Tipy na nejlepší čas v soutěži

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
12019/05/172019/05/25 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY VCOV
22019/05/112019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B TR JOL
32019/05/152019/05/26 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR VCPR
42019/05/202019/05/26 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
52019/05/012019/05/26 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK VCBL
62019/05/052019/05/26 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
72019/05/122019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
82019/05/012019/05/26 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch OP -
92019/05/192019/06/01 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL UO VČHL
102019/05/192019/06/01 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
112019/05/202019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT FSCR
122019/05/012019/06/01 Milotice nad Opavou (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
132019/05/122019/06/01 Jasenice, O pohár TR ŽL
142019/05/182019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky TR JOL
152019/05/192019/06/02 Bystřec, 3. kolo VČHL UO VČHL
162019/05/222019/06/02 Bystřec, Bystřec UO VCU
172019/05/122019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
182019/05/192019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
192019/06/012019/06/07 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice PR -
202019/05/262019/06/08 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
212019/05/252019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
222019/06/032019/06/08 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
232018/12/082019/06/08 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
242019/04/012019/06/08 Ratíškovice - fotba. hřiště, O putovní pohár SDH Ratíškovice HO GPHO
252019/05/192019/06/08 Stránecká Zhoř, O pohár ZR ŽL
262019/05/262019/06/08 Trnov, 4. kolo VČHL RK VČHL
272019/05/312019/06/08 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
282019/05/102019/06/08 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou HB -
292019/04/012019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
302019/05/262019/06/08 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B. PV -
312019/05/252019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B JH JOL
322019/05/262019/06/09 Křenovice, O pohár starosty PR PRL
332019/05/312019/06/09 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
342019/05/192019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky ZR ŽL
352019/05/262019/06/09 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
362019/06/012019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC TCL
372019/06/012019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
382019/05/182019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
392019/04/012019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
402019/05/032019/06/15 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto ZN -
412019/06/022019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
422019/06/082019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
432019/05/222019/06/22 Stará Ves (2B), louka za kinem BR HLPP
442019/06/082019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
452019/06/082019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
462019/06/092019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
472019/06/092019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
482019/04/012019/06/23 Čeložnice - has.areál, O pohár SDH Čeložnice HO GPHO
492019/05/292019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
502019/06/162019/06/29 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
512019/06/092019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
522019/06/162019/06/29 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
532019/04/012019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
542019/06/152019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
552019/06/212019/06/29 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
562019/06/242019/06/29 Dubenec, JL Dubenec TU JL
572019/06/162019/06/30 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
582019/06/162019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
592019/06/162019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
602019/07/012019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
612019/06/232019/07/05 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
622019/06/052019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
632019/04/012019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
642019/06/222019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
652019/06/222019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
662019/04/012019/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
672019/06/062019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
682019/06/152019/07/06 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
692019/06/282019/07/06 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
702019/06/232019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
712019/07/062019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
722019/06/292019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
732019/06/292019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
742019/04/012019/07/13 Rohatec - u základní školy, O putovní pohár starosty obce Rohatec HO GPHO
752019/04/012019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
762019/07/052019/07/13 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
772019/06/302019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
782019/06/302019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
792019/06/202019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
802019/07/152019/07/20 Borovice, Borovický pohár MB JL
812019/04/012019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
822019/07/072019/07/20 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
832019/07/122019/07/20 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
842019/07/132019/07/20 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
852019/04/012019/07/20 Vracov - fotba. hřiště, O pohár starosty SDH HO GPHO
862019/07/072019/07/21 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
872019/06/212019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
882019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
892019/06/272019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
902019/07/132019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
912019/07/132019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
922019/07/132019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
932019/07/142019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
942019/04/012019/07/28 Hovorany - fotba. hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka HO GPHO
952019/07/032019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
962019/07/142019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
972019/07/202019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
982019/04/012019/08/03 Prušánky has. areál, O pohár starosty obce HO GPHO
992019/07/212019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
1002019/07/212019/08/04 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
1012019/07/142019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
1022019/07/212019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
1032019/07/272019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
1042019/08/052019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
1052019/07/282019/08/10 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
1062019/04/012019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
1072019/07/282019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
1082019/07/282019/08/11 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
1092019/07/282019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
1102019/08/032019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
1112019/07/172019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
1122019/08/122019/08/17 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
1132019/08/032019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
1142019/04/052019/08/17 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
1152019/08/122019/08/18 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
1162019/04/012019/08/18 Hrubá Vrbka - fotba. hřiště, O pohár starosty obce HO GPHO
1172019/07/282019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
1182019/07/242019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
1192019/08/102019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
1202019/08/142019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
1212019/08/112019/08/24 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
1222019/04/012019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
1232019/08/162019/08/24 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
1242019/06/022019/08/24 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
1252019/08/112019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
1262019/08/112019/08/25 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
1272019/08/162019/08/25 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
1282019/08/112019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
1292019/08/172019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
1302019/07/312019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
1312019/04/012019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
1322019/08/182019/08/31 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
1332019/08/232019/08/31 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
1342019/08/242019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
1352019/08/232019/09/01 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
1362019/08/072019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
1372019/08/242019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
1382019/08/252019/09/07 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
1392019/04/012019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
1402019/08/182019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
1412019/08/242019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
1422019/08/242019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
1432019/04/012019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
1442019/06/012019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR TR -
1452019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
1462019/08/312019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
1472019/09/092019/09/14 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
1482019/08/142019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
1492019/08/252019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
1502019/08/312019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
1512019/08/312019/09/14 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
1522019/09/092019/09/15 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
1532019/09/162019/09/21 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
1542019/09/162019/09/22 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
1552019/08/242019/09/28 Výkleky, O pohár starosty PR PRL
Akce Začátek Konec Kde Okres Liga

Mapa

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Tipy výsledku soutěže

Soutěž Kategorie KdoDatum tipu
11. kolo MSP (2B)ŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:32:24
21. kolo MSP (2B)MužiMichal Matějíček2019-05-25 11:32:10
3MyslibořiceŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:30:11
4MyslibořiceMužiMichal Matějíček2019-05-25 11:29:51
5SenetářovŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:28:44
6SenetářovMužiMichal Matějíček2019-05-25 11:28:25
7NetínŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:27:17
8NetínMužiMichal Matějíček2019-05-25 11:26:59
9LibuňŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:25:42
10LibuňMužiMichal Matějíček2019-05-25 11:24:55
11RadíkovŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:24:19
12RadíkovMužiMichal Matějíček2019-05-25 11:23:58
13TřebeloviceŽenyMichal Matějíček2019-05-25 11:23:23
14TřebeloviceMužiMichal Matějíček2019-05-25 11:23:07
15Hostěrádky-RešovŽenyMichal Matějíček2019-05-25 10:23:56
16Hostěrádky-RešovMužiMichal Matějíček2019-05-25 10:23:39
17Stražisko - koupalištěŽenyMichal Matějíček2019-05-25 10:22:13
18Stražisko - koupalištěMužiMichal Matějíček2019-05-25 10:21:54
19MříčnáŽenyMichal Matějíček2019-05-25 10:17:54
20MříčnáMužiMichal Matějíček2019-05-25 10:17:33
21Panské DubenkyŽenyMichal Matějíček2019-05-25 10:16:56
22Panské DubenkyMužiMichal Matějíček2019-05-25 10:16:36
23LudslaviceŽenyMichal Matějíček2019-05-25 10:15:44
24LudslaviceMužiMichal Matějíček2019-05-25 10:15:11
25LibuňŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:52:32
26LibuňMužiHonza Adamec2019-05-25 05:52:22
27RadíkovŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:51:33
28RadíkovMužiHonza Adamec2019-05-25 05:51:13
29TřebeloviceŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:50:15
30TřebeloviceMužiHonza Adamec2019-05-25 05:50:04
31Hostěrádky-RešovŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:48:33
32Hostěrádky-RešovMužiHonza Adamec2019-05-25 05:48:13
33MříčnáŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:47:33
34MříčnáMužiHonza Adamec2019-05-25 05:47:21
35Panské DubenkyŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:46:56
36Panské DubenkyMužiHonza Adamec2019-05-25 05:46:28
37LudslaviceŽenyHonza Adamec2019-05-25 05:45:35
38LudslaviceMužiHonza Adamec2019-05-25 05:45:21
39Panské DubenkyŽenyPetr Kolman2019-05-25 00:01:05
40Panské DubenkyMužiPetr Kolman2019-05-25 00:00:52
41Panské DubenkyŽenyOndřej Kos 2019-05-24 20:07:26
42Panské DubenkyMužiOndřej Kos 2019-05-24 20:06:53
43Panské DubenkyŽenyLukáš Brtník2019-05-24 19:59:33
44Panské DubenkyMužiLukáš Brtník2019-05-24 19:59:15
45ZáchlumíŽenyMichal Matějíček2019-05-24 19:26:15
46ZáchlumíMužiMichal Matějíček2019-05-24 19:25:27
47Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyMichal Matějíček2019-05-24 19:19:50
48Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiMichal Matějíček2019-05-24 19:19:18
49Panské DubenkyŽenyVlastimil Sedlák2019-05-24 09:14:04
50Panské DubenkyMužiVlastimil Sedlák2019-05-24 09:12:19
51ZáchlumíŽenyHonza Adamec2019-05-21 14:28:38
52ZáchlumíMužiHonza Adamec2019-05-21 14:28:27
53Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyHonza Adamec2019-05-21 14:28:01
54Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiHonza Adamec2019-05-21 14:27:51
55BystřecŽenyJan Marek2019-05-21 13:11:25
56BystřecMužiJan Marek2019-05-21 13:11:07
57Horní TřešňovecŽenyJan Marek2019-05-21 13:10:31
58Horní TřešňovecMužiJan Marek2019-05-21 13:10:14
59ZáchlumíŽenyJan Marek2019-05-21 13:08:37
60ZáchlumíMužiJan Marek2019-05-21 13:08:11
61BudilovŽenyJosef Drnek2019-05-21 10:41:33
62BudilovMužiJosef Drnek2019-05-21 10:39:50
63MyslibořiceŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:05:47
64MyslibořiceMužiRadek Staněk2019-05-21 07:05:38
65SenetářovŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:04:46
66SenetářovMužiRadek Staněk2019-05-21 07:04:34
67NetínŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:03:23
68NetínMužiRadek Staněk2019-05-21 07:03:13
69LibuňŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:02:09
70LibuňMužiRadek Staněk2019-05-21 07:02:01
71RadíkovŽenyRadek Staněk2019-05-21 07:00:51
72RadíkovMužiRadek Staněk2019-05-21 07:00:42
73TřebeloviceŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:59:40
74TřebeloviceMužiRadek Staněk2019-05-21 06:56:17
75LudslaviceŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:54:43
76LudslaviceMužiRadek Staněk2019-05-21 06:54:29
77Panské DubenkyŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:53:42
78MříčnáMužiRadek Staněk2019-05-21 06:52:41
79MříčnáŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:52:32
80Stražisko - koupalištěŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:51:48
81Stražisko - koupalištěMužiRadek Staněk2019-05-21 06:51:28
82Hostěrádky-RešovMužiRadek Staněk2019-05-21 06:50:32
83Jezeřany-Maršovice, hřištěŽenyRadek Staněk2019-05-21 06:49:26
84Jezeřany-Maršovice, hřištěMužiRadek Staněk2019-05-21 06:49:17
85BudilovŽenyHonza Adamec2019-05-21 03:14:45
86BudilovMužiHonza Adamec2019-05-21 03:14:25
87KrasoniceŽenyMichal Matějíček2019-05-18 18:23:17
88KrasoniceMužiMichal Matějíček2019-05-18 18:22:27
89ŽernovníkŽenyMichal Matějíček2019-05-18 18:21:11
90ŽernovníkMužiMichal Matějíček2019-05-18 18:18:14
91RadimoviceMužiMichal Matějíček2019-05-18 18:17:36
92RadimoviceŽenyMichal Matějíček2019-05-18 18:16:59
93Radkova LhotaŽenyMichal Matějíček2019-05-18 18:15:41
94Radkova LhotaMužiMichal Matějíček2019-05-18 18:15:18
95Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyLukáš Vaculík2019-05-18 15:48:46
96Ratíškovice - fotba. hřištěMužiLukáš Vaculík2019-05-18 15:47:45
97Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyPetr Marada2019-05-18 13:33:25
98Ratíškovice - fotba. hřištěMužiPetr Marada2019-05-18 13:33:06
99Ratíškovice - fotba. hřištěŽenyMichal Matějíček2019-05-18 11:55:32
100Ratíškovice - fotba. hřištěMužiMichal Matějíček2019-05-18 11:55:10
Soutěž Kategorie KdoDatum tipu