Rok:

Výsledky ročníku 2013 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Bo
1

2
To
3
Pr
4
Pr
5
So
6
So
7
Za
8

9
Pe
10
Va
11
1. Líchovy Panthers 164 14,71PB
20
14
17
14
11
17
17
20
17
17
0
2. Radětice 124 14,50PB
6
20
2
6
14
20
20
8
14
14
0
3. Nalžovice 91 14,98PB
11
0
14
3
8
14
4
17
20
0
0
4. Chrást 77 15,04PB--
20
20
0
-
6
6
11
-
14
5. Kotenčice 75 15,60PB-
8
8
11
0
8
11
4
4
4
17
6. Chotilsko 68 15,12PB
0
3
11
0
17
0
3
14
6
11
3
7. Sloup 66 15,04PZ
17
6
4
8
20
0
8
0
3
0
0
8. Namnice 58 15,27PB
14
0
3
17
6
3
0
3
8
0
4
9. Zalužany 52 15,54PB
1
4
0
4
0
4
0
11
2
20
6
10. Radíč 47 15,87PB
8
2
--
4
11
14
--
8
-
11. Starý Rožmitál 25 15,75PB
4
17
--
3
1
0
-
0
0
0
12. Kornatice 20 15,29RO----------
20
13. Buková 15 16,13PB
3
0
1
0
0
6
0
0
0
3
2
14. Líchovy A 13 16,12PB-
11
---
2
0
----
15. Třebsko 11 15,65PB--
0
-----
0
-
11
16. Bolkov 8 15,42PJ----------
8
17. Starosedlský Hrádek 8 16,86PB--
6
-
2
-
0
0
0
0
0
18. Libíň 6 16,71PB---------
6
-
19. Nová Ves pod Pleší 5 18,10PB-
0
-
2
0
-
1
1
-
1
-
20. Dublovice 3 17,09PB-----
0
0
-
1
2
0
21. Sedlčany 3 18,15PB
0
0
-
0
1
-
2
----
22. Vranovice 2 17,04PB-
0
0
----
2
0
-
0
23. Věšín 1 18,04PB--------
0
-
1
24. Tomice 0 17,40BN
0
-----
0
----
25. Chlum 0 17,93PB-------
0
0
--
26. Sestrouň 0 18,37PB----
0
-
0
----
27. Rosovice 0 18,82PB
0
0
--------
0
28. Obděnice 0 19,00PB-
0
----
0
0
-
0
-
29. Mokřice 0 19,78PB---------
0
-
30. Broumy 0 19,95BE----
0
------
31. Kojetín 0 20,38PB---------
0
-
32. Počepice 0 21,68PB---------
0
-
33. Štítary 0 23,20DO----------
0
34. Tochovice 0 25,18PB--
0
--------
35. Bratřínov 0 25,51PZ
0
----------
36. Horní Měcholupy 0 NPAB------
0
----

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Bo
1

2
To
3
Pr
4
Pr
5
So
6
So
7
Za
8

9
Pe
10
Va
11
1. Petrovice 100 17,79PB
15
3
9
2
6
4
15
4
12
15
15
2. Zalužany 95 17,17PB
0
4
6
15
4
9
6
15
15
9
12
3. Chotilsko 87 17,19PB
12
9
3
12
9
15
12
9
4
0
2
4. Sloup 85 17,67PZ
6
15
15
0
12
6
0
12
9
6
4
5. Radětice 59 18,70PB
9
6
12
4
15
1
1
3
2
3
3
6. Malé Přílepy Modré 53 18,49BE
2
2
4
9
3
12
2
0
1
12
6
7. Líchovy 44 17,64PB
1
12
2
6
1
3
9
6
3
0
1
8. Nová Ves pod Pleší 15 20,67PB-
1
-
3
2
-
4
1
-
4
-
9. Vranovice 9 19,68PB--
0
-----
0
-
9
10. Chlum 8 18,53PB-------
2
6
--
11. Tomice 3 27,17BN
0
-----
3
----
12. Hrachov 2 21,49PB-----
2
0
0
---
13. Bratřínov 0 24,62PZ
0
----------
14. Bezděkov pod Třemšínem 0 29,93PB----
0
------
15. Broumy 0 35,90BE----
0
------
16. Vojkov 0 NPBN-------
0
---
17. Jankov 0 NPBN
0
----------
18. Počepice 0 NPPB---------
0
-


Celkem se účastnilo:  54 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: