Muži Ženy | |
---|---|
ID FireSport: | 170135 |
Okres: | Jičín |
Kraj: | Královéhradecký |
Souřadnice: | 50°20*23*N,15°39*08*E |
PSČ: | 508 01 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tanvald | JN | 16,98 | 16,97 | 16,98 | 2023/09/09 | |
2. | Sychrov | MB | 16,83 | 17,11 | 17,11 | 2023/06/10 | |
3. | Pšánky | HK | 17,10 | 17,20 | 17,20 | 2023/09/02 | |
4. | Kosmonosy | MB | 17,05 | 17,23 | 17,23 | 2024/05/18 | |
5. | Havlovice | TU | 17,13 | 17,24 | 17,24 | 2023/06/10 | |
6. | Malá Skála | JN | 16,86 | 17,29 | 17,29 | 2023/08/12 | |
7. | Sychrov | MB | 17,48 | 16,59 | 17,48 | 2024/06/08 | |
8. | Benešov u Semil | SM | 17,25 | 17,49 | 17,49 | 2022/09/24 | |
9. | Krásná Ves | MB | 16,96 | 17,53 | 17,53 | 2023/07/08 | |
10. | Havlovice | TU | 17,25 | 17,57 | 17,57 | 2024/06/08 | |
11. | Libuň | JC | 17,09 | 17,73 | 17,73 | 2024/05/26 | |
12. | Letohrad - Orlice | UO | 17,53 | 17,76 | 17,76 | 2023/07/22 | |
13. | Dubenec | TU | 17,38 | 17,84 | 17,84 | 2023/07/01 | |
14. | Bechov | MB | 17,42 | 17,99 | 17,99 | 2024/05/25 | |
15. | Zderaz | CR | 16,84 | 17,99 | 17,99 | 2023/09/03 | |
16. | Dneboh | MB | 17,06 | 18,03 | 18,03 | 2023/09/10 | |
17. | Bechov | MB | 17,01 | 18,10 | 18,10 | 2023/05/27 | |
18. | Letohrad - Kunčice | UO | 18,11 | 17,81 | 18,11 | 2023/07/23 | |
19. | Dubenec | TU | 18,17 | 17,61 | 18,17 | 2023/07/01 | |
20. | Pěnčín | JN | 17,40 | 18,26 | 18,26 | 2023/08/26 | |
21. | Radimovice | LI | 18,54 | 17,78 | 18,54 | 2023/05/21 | |
22. | Kosmonosy | MB | 18,19 | 18,57 | 18,57 | 2021/09/12 | |
23. | Košťálov | SM | 18,62 | 18,42 | 18,62 | 2022/09/17 | |
24. | Lanžov | TU | 17,81 | 19,42 | 19,42 | 2023/07/29 | |
25. | Košťálov | SM | 16,92 | 19,47 | 19,47 | 2023/09/16 | |
Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2021/07/17 | Krásná Ves | FNC | 17,06 | 7 | 9 | ||
2021/09/12 | Kosmonosy | JL | 18,57 | 14 | 2 | ||
2021/09/18 | Velké Hamry | PKL | 19,64 | 10 | 5 | ||
2021/07/03 | Dubenec | JL | 20,19 | 12 | 4 | ||
2021/09/18 | Malá Skála | JL | 20,83 | 19 | 0 | ||
2021/09/19 | Košťálov | JL | 31,48 | 18 | 0 | ||
2021/09/04 | Pěnčín (areál Huť) | FNC | 35,75 | 17 | 0 | ||
Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
18. místo FNC 202110. místo PKL 202212. místo JL 20239. místo VČHL 20239. místo PKL 202313. místo VČHL 202413. místo PKL 20245. místo JL 2024
Fire night cup
Tým: Třebnouševes , nejlepěí čas: 17,06 Útok,sklopka 2xB široké, body: 9 počet výsledků: 2x
Jizerská liga
Tým: Třebnouševes , nejlepěí čas: 18,57 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 6 počet výsledků: 4x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Třebnouševes , nejlepěí čas: 19,64 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 5 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
Pořádané soutěže
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2021
Kdy | Kde | St.č. | Liga |
---|---|---|---|
2021/08/07 | Areál u ZD, Trnov, VČHL Trnov | 9 | |
2021/09/12 | Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse | 26 | |
2021/09/18 | Malá Skála, Maloskalský pohár | 21 | |
2021/09/25 | Benešov u Semil, Benešovský pohár | 26 | |
2021/09/26 | Radimovice, Sychrovský pohár | 26 | |
Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře