Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Vrbětice | ZL | 14,81 | 14,81 | 14,51 | |
2. | Štítná nad Vláří | ZL | 15,20 | 15,20 | 14,50 | |
3. | Nevšová | ZL | 15,45 | 15,45 | 14,87 | |
4. | Hradčovice | UH | 15,47 | 15,47 | 14,66 | |
5. | Kněžpole | UH | 15,75 | 15,75 | 14,95 | |
6. | Mladcová | ZL | 15,84 | 15,84 | 14,88 | |
7. | Mirošov B | ZL | 15,89 | 15,89 | 15,89 | |
8. | Bratřejov | ZL | 16,35 | 16,35 | 16,19 | |
9. | Louky | ZL | 16,82 | 16,82 | 16,27 | |
10. | Vysoká | PR | 17,23 | 17,23 | 17,33 | |
11. | Chvalnov - Lísky | KM | 17,25 | 16,58 | 17,25 | |
12. | Horní Lideč | VS | 17,35 | 16,98 | 17,35 | |
13. | Lukov | ZL | 17,37 | 16,13 | 17,37 | |
14. | Lhota | ZL | 17,61 | 17,61 | 17,26 | |
15. | Nedašova Lhota | ZL | 18,01 | 18,01 | 15,45 | |
16. | Poteč | ZL | 18,28 | 18,28 | 17,41 | |
17. | Šarovy | ZL | 19,08 | 18,86 | 19,08 | |
18. | Brusné | KM | 20,74 | 20,74 | 20,35 | |
19. | Bylnice | ZL | 20,84 | 19,90 | 20,84 | |
20. | Všemina | ZL | 23,14 | 23,14 | 22,95 | |
21. | Hostišová | ZL | 26,99 | 26,67 | 26,99 | |
22. | Brumov B | ZL | 32,34 | 32,34 | 31,93 | |
23. | Křekov | ZL | NP | NP | NP | |
23. | Mysločovice | ZL | NP | NP | NP | |
23. | Žeranovice | KM | NP | 24,74 | NP | |
23. | Sazovice | ZL | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Pohořelice | ZL | 17,06 | 16,87 | 17,06 | |
2. | Holešov | KM | 17,81 | 17,55 | 17,81 | |
3. | Bílovice | UH | 17,94 | 17,94 | 16,62 | |
4. | Lhota | ZL | 19,48 | 18,76 | 19,48 | |
5. | Sazovice | ZL | 19,55 | 19,55 | 18,81 | |
6. | Lukov | ZL | 19,89 | 19,89 | 19,44 | |
7. | Martinice | KM | 20,24 | 20,24 | 17,58 | |
8. | Míkovice | UH | 20,46 | 20,46 | 20,12 | |
9. | Popov | ZL | 22,28 | 22,12 | 22,28 | |
10. | Nedašova Lhota | ZL | 25,09 | 25,09 | 17,18 | |
11. | Bylnice | ZL | 26,09 | 26,09 | 19,88 | |
12. | Bratřejov | ZL | 46,26 | 19,18 | 46,26 | |
13. | Velký Ořechov | ZL | NP | NP | NP | |
13. | Valašské Příkazy | VS | NP | NP | NP | |
13. | Tečovice | ZL | NP | NP | NP | |
13. | Vlachovice | ZL | NP | NP | 17,13 | |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Tečovice | ZL | 20,00 | 20,00 | 18,13 | |
2. | Racková | ZL | 20,81 | 20,81 | 19,60 | |
3. | Valašské Příkazy | VS | 21,18 | 21,18 | 20,93 | |
4. | Lhota | ZL | 21,32 | 20,52 | 21,32 | |
5. | Trnava | ZL | 24,54 | 23,74 | 24,54 | |
6. | Machová | ZL | 24,77 | 23,03 | 24,77 | |
7. | Pohořelice | ZL | 25,84 | 24,97 | 25,84 | |
8. | Vizovice | ZL | 43,30 | 43,14 | 43,30 | |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost útok
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Lukov | ZL | 16,15 | 16,09 | 16,15 | |
2. | Mirošov | ZL | 16,46 | 16,46 | 16,01 | |
3. | Vysoká | PR | 17,39 | 17,39 | 17,18 | |
4. | Racková Tečovice | ZL | 17,70 | 16,79 | 17,70 | |
5. | Hradčovice | UH | 18,48 | 16,11 | 18,48 | |
6. | Lipová | ZL | 19,35 | 19,35 | 18,70 | |
7. | Louky | ZL | 19,76 | 19,22 | 19,76 | |
8. | Žeranovice | KM | 20,15 | 18,68 | 20,15 | |
9. | Sazovice | ZL | 20,43 | 19,00 | 20,43 | |
10. | Všemina | ZL | NP | NP | NP | |
10. | Hostišová | ZL | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Louky | ZL | 18,50 | 18,50 | 18,34 | |
2. | Bylnice | ZL | 20,92 | 20,16 | 20,92 | |
3. | Machová | ZL | 21,91 | 21,74 | 21,91 | |
4. | Nedašova Lhota | ZL | 22,33 | 22,33 | 21,05 | |
5. | Křekov | ZL | 27,80 | 27,80 | 26,88 | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře