Liga: | Jizerská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 21. 05. 2022 14:30 |
Kontakt: | Miroslav Příhoda |
Telefon: | 736 284 709 |
Okres: | Mladá Boleslav |
Kraj: | Středočeský |
Zadal: | Blanka Kuntošová |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dubenec | TU | 16,74 | 16,69 | 16,74 | |
2. | Olešnice | SM | 16,94 | 16,94 | 16,82 | |
3. | Tatobity | SM | 17,02 | 16,28 | 17,02 | |
4. | Frýdštejn | JN | 17,39 | 17,39 | 16,51 | |
5. | Sychrov | MB | 17,59 | 17,59 | 17,16 | |
6. | Karlinky | LI | 18,03 | 18,01 | 18,03 | |
7. | Obrubce | MB | 18,21 | 18,21 | 17,19 | |
8. | Březová | LI | 18,28 | 17,69 | 18,28 | |
9. | Jirkov A | JN | 18,73 | 18,73 | 17,79 | |
10. | Bystřice | JC | 18,91 | 18,91 | 18,78 | |
11. | Brada - Rybníček | JC | 18,94 | 18,82 | 18,94 | |
12. | Břehy | MB | 19,07 | 19,07 | 18,79 | |
13. | Dneboh | MB | 19,08 | 17,76 | 19,08 | |
14. | Pěnčín | JN | 19,23 | 19,23 | 18,45 | |
15. | Dobšín Kamenice | MB | 19,32 | 18,88 | 19,32 | |
16. | Velké Hamry | JN | 19,33 | 19,33 | 18,37 | |
17. | Košťálov | SM | 19,98 | 19,98 | 18,26 | |
18. | Žehrov | MB | 20,95 | 20,95 | 18,90 | |
19. | Jirkov B | JN | 20,98 | 20,98 | 20,91 | |
20. | Krásná Ves | MB | 26,18 | 18,14 | 26,18 | |
21. | Radimovice | LI | 41,28 | 40,06 | 41,28 | |
22. | Velké Pavlovice | BV | NP | NP | NP | |
22. | Jílové u Držkova | JN | NP | NP | NP | |
22. | Třebnouševes | JC | NP | NP | NP | |
22. | Renmotor Jinolice | JC | NP | NP | NP | |
22. | Bechov | MB | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Břehy | MB | 19,29 | 19,29 | 19,14 | |
2. | Katusice | MB | 19,43 | 18,94 | 19,43 | |
3. | Olešnice | SM | 19,56 | 19,56 | 17,99 | |
4. | Malá Skála Béčko | JN | 20,03 | 20,03 | 19,42 | |
5. | Radimovice | LI | 20,27 | 20,11 | 20,27 | |
6. | Pěnčín | JN | 20,42 | 18,13 | 20,42 | |
7. | Bukovno | MB | 21,23 | 21,23 | 19,76 | |
8. | Jeřmanice | LI | 22,04 | 22,04 | 19,15 | |
9. | Bratříkov | JN | 22,13 | 18,43 | 22,13 | |
10. | Kosmonosy | MB | 22,75 | 20,97 | 22,75 | |
11. | Ploukonice | SM | 22,96 | 22,96 | 17,71 | |
12. | Kosmonosy Dorky | MB | 25,68 | 25,68 | 25,36 | |
13. | Bechov | MB | NP | NP | NP | |
13. | Krásná Ves | MB | NP | NP | NP | |
13. | Košťálov | SM | NP | NP | NP | |
16. | Sychrov | MB | DSQ | DSQ | DSQ |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Dubenec - Muži | 16,74 | https://youtu.be/ZaKPwI0f6MA | Jan Konečný | |
Dubenec - Muži | 16,74 | https://youtu.be/g3d7zsh-evk | Jan Konečný | |
Olešnice - Muži | 16,94 | https://youtu.be/7pZbnOdMvW4 | Lukáš Marek | |
Jirkov - Muži | 18,73 | https://youtu.be/VqSMJQpu0VY | Míra Berka | |
Jirkov - Muži | 20,98 | https://youtu.be/sVRogkR8jOI | Míra Berka | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře