Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Srubec | CB | 17,25 | - | - | |
2. | Lišov A | CB | 17,62 | - | - | |
3. | Ledenice | CB | 17,73 | - | - | |
4. | Hrabice | PT | 17,99 | - | - | |
5. | Markvarec | JH | 18,05 | - | - | |
6. | Milenovice | PI | 18,26 | - | - | |
7. | Benešova Hora | PT | 18,31 | - | - | |
8. | Přísečná A | CK | 19,36 | - | - | |
9. | Holubov | CK | 19,42 | - | - | |
10. | Netřebice | CK | 19,53 | - | - | |
11. | Soběnov | CK | 19,55 | - | - | |
12. | Břehov B | CB | 20,06 | - | - | |
13. | Rybova Lhota | TA | 21,21 | - | - | |
14. | Lomnice nad Lužnicí | JH | 21,25 | - | - | |
15. | Křenovice | CB | 23,21 | - | - | |
16. | Žernovice | PT | 24,24 | - | - | |
17. | Milenovice B | PI | 24,67 | - | - | |
18. | Třebín | CB | 24,95 | - | - | |
19. | Zvíkov | CB | 26,56 | - | - | |
20. | Jaronice | CB | NP | - | - | |
20. | Horosedly | PT | NP | - | - | |
20. | Šipoun | PT | NP | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Ledenice | CB | 17,37 | - | - | |
2. | Srubec | CB | 17,92 | - | - | |
3. | Hrdějovice B | CB | 17,93 | - | - | |
4. | Lišov A | CB | 18,72 | - | - | |
5. | Lišov B | CB | 18,80 | - | - | |
6. | Holubov | CK | 18,90 | - | - | |
7. | Netřebice | CK | 19,30 | - | - | |
8. | Břehov | CB | 19,39 | - | - | |
9. | Mydlovary | CB | 20,86 | - | - | |
10. | Milenovice | PI | 30,83 | - | - | |
11. | Rudolfov | CB | NP | - | - | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
1. | Zahorčice | ST | - | - | 16,12 | 2018/09/16 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Markvarec | JH | - | - | 16,40 | 2020/09/13 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Zahorčice | ST | - | - | 16,59 | 2019/09/15 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Lišov A | CB | - | - | 16,72 | 2020/09/13 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Jaronice | CB | - | - | 16,78 | 2020/09/13 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Šipoun | PT | - | - | 16,86 | 2018/09/16 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Šipoun | PT | - | - | 16,88 | 2020/09/13 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Žernovice | PT | - | - | 16,95 | 2020/09/13 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Kolence | JH | - | - | 17,04 | 2019/09/15 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | - KTM I. | - | - | - | 17,06 | 2020/09/13 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Srubec | CB | - | - | 17,25 | 2021/07/04 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Vlkovice | CB | - | - | 17,25 | 2019/09/15 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Krotějov Sport | TA | - | - | 17,28 | 2020/09/13 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 16,94 | 17,29 | 17,29 | 2015/05/24 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Srubec | CB | - | - | 17,30 | 2018/09/16 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Chlum B | CK | - | - | 17,30 | 2018/09/16 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Kolence | JH | - | - | 17,35 | 2018/09/16 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Benešova Hora | PT | - | - | 17,44 | 2019/09/15 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Netřebice | CK | - | - | 17,44 | 2019/09/15 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Milenovice | PI | - | - | 17,45 | 2018/09/16 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Žernovice | PT | - | - | 17,47 | 2018/09/16 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Srubec | CB | - | - | 17,49 | 2020/09/13 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Milenovice | PI | - | - | 17,61 | 2016/05/22 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Lišov A | CB | - | - | 17,62 | 2021/07/04 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Slapy | TA | 17,50 | 17,63 | 17,63 | 2015/05/24 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Jaronice | CB | - | - | 17,64 | 2018/09/16 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Chlum B | CK | - | - | 17,65 | 2019/09/15 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Krč | PI | - | - | 17,66 | 2019/09/15 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Ledenice | CB | - | - | 17,73 | 2021/07/04 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Netřebice | CK | - | - | 17,73 | 2020/09/13 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
2000/08/19 |
Lišov, CB, |
JČHL |
2001/08/18 |
Lišov, CB, |
JČHL |
2002/06/01 |
Lišov, CB, |
JČHL |
2003/05/31 |
Lišov, CB, |
JČHL |
2004/05/29 |
Lišov, CB, |
JČHL |
2005/05/14 |
Lišov, CB, |
JČHL |
2006/09/03 |
Lišov, CB, |
JČHL |
2007/05/27 |
Lišov, CB, |
JČHL |
2008/05/24 |
Lišov, CB, |
JČHL |
2009/05/30 |
Lišov, CB, |
JČHL |
2010/05/22 |
Lišov, O pohár |
JČHL |
2011/05/22 |
Lišov, O pohár |
JČHL |
2012/05/20 |
Lišov, JČHL 2012 - Lišov |
JČHL |
2013/05/19 |
Lišov, Lišov |
JČHL |
2014/05/25 |
Lišov, Lišov |
JČHL |
2015/05/24 |
Lišov, O pohár |
JČHL |
2016/05/22 |
Lišov, O pohár |
JČHL |
2017/05/21 |
Lišov, O pohár |
JČHL |
2018/09/16 |
Lišov, O pohár |
JČHL |
2019/09/15 |
Lišov, O pohár, sklopky |
JČHL |
2020/08/01 |
Lišov, O pohár, nástřik |
JČHL |
2020/09/13 |
Lišov, O pohár, sklopka |
JČHL |
2021/07/04 |
Lišov, O pohár |
JČHL |
2022/05/22 |
Lišov, O pohár |
JČHL |
2024/09/07 |
Lišov, O pohár (sklopné) |
JČHL |
Kdy
|
Kde
|
Liga
|
Komentáře
- Bratislavský kraj
- Trnavský kraj
- Trenčiansky kraj
- Nitriansky kraj
- Žilinský kraj
- Banskobystrický kraj
- Prešovský kraj
- Košický kraj
- Hlavní město Praha kraj
- Středočeský kraj
- Jihočeský kraj
- Plzeňský kraj
- Karlovarský kraj
- Ústecký kraj
- Liberecký kraj
- Královéhradecký kraj
- Pardubický kraj
- Vysočina kraj
- Jihomoravský kraj
- Olomoucký kraj
- Moravskoslezský kraj
- Zlínský kraj
- Bratislava I okres
- Bratislava II okres
- Bratislava III okres
- Bratislava IV okres
- Bratislava V okres
- Malacky okres
- Pezinok okres
- Senec okres
- Dunajská Streda okres
- Galanta okres
- Hlohovec okres
- Piešťany okres
- Senica okres
- Skalica okres
- Trnava okres
- Bánovce nad Bebravou okres
- Ilava okres
- Myjava okres
- Nové Mesto nad Váhom okres
- Partizánske okres
- Považská Bystrica okres
- Prievidza okres
- Púchov okres
- Trenčín okres
- Komárno okres
- Levice okres
- Nitra okres
- Nové Zámky okres
- Šaľa okres
- Topoľčany okres
- Zlaté Moravce okres
- Bytča okres
- Čadca okres
- Dolný Kubín okres
- Kysucké Nové Mesto okres
- Liptovský Mikuláš okres
- Martin okres
- Námestovo okres
- Ružomberok okres
- Turčianske Teplice okres
- Tvrdošín okres
- Žilina okres
- Banská Bystrica okres
- Banská Štiavnica okres
- Brezno okres
- Detva okres
- Krupina okres
- Lučenec okres
- Poltár okres
- Revúca okres
- Rimavská Sobota okres
- Veľký Krtíš okres
- Zvolen okres
- Žarnovica okres
- Žiar nad Hronom okres
- Bardejov okres
- Humenné okres
- Kežmarok okres
- Levoča okres
- Medzilaborce okres
- Poprad okres
- Prešov okres
- Sabinov okres
- Snina okres
- Stará Ľubovňa okres
- Stropkov okres
- Svidník okres
- Vranov nad Topľou okres
- Gelnica okres
- Košice I okres
- Košice II okres
- Košice III okres
- Košice IV okres
- Košice - okolie okres
- Michalovce okres
- Rožňava okres
- Sobrance okres
- Spišská Nová Ves okres
- Trebišov okres
- Hlavní město Praha okres
- Benešov okres
- Beroun okres
- Kladno okres
- Kolín okres
- Kutná Hora okres
- Mělník okres
- Mladá Boleslav okres
- Nymburk okres
- Praha-východ okres
- Praha-západ okres
- Příbram okres
- Rakovník okres
- České Budějovice okres
- Český Krumlov okres
- Jindřichův Hradec okres
- Pelhřimov okres
- Písek okres
- Prachatice okres
- Strakonice okres
- Tábor okres
- Domažlice okres
- Cheb okres
- Karlovy Vary okres
- Klatovy okres
- Plzeň-město okres
- Plzeň-jih okres
- Plzeň-sever okres
- Rokycany okres
- Sokolov okres
- Tachov okres
- Česká Lípa okres
- Děčín okres
- Chomutov okres
- Jablonec nad Nisou okres
- Liberec okres
- Litoměřice okres
- Louny okres
- Most okres
- Teplice okres
- Ústí nad Labem okres
- Havlíčkův Brod okres
- Hradec Králové okres
- Chrudim okres
- Jičín okres
- Náchod okres
- Pardubice okres
- Rychnov nad Kněžnou okres
- Semily okres
- Svitavy okres
- Trutnov okres
- Ústí nad Orlicí okres
- Blansko okres
- Brno-město okres
- Brno-venkov okres
- Břeclav okres
- Zlín okres
- Hodonín okres
- Jihlava okres
- Kroměříž okres
- Prostějov okres
- Třebíč okres
- Uherské Hradiště okres
- Vyškov okres
- Znojmo okres
- Žďár nad Sázavou okres
- Bruntál okres
- Frýdek-Místek okres
- Karviná okres
- Nový Jičín okres
- Olomouc okres
- Opava okres
- Ostrava-město okres
- Přerov okres
- Šumperk okres
- Vsetín okres
- Jeseník okres
- bez určení okresu okres
- Pravidla 2020
- Pravidla 2019
- Pravidla 2018
- Finále jak má být!!!
- Pravidla Brdské ligy 2017
- Pravidla BL pro rok 2016
- Výzva pro pořadatele soutěží Brdské ligy 2016
- Slavnostní vyhlášení BL 2015
- Nalžovice 2015
- Sedlčany 2015
- Radíč 2015
- Broumy 2015
- Malé Přílepy 2015
- Líchovy 2015
- Solopysky 2015
- Chrást 2015
- Namnice 2015
- Zalužany 2015
- Tochovice 2015
- Omluvenky 2015
- Pravidla BL v požárním útoku
- Závody a termíny BL 2015
- Výzva pro pořadatele soutěží Brdské ligy 2015
- Slavnostní vyhlášení Brdské ligy s Heroldem 2014
- 12. kolo BLsH, Namnice 2014
- 10. & 11. kolo BLsH, Kojetín a Sedlčany 2014
- Pozor změna!!!
- 8. & 9. kolo BLsH, Zalužany a Věšín 2014
- 6. & 7. kolo BLsH, Radíč a Nalžovice 2014
- 4. & 5. kolo BLsH, Solopysky 2014
- 2. & 3. kolo BLsH, Prostřední Lhota 2014
- 1.kolo BLsH, Tochovice 2014
- Omluvenky
- Pravidla BL v požárním útoku
- Závody a termíny BL 2014
- 11. kolo BLsH, Valcha 2013
- 9. & 10. kolo BLsH, Věšín a Petrovice 2013
- 8. kolo BLsH, Zalužany 2013
- 6. & 7. kolo BLsH, Solopysky 2013
- 4. & 5. kolo BLsH, Prostřední Lhota 2013
- 3. kolo BLsH, Tochovice 2013
- 2. kolo BLsH, Kňovice 2013
- 1. kolo BLsH, Bojanovice 2013
- Rada BL