Žďár 2019 (Jindřichův Hradec)
O pohár SDH Žďár
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Táborská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 18. 05. 2019 13:00 |
| Kontakt: | Jaroslav Šindelář |
| Telefon: | 721 630 074 |
| Okres: | Jindřichův Hradec |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Patrik Baláž |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Bezděčín | Tábor | 17,41 | 17,41 | 17,23 | 0,18 | |
![]() | 2. | Slapy | Tábor | 18,08 | 18,08 | 17,28 | 0,80 | |
![]() | 3. | Chotěmice | Tábor | 18,15 | 18,15 | 17,82 | 0,33 | |
![]() | 4. | Ústrašice | Tábor | 18,34 | 18,34 | 17,75 | 0,59 | |
![]() | 5. | Chválkov | Pelhřimov | 19,42 | 18,96 | 19,42 | 0,46 | |
![]() | 6. | Chrbonín | Tábor | 19,54 | 18,36 | 19,54 | 1,18 | |
![]() | 7. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 19,83 | 19,83 | 17,97 | 1,86 | |
![]() | 8. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 20,30 | 20,30 | 18,43 | 1,87 | |
![]() | 9. | Zdešov | Jindřichův Hradec | 20,64 | 18,78 | 20,64 | 1,86 | |
![]() | 10. | Šebířov | Tábor | 21,02 | 21,02 | 20,89 | 0,13 | |
![]() | 11. | Zhoř u Tábora | Tábor | 26,86 | 19,93 | 26,86 | 6,93 | |
![]() | 12. | Choustník | Tábor | 32,72 | 20,21 | 32,72 | 12,51 | |
![]() | 13. | Makov | Tábor | NP | NP | NP | - | |
![]() | 13. | Dvorce A | Tábor | NP | NP | NP | - |
Muži>35, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Svaté Pole | Příbram | 17,16 | 16,67 | 17,16 | 0,49 | |
![]() | 2. | Tučapy | Tábor | 18,27 | 18,27 | 16,52 | 1,75 | |
![]() | 3. | Lom | Tábor | 18,51 | 18,10 | 18,51 | 0,41 | |
![]() | 4. | Dvorce | Tábor | 18,68 | 18,68 | 18,05 | 0,63 | |
![]() | 5. | Slapy | Tábor | 19,32 | 19,23 | 19,32 | 0,09 |
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Nevcehle | Jihlava | 14,26 | 14,26 | 14,26 | - | |
![]() | 2. | Chotěmice | Tábor | 14,64 | 13,87 | 14,64 | 0,77 | |
![]() | 3. | Chářovice Špona | Benešov | 15,00 | 15,00 | 14,88 | 0,12 | |
![]() | 4. | Krotějov Sport | Tábor | 15,13 | 14,78 | 15,13 | 0,35 | |
![]() | 5. | Skrýchov u Malšic | Tábor | 16,11 | 16,11 | 15,01 | 1,10 | |
![]() | 6. | Český Rudolec | Jindřichův Hradec | NP | NP | NP | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zdislavice | Benešov | 16,15 | 16,68 | 16,68 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Radíkov | Přerov | 16,47 | 16,68 | 16,68 | 2013/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Dvorce | Tábor | 17,36 | 16,93 | 17,36 | 2012/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bezděčín | Tábor | 17,41 | 17,23 | 17,41 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Dvorce A | Tábor | 17,44 | 17,44 | 17,44 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nevcehle | Jihlava | 16,97 | 17,45 | 17,45 | 2005/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chlum | Benešov | 17,50 | 16,85 | 17,50 | 2023/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Kamenice nad Lipou | Pelhřimov | 17,71 | 17,50 | 17,71 | 2012/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dvorce A | Tábor | - | - | 17,80 | 2015/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Ústrašice | Tábor | 17,83 | 17,66 | 17,83 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Úherce | Plzeň-sever | 17,78 | 17,97 | 17,97 | 2005/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Slapy | Tábor | 18,08 | 17,28 | 18,08 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Chotěmice | Tábor | 18,15 | 17,82 | 18,15 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Slapy X | Tábor | 18,19 | 18,27 | 18,27 | 2024/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chotěmice | Tábor | 18,33 | 17,65 | 18,33 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Ústrašice | Tábor | 18,34 | 17,75 | 18,34 | 2019/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Lhotky | Žďár nad Sázavou | 18,20 | 18,48 | 18,48 | 2005/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 17,89 | 18,51 | 18,51 | 2012/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Ústrašice | Tábor | 18,65 | 17,95 | 18,65 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Nová Včelnice | Jindřichův Hradec | 18,70 | 18,52 | 18,70 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Daměnice B | Benešov | 18,72 | 18,58 | 18,72 | 2013/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Bezděčín | Tábor | 18,73 | 18,26 | 18,73 | 2018/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zhoř u Tábora | Tábor | 18,07 | 18,76 | 18,76 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Louňovice pod Blaníkem B | Benešov | - | - | 18,86 | 2015/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Jankov | Benešov | - | - | 18,95 | 2015/05/23 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Dvorce B | Tábor | 18,11 | 18,97 | 18,97 | 2013/05/18 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Opatovice | Přerov | 19,14 | 18,08 | 19,14 | 2005/07/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Kamenice nad Lipou B | Pelhřimov | 18,11 | 19,16 | 19,16 | 2016/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Dvorce A | Tábor | 17,85 | 19,18 | 19,18 | 2014/05/17 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zdislavice | Benešov | 19,25 | 19,14 | 19,25 | 2022/05/21 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu










