Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/04/15 2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty KM -
2 2019/05/17 2019/05/24 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY VCOV
3 2019/05/11 2019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B TR JOL
4 2019/05/15 2019/05/25 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR VCPR
5 2019/05/09 2019/05/25 Břehy, na hřišti, IV.kolo LPO - Břehy PA LPO
6 2019/05/20 2019/05/24 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
7 2019/05/11 2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
8 2019/05/12 2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
9 2019/05/14 2019/05/25 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK VCBL
10 2019/05/14 2019/05/25 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
11 2019/05/12 2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
12 2019/04/27 2019/05/25 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž TR -
13 2019/05/01 2019/05/24 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch OP -
14 2019/05/17 2019/05/31 Květinov - noční, Květinov - noční HB HBHL
15 2019/05/23 2019/06/01 Křížkový Újezdec, 4. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy PH PL
16 2019/05/13 2019/05/30 Hluboká - koupliště, IV. kolo DO CHL
17 2019/05/17 2019/05/31 Rohovládova Bělá, na hřišti, V.kolo LPO - Rohovládova Bělá PA LPO
18 2019/05/18 2019/05/31 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, II. kolo ZNL ZN ZNL
19 2019/05/19 2019/05/31 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL UO VČHL
20 2019/05/19 2019/05/31 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
21 2019/05/20 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT ZČHL
22 2019/06/01 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT JČHL
23 2019/05/05 2019/06/01 Milotice nad Opavou (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
24 2019/05/12 2019/06/01 Jasenice, O pohár TR ŽL
25 2019/05/18 2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky TR JOL
26 2019/05/18 2019/05/31 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM MHJPR
27 2019/05/19 2019/05/31 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
28 2019/05/17 2019/05/31 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B VS -
29 2019/05/22 2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
30 2019/05/18 2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
31 2019/05/19 2019/05/31 Velké Karlovice, 21.ročník O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
32 2019/05/14 2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice NJ -
33 2019/05/19 2019/06/01 Bystřec, 3. kolo VČHL UO VČHL
34 2019/05/20 2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT ZČHL
35 2019/05/22 2019/05/22 Bystřec, Bystřec UO VCU
36 2019/05/12 2019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
37 2019/05/20 2019/06/01 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
38 2019/05/23 2019/06/02 Šarovy - hasičské cvičiště, O Melúnový pohár - ZLPS- M 3B,Ž Dor M35 2B ZL -
39 2019/05/19 2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
40 2019/05/17 2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B OP -
41 2019/05/20 2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů VS -
42 2019/05/03 2019/06/05 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice PR -
43 2019/05/26 2019/06/07 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
44 2019/05/25 2019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
45 2019/06/03 2019/06/07 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
46 2019/05/25 2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
47 2019/05/27 2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
48 2019/05/27 2019/06/07 Aréna Zalužany, O pohár SDH Zalužany PB BL
49 2019/05/19 2019/06/08 Stránecká Zhoř, O pohár ZR ŽL
50 2019/05/25 2019/06/07 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
51 2019/05/26 2019/06/07 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
52 2019/05/26 2019/06/07 Trnov, 4. kolo VČHL RK VČHL
53 2019/05/31 2019/06/07 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
54 2019/05/26 2019/06/07 Zdíkov, O pohár starosty obce Zdíkov PT PBHL
55 2019/05/27 2019/06/07 Vávrovice hřiště FK NOVA, 3. kolo MSP v PÚ Vávrovice, muži 3B a ženy 2B OP -
56 2019/06/03 2019/06/08 Příšovice, PKL Příšovice LI PKL
57 2019/05/09 2019/06/07 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou HB -
58 2019/05/12 2019/06/07 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B OL -
59 2019/06/02 2019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
60 2019/05/19 2019/06/06 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B. PV -
61 2019/05/29 2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
62 2019/05/19 2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
63 2019/05/25 2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B JH JOL
64 2019/05/26 2019/06/08 Křenovice, O pohár starosty PR PRL
65 2019/05/27 2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
66 2019/05/27 2019/06/08 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
67 2019/06/03 2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov SM PKL
68 2019/05/31 2019/06/08 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
69 2019/05/19 2019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky ZR ŽL
70 2019/05/26 2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
71 2019/05/25 2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B) OP -
72 2019/06/07 2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka PV -
73 2019/06/01 2019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC TCL
74 2019/06/01 2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
75 2019/06/01 2019/06/15 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
76 2019/06/01 2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
77 2019/06/09 2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice PV HE
78 2019/06/01 2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
79 2019/06/09 2019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
80 2019/05/03 2019/06/14 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto ZN -
81 2019/06/05 2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
82 2019/06/01 2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT CHNHL
83 2019/06/10 2019/06/15 Chotětov, fotbalové hřiště, Chotětovský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
84 2019/06/02 2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
85 2019/06/02 2019/06/14 Pozděchov, 44. ročník - O POHÁR PŘÁTELSTVÍ, 2B VS VHL
86 2019/06/01 2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku BO -
87 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
88 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
89 2019/05/22 2019/06/22 Stará Ves (2B), louka za kinem BR HLPP
90 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
91 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
92 2019/06/08 2019/06/21 Tvrdonice, hasičské hřiště, O pohár, III. kolo BHL-M+Ž+dorost BV BHL
93 2019/04/07 2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice TR -
94 2019/05/25 2019/06/21 Opatovice - areál TJ Sokol, O putovní pohár zastupitelstva PR VCPR
95 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
96 2019/06/16 2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
97 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
98 2019/06/09 2019/06/22 Černovír, Černovír UO VCU
99 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup DO -
100 2019/05/25 2019/06/21 Opatovice - areál TJ Sokol, OPATOVSKÝ STŘIK - noční soutěž PR -
101 2019/06/08 2019/06/22 Vepříkov - noční, Vepříkov - noční HB HBHL
102 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
103 2019/06/09 2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
104 2019/06/09 2019/06/21 Němetice, pohárovka 2B VS VHL
105 2019/06/01 2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě BO -
106 2019/06/28 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
107 2019/04/15 2019/06/26 Dolní Vilémovice, O pohár SDH TR -
108 2019/04/07 2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
109 2019/05/29 2019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
110 2019/06/15 2019/06/29 Kynice, Kynice HB HBHL
111 2019/06/16 2019/06/28 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
112 2019/06/23 2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
113 2019/06/24 2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice JC PKL
114 2019/06/09 2019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
115 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
116 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
117 2019/06/17 2019/06/28 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
118 2019/06/15 2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
119 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
120 2019/06/23 2019/06/29 Haňovice, Haňovice OL HE
121 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
122 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, JL Dubenec TU JL
123 2019/06/29 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
124 2019/05/20 2019/06/28 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce VS -
125 2019/06/23 2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
126 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
127 2019/05/08 2019/06/28 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice" TR -
128 2019/06/15 2019/06/30 Olešná, Olešná HB HBHL
129 2019/06/16 2019/06/29 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
130 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
131 2019/06/17 2019/06/29 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
132 2019/06/16 2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
133 2019/06/16 2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
134 2019/06/01 2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
135 2019/06/21 2019/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
136 2019/06/23 2019/07/04 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
137 2019/06/05 2019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
138 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
139 2019/06/05 2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
140 2019/06/22 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
141 2019/06/21 2019/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
142 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
143 2019/05/15 2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C VS -
144 2019/06/01 2019/06/30 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT -
145 2019/06/06 2019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
146 2019/06/15 2019/07/05 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
147 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
148 2019/06/23 2019/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice PT PBHL
149 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
150 2019/06/30 2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
151 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
152 2019/06/23 2019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
153 2019/06/23 2019/07/05 Študlov, pohárovka 2B VS VHL
154 2019/06/29 2019/07/13 Květinov, Květinov HB HBHL
155 2019/06/29 2019/07/11 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B KM VHL
156 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
157 2019/06/29 2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
158 2019/07/01 2019/07/12 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
159 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
160 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
161 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
162 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
163 2019/06/30 2019/07/12 Radhostice (noc) - 2B, O pohár starosty SDH Radhostice PT PBHL
164 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
165 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
166 2019/07/01 2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
167 2019/06/30 2019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
168 2019/06/20 2019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
169 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
170 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
171 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
172 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
173 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
174 2019/07/13 2019/07/13 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
175 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
176 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
177 2019/06/21 2019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
178 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
179 2019/06/27 2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
180 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
181 2019/07/15 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
182 2019/07/13 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
183 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
184 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
185 2019/07/21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
186 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
187 2019/07/15 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
188 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
189 2019/07/03 2019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
190 2019/07/29 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
191 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
192 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
193 2019/07/22 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
194 2019/07/14 2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
195 2019/07/20 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
196 2019/07/28 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
197 2019/07/21 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
198 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
199 2019/07/22 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
200 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
201 2019/07/14 2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
202 2019/07/21 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
203 2019/07/27 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
204 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
205 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
206 2019/08/05 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
207 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
208 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
209 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
210 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
211 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
212 2019/07/28 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
213 2019/08/03 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
214 2019/08/12 2019/08/16 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
215 2019/08/03 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
216 2019/07/17 2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
217 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
218 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
219 2019/08/05 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
220 2019/05/01 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
221 2019/08/03 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
222 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
223 2019/08/03 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
224 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
225 2019/08/11 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
226 2019/08/04 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
227 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
228 2019/08/05 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
229 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
230 2019/07/28 2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
231 2019/08/19 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
232 2019/03/01 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
233 2019/07/24 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
234 2019/08/10 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
235 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
236 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
237 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
238 2019/08/10 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
239 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
240 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
241 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
242 2019/06/02 2019/06/02 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
243 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
244 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
245 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
246 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
247 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
248 2019/08/11 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
249 2019/08/12 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
250 2019/08/17 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
251 2019/07/31 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
252 2019/08/18 2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí UO VCU
253 2019/08/26 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
254 2019/08/18 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
255 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
256 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
257 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
258 2019/08/18 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
259 2019/08/26 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
260 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
261 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
262 2019/08/24 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
263 2019/09/02 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
264 2019/08/07 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
265 2019/08/24 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
266 2019/08/25 2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun UO VCU
267 2019/08/25 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
268 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
269 2019/08/18 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
270 2019/08/24 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
271 2019/08/24 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
272 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
273 2019/08/25 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
274 2019/09/01 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
275 2019/08/25 2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk UO VCU
276 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
277 2019/08/25 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
278 2019/06/01 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR TR -
279 2019/08/12 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
280 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
281 2019/09/09 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
282 2019/08/31 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
283 2019/08/31 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
284 2019/09/01 2019/09/14 Nekoř, Nekoř UO VCU
285 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
286 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
287 2019/08/14 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
288 2019/08/25 2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
289 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
290 2019/09/01 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
291 2019/08/31 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
292 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
293 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
294 2019/09/15 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
295 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
296 2019/09/14 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
297 2019/03/17 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
298 2019/09/23 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1SenetářovŽeny Dětkovice152019-05-25 13:56:42
2SenetářovMuži Dětkovice342019-05-25 13:56:12
3RadíkovMuži Valšovice (Hranice VI)252019-05-25 10:40:07
4Světlá nad SázavouMladší žáci Světlá nad Sázavou32019-05-25 10:31:40
5Světlá nad SázavouMladší žáci Sázavka12019-05-25 10:31:09
6Světlá nad SázavouStarší žáci Sázavka22019-05-25 10:29:22
7Světlá nad SázavouStarší žáci Chřenovice42019-05-25 10:28:45
8Světlá nad SázavouStarší žáci Broumova Lhota32019-05-25 10:24:03
9Dolní NěmčiceMuži Trnava172019-05-25 10:09:24
10SenetářovMuži >35 let Hartmanice52019-05-25 10:04:22
11Stražisko - koupalištěMuži Bílovice162019-05-25 09:15:30
12Křížkový ÚjezdecŽeny Dolní Počernice52019-05-25 09:00:15
13BudilovŽeny Poděvousy302019-05-25 08:26:37
14BudilovMuži Robčice462019-05-25 08:25:17
15BudilovMuži Úněšov442019-05-25 08:24:34
16BudilovMuži Třísov432019-05-25 08:23:54
17BudilovMuži Oprechtice422019-05-25 08:22:46
18BudilovMuži Útušice402019-05-25 08:22:06
19BudilovMuži Bezdědovice392019-05-25 08:21:26
20BudilovMuži Vranovice22019-05-25 08:19:05
21BudilovMuži Štítary362019-05-25 08:18:31
22SenetářovMuži >35 let Kotvrdovice32019-05-25 08:16:48
23Honezovicenerozlišeno Honezovice12019-05-25 07:42:28
24Honezovicenerozlišeno Honezovice102019-05-25 07:41:55
25Honezovicenerozlišeno Honezovice52019-05-25 07:41:16
26Ostrov u MacochyMuži Pamětice32019-05-25 07:14:38
27Chlum u TřeboněMuži Lomnice nad Lužnicí112019-05-24 22:46:27
28ZáchlumíŽeny Letohrad - Červená62019-05-24 22:44:39
29Dolní NěmčiceMuži Sedlejov12019-05-24 22:40:46
30Dobřínsko, fotbalové hřištěMuži Mikulovice22019-05-24 21:33:31
31BudilovMuži Vranovice22019-05-24 21:23:15
32Nové Bránicenerozlišeno Bratčice72019-05-24 21:16:14
33Nové Bránicenerozlišeno Bratčice32019-05-24 21:15:45
34Oplotnerozlišeno Hradec242019-05-24 21:12:55
35Hřiště Soběsukynerozlišeno Zborovice82019-05-24 20:38:06
36TučapyŽeny Hlinsko142019-05-24 20:30:14
37Ostrov u MacochyMuži Měrotín222019-05-24 20:29:34
38Chlum u TřeboněŽeny Polště42019-05-24 20:24:41
39MříčnáŽeny Ploukonice172019-05-24 19:37:56
40Chlum u TřeboněMuži Frahelž102019-05-24 19:16:52
41Ostrov u MacochyMuži Domamyslice42019-05-24 17:59:31
42HeřmanečMuži Choustník212019-05-24 17:55:23
43LudslaviceMuži Dětkovice382019-05-24 15:36:41
44Třebelovicenerozlišeno Krasonice162019-05-24 15:26:59
45Bor, náhradní hřištěnerozlišeno Chodová Planá172019-05-24 14:58:41
46MyslibořiceMuži Hornice132019-05-24 14:55:02
47Třebelovicenerozlišeno Jakubov u Moravských Budějovic132019-05-24 14:44:34
48TučapyŽeny Brusné12019-05-24 13:41:25
49TučapyMuži Tučapy12019-05-24 13:41:02
50LudslaviceMuži Kostelany122019-05-24 12:05:53
51Chlum u TřeboněŽeny Lomnice nad Lužnicí32019-05-24 12:00:56
52Stará Ves (2B)nerozlišeno Bernartice172019-05-24 11:38:21
53Třebelovicenerozlišeno Střížov272019-05-24 11:27:23
54ZáchlumíMuži Letohrad22019-05-24 11:15:13
55LudslaviceŽeny Karolín12019-05-24 10:45:04
56LudslaviceMuži Radkova Lhota372019-05-24 10:01:54
57JeřmaniceMuži Karlinky132019-05-24 09:23:43
58Křížkový ÚjezdecŽeny Křížkový Újezdec42019-05-24 09:18:47
59Křížkový ÚjezdecStarší žáci Křížkový Újezdec32019-05-24 09:18:37
60Křížkový ÚjezdecMladší žáci Křížkový Újezdec42019-05-24 09:18:23
61Křížkový ÚjezdecMladší žáci Popovičky32019-05-24 09:18:14
62Křížkový ÚjezdecnepřijedouDobré Pole12019-05-24 08:32:19
63Křížkový ÚjezdecSmíšený dorostHorní Měcholupy12019-05-24 08:15:26
64Křížkový ÚjezdecŽeny Horní Měcholupy32019-05-24 08:15:05
65Křížkový ÚjezdecMuži Horní Měcholupy22019-05-24 08:14:41
66Jezeřany-Maršovice, hřištěMuži Čeložnice182019-05-24 08:09:13
67Křížkový ÚjezdecŽeny Rostoklaty22019-05-24 06:40:30
68Křížkový ÚjezdecStarší žáci Rostoklaty22019-05-24 06:40:01
69Křížkový ÚjezdecMladší žáci Rostoklaty22019-05-24 06:39:30
70Křížkový ÚjezdecPřípravka Rostoklaty12019-05-24 06:38:58
71Stražisko - koupalištěMuži Čelechovice na Hané42019-05-24 00:26:46
72SenetářovMuži Hodějice332019-05-23 22:51:53
73Křížkový ÚjezdecMladší žáci Úvaly12019-05-23 22:04:59
74Křížkový ÚjezdecStarší žáci Úvaly12019-05-23 22:04:40
75Křížkový ÚjezdecŽeny Úvaly12019-05-23 22:02:16
76Křížkový ÚjezdecMuži Úvaly12019-05-23 22:01:06
771. kolo MSP (2B)nerozlišeno Vlaštovičky422019-05-23 21:55:43
78JeřmaniceŽeny Raspenava32019-05-23 21:55:27
79Chlum u TřeboněŽeny Stříbřec292019-05-23 20:34:46
80Opatovice - areál TJ SokolŽeny Opatovice62019-05-23 19:58:58
81Opatovice - areál TJ SokolŽeny Opatovice12019-05-23 19:58:20
82Opatovice - areál TJ SokolMuži Opatovice12019-05-23 19:58:07
83Opatovice - areál TJ Sokolnerozlišeno Nová Ves122019-05-23 19:37:10
84Opatovice - areál TJ Sokolnerozlišeno Nová Ves72019-05-23 19:36:53
85Opatovice - areál TJ Sokolnerozlišeno Tísek92019-05-23 19:35:38
86Opatovice - areál TJ Sokolnerozlišeno Tísek32019-05-23 19:35:23
87Opatovice - areál TJ Sokolnerozlišeno Opatovice52019-05-23 19:34:41
88Opatovice - areál TJ Sokolnerozlišeno Opatovice12019-05-23 19:34:25
89Oplotnerozlišeno Srbice172019-05-23 19:26:54
90Oplotnerozlišeno Srbice112019-05-23 19:26:30
91SenetářovMuži Domamyslice22019-05-23 19:03:15
92RadíkovMuži Partutovice242019-05-23 18:58:24
93Pod Hněvošickým pahorkemMuži Vlaštovičky182019-05-23 18:50:26
94NetínMuži Lavičky52019-05-23 18:01:18
95Olšany u Prostějovanerozlišeno Odrlice142019-05-23 17:59:32
96Hostěrádky-RešovMuži Kučerov172019-05-23 17:56:35
97MyslibořiceMuži Kouty62019-05-23 17:10:44
98MyslibořiceMuži Čikov322019-05-23 16:51:05
99VýčapyMuži Zahorčice402019-05-23 15:57:42
100MyslibořiceMuži Zahorčice332019-05-23 15:54:43
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání