Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 01. 10. 2019 2019/10/17 Vésky, Noční hasičská soutěž O putovní pohár Favexu UH -
2 19. 10. 2019 2019/10/19 Knínice u hasičárny, TFA Knínický železný hasič JI -
3 19. 09. 2019 2019/10/27 Zdislavice - náves, PÚ 1+4, člun, překážky, sání z požární nádrže KM -
4 01. 10. 2019 2019/11/10 Areál Plaza, Memoriál Mildy Pytlíka PM -
5 01. 11. 2019 2019/11/16 Pohořelice- modelářské letiště, O sametový pohár ZL -
6 07. 10. 2019 2019/11/23 Celkové vyhlášení FNC 2019, Celkové vyhlášení FNC 2019 JN FNC
7 20. 10. 2019 2019/11/24 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku JH -
8 30. 07. 2019 2019/12/13 Kuřim, parkoviště TOS Kuřim, O vánočního kapra SDH Kuřim BO -
9 10. 05. 2020 2020/05/22 Lukov, O putovní pohár starosty obce Lukov ZL PHL
10 17. 05. 2020 2020/05/29 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
11 24. 05. 2020 2020/06/05 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
12 31. 05. 2020 2020/06/12 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
13 07. 06. 2020 2020/06/19 Křenovice, 22. ročník O putovní pohár obce Křenovice PR PHL
14 14. 06. 2020 2020/06/26 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
15 19. 07. 2020 2020/07/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
16 19. 07. 2020 2020/07/31 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
17 26. 07. 2020 2020/08/07 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
18 09. 08. 2020 2020/08/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
19 09. 08. 2020 2020/08/21 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
20 16. 08. 2020 2020/08/28 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
21 05. 09. 2020 2020/09/05 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
22 06. 09. 2020 2020/09/06 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Véskynerozlišeno Bratřejov312019-10-14 15:28:30
2Zdislavice - návesnerozlišeno Těšánky112019-10-14 11:47:01
3Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Těpeře42019-10-13 23:50:49
4tmpnerozlišeno Sendražice22019-10-13 17:59:08
5Véskynerozlišeno Hartmanice212019-10-13 13:46:46
6Areál PlazaMuži Střeziměř92019-10-12 23:21:22
7Véskynerozlišeno Odry302019-10-12 13:18:28
8Véskynerozlišeno Vésky72019-10-11 22:46:21
9ChlumčanyŽeny Vranovice132019-10-11 21:41:18
10ChlumčanyMuži Útušice432019-10-11 11:37:08
11ChlumčanyŽeny Štítary82019-10-11 08:12:41
12ChlumčanyMuži Štítary422019-10-10 13:19:07
13ChlumčanyMuži Krotějov412019-10-10 11:59:56
14Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Chotětov72019-10-10 06:49:48
15Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Zlatá Olešnice12019-10-09 19:10:27
16Véskynerozlišeno Letničie292019-10-09 14:08:11
17ChlumčanyŽeny Srbice102019-10-09 12:23:45
18Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Loukov312019-10-09 12:01:42
19Véskynerozlišeno Loukov282019-10-09 11:59:54
20ChlumčanyMuži Chrást152019-10-08 22:45:14
21Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Dalešice32019-10-08 21:11:05
22Véskynerozlišeno Křekov252019-10-08 18:53:54
23ChlumčanyMuži Úněšov382019-10-08 17:03:41
24Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Dlouhá Lhota62019-10-08 06:56:59
25Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Plazy52019-10-08 05:45:51
26Dlouhá Lhota, kulturní důmŽeny Smilovice52019-10-07 22:02:03
27Celkové vyhlášení FNC 2019nerozlišeno Bystřice22019-10-07 21:26:06
28Dlouhá Lhota, kulturní důmŽeny Dobšín42019-10-07 20:47:53
29Dlouhá Lhota, kulturní důmŽeny ŠKODA AUTO Mladá Boleslav32019-10-07 20:39:02
30Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Bechov42019-10-07 20:30:02
31Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Bakov nad Jizerou32019-10-07 20:30:02
32Dlouhá Lhota, kulturní důmŽeny Veselá22019-10-07 20:23:49
33Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Nová Ves u Bakova22019-10-07 20:22:41
34Dlouhá Lhota, kulturní důmŽeny Kosořice12019-10-07 20:19:12
35Dlouhá Lhota, kulturní důmMuži Kosořice12019-10-07 20:18:43
36Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Bratřejov302019-10-07 19:29:28
37Areál PlazaMuži *252019-10-07 18:58:50
38Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Radslavice242019-10-07 16:53:49
39Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Lukov292019-10-07 15:04:33
40ChlumčanyMuži Krchleby392019-10-07 11:02:52
41Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Tošovice282019-10-06 12:22:09
42Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Senetářov222019-10-05 21:38:42
43Véskynerozlišeno Jasenové272019-10-05 21:38:26
44Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Choryně262019-10-05 14:44:52
45Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Hostašovice252019-10-05 10:34:02
46Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Jílové u Držkova392019-10-04 20:42:28
47Zdislavice - návesnerozlišeno Chvalnov92019-10-04 16:32:13
48Areál PlazaMuži Křelovice122019-10-04 15:24:18
49Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Zderaz202019-10-04 14:15:51
50Véskynerozlišeno Hradčovice262019-10-04 11:05:49
51TřebeloviceMuži Ptáčov192019-10-04 08:14:25
52ChlumčanyMuži Svaté Pole372019-10-04 07:34:52
53TřebeloviceŽeny Výčapy82019-10-04 06:49:48
54TřebeloviceŽeny Jemnice72019-10-03 23:01:44
55Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Letohrad - Orlice182019-10-03 22:12:06
56Areál PlazaŽeny Kšely92019-10-03 18:42:19
57Areál PlazaŽeny Kšely32019-10-03 18:42:05
58Areál PlazaMuži Kšely82019-10-03 18:41:09
59Jablonec nad JizerouMladší žáci Semily222019-10-03 17:44:33
60Jablonec nad JizerouMladší žáci Semily212019-10-03 17:44:12
61Jablonec nad JizerouMladší žáci Semily202019-10-03 17:43:49
62Jablonec nad JizerouStarší žáci Semily242019-10-03 17:43:16
63Jablonec nad JizerouStarší žáci Semily232019-10-03 17:42:50
64Jablonec nad JizerouStarší žáci Semily222019-10-03 17:41:57
65Areál PlazaŽeny Kostelec42019-10-03 16:51:06
66Areál PlazaMuži Kostelec112019-10-03 16:49:37
67Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Zahnašovice272019-10-03 13:03:00
68Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Zahnašovice242019-10-03 13:02:19
69Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Zahnašovice232019-10-03 13:00:04
70Kuřim, parkoviště TOS Kuřimnerozlišeno Zahnašovice212019-10-03 12:59:07
71Véskynerozlišeno Zahnašovice242019-10-03 12:57:04
72Véskynerozlišeno Zahnašovice232019-10-03 12:56:14
73Areál PlazaMuži Únětice 191152019-10-03 10:42:59
74TřebeloviceMuži Police252019-10-03 09:13:32
75TřebeloviceMuži Police202019-10-03 09:13:12
76Véskynerozlišeno Staré Město222019-10-03 08:26:58
77Véskynerozlišeno Hoštice202019-10-02 21:18:40
78Zdislavice - návesnerozlišeno Hoštice82019-10-02 21:15:54
79Zdislavice - návesnerozlišeno Hoštice72019-10-02 21:15:14
80Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Hoštice232019-10-02 21:14:23
81Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Babice222019-10-02 21:10:45
82Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Loučka202019-10-02 19:36:39
83Jablonec nad JizerouMladší žáci Chuchelna192019-10-02 19:31:18
84Jablonec nad JizerouMladší žáci Chuchelna182019-10-02 19:30:52
85Jablonec nad JizerouStarší žáci Chuchelna212019-10-02 19:30:17
86Jablonec nad JizerouStarší žáci Chuchelna202019-10-02 19:29:47
87Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Dolní Bečva212019-10-02 18:36:39
88Areál PlazaMuži Kostelec42019-10-02 16:42:19
89Jablonec nad JizerouMladší žáci Ploukonice172019-10-02 16:18:49
90Jablonec nad JizerouStarší žáci Ploukonice192019-10-02 16:18:37
91Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Mladcová192019-10-02 14:24:00
92Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Leskovec72019-10-02 14:00:34
93Areál SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Vidče182019-10-02 13:54:06
94Véskynerozlišeno Kněžpole192019-10-02 13:33:15
95Véskynerozlišeno Letničie182019-10-02 10:34:48
96Jablonec nad JizerouMladší žáci Bělá162019-10-02 09:11:16
97Jablonec nad JizerouMladší žáci Bělá152019-10-02 09:09:57
98Jablonec nad JizerouStarší žáci Bělá182019-10-02 09:09:03
99Véskynerozlišeno Polichno172019-10-02 08:42:17
100Areál Ostrov Letohrad - Orlicenerozlišeno Malá Skála402019-10-02 08:25:06
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání