | Košťálov | Semily | 18,26 | 17,09 | 18,26 | 1,17 | |
![]() | 7. | Soběsuky B | Prostějov | 18,84 | 18,51 | 18,84 | 0,33 | |
![]() | 8. | Nevcehle | Jihlava | 19,23 | 19,23 | 17,61 | 1,62 | |
![]() | 9. | Soběsuky | Prostějov | 19,63 | 18,51 | 19,63 | 1,12 | |
![]() | 10. | Dlouhá Ves | Rychnov nad Kněžnou | 19,79 | 19,79 | 19,32 | 0,47 | |
![]() | 11. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 19,93 | 17,56 | 19,93 | 2,37 | |
![]() | 12. | Benetice | Třebíč | 20,05 | 20,05 | 17,47 | 2,58 | |
![]() | 13. | Letohrad - Orlice | Ústí nad Orlicí | 20,31 | 15,82 | 20,31 | 4,49 | |
![]() | 14. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 20,37 | 16,31 | 20,37 | 4,06 | |
![]() | 15. | Markvartovice | Opava | 20,41 | 20,41 | 16,48 | 3,93 | |
![]() | 16. | Budišov | Třebíč | 20,99 | 16,73 | 20,99 | 4,26 | |
![]() | 17. | Bílovice | Uherské Hradiště | 22,26 | 22,26 | 20,26 | 2,00 | |
![]() | 18. | Soběsuky C | Prostějov | 24,04 | 24,04 | 20,35 | 3,69 | |
![]() | 19. | Krasice - Prostějov | Prostějov | NP | NP | 22,56 | 97,44 | |
![]() | 19. | Ratiboř | Vsetín | NP | - | - | - | |
![]() | 19. | Hrobice | Pardubice | NP | 22,14 | NP | 97,86 | |
![]() | 19. | Sloup | Praha-západ | NP | NP | 17,13 | 102,87 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,41 | 15,40 | 15,41 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,65 | 15,77 | 15,77 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,78 | 15,75 | 15,78 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nevcehle | Jihlava | 15,47 | 15,85 | 15,85 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Oponešice | Třebíč | 15,71 | 15,93 | 15,93 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Olešnice | Semily | 15,89 | 15,93 | 15,93 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 15,93 | 15,73 | 15,93 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Oponešice | Třebíč | 15,71 | 15,93 | 15,93 | 2017/07/08 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Stará Říše | Jihlava | 15,75 | 15,95 | 15,95 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Stará Říše | Jihlava | 15,75 | 15,95 | 15,95 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Jistebník | Nový Jičín | 15,98 | 15,71 | 15,98 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Plumlov | Prostějov | 15,99 | 15,86 | 15,99 | 2025/08/16 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Renmotor Jinolice | Jičín | 15,81 | 16,05 | 16,05 | 2024/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Krotějov Sport | Tábor | 16,05 | 15,98 | 16,05 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Nevcehle | Jihlava | 15,83 | 16,07 | 16,07 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Krotějov Sport | Tábor | 16,13 | 15,92 | 16,13 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Trnava | Třebíč | 15,84 | 16,14 | 16,14 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Jaronice | České Budějovice | 16,15 | 15,96 | 16,15 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Trnava | Třebíč | 16,17 | 16,06 | 16,17 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Trnava | Třebíč | 16,17 | 16,06 | 16,17 | 2014/07/19 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velké Hoštice | Opava | 16,18 | 15,94 | 16,18 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Velké Hoštice | Opava | 16,18 | 15,94 | 16,18 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Hrabůvka | Přerov | 16,19 | 15,77 | 16,19 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Sychotín | Blansko | 16,19 | 15,90 | 16,19 | 2023/06/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Čikov | Třebíč | 16,23 | 15,86 | 16,23 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,24 | 15,94 | 16,24 | 2026/06/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Rašín | Jičín | 16,12 | 16,24 | 16,24 | 2025/06/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Nevcehle | Jihlava | 16,26 | 16,26 | 16,26 | 2009/08/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Velké Hoštice | Opava | 15,83 | 16,28 | 16,28 | 2020/07/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zahorčice | Strakonice | 16,29 | 16,19 | 16,29 | 2019/07/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 20 | 03.07.2020 12:23 | |
| Josef Drnek | 16 ** | 16 | 30.06.2020 06:33 | |
| Lukáš Brtník | 16 ** | 15 | 04.07.2020 08:40 | |
| Jan Marek | 16 ** | 12 | 28.06.2020 22:42 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 7 | 03.07.2020 14:35 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 5 | 03.07.2020 10:14 | |
| Tlumič | 15 ** | 0 | 03.07.2020 20:22 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 21 | 03.07.2020 12:23 | |
| Redakce FireSport | 16 ** | 16 | 03.07.2020 14:35 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 8 | 03.07.2020 10:16 | |
| Tlumič | 16 ** | 0 | 03.07.2020 20:22 | |
| Lukáš Brtník | 16 ** | 0 | 04.07.2020 08:40 | |
| Josef Drnek | 16 ** | 0 | 30.06.2020 06:33 |
Videa a fotografie týmu










