Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Záchlumí | UO | 17,07 | 17,07 | 16,66 | |
2. | Pomezí B | SY | 17,31 | 17,31 | 17,27 | |
3. | Oldřiš | SY | 17,33 | 17,10 | 17,33 | |
4. | Pomezí A | SY | 17,36 | 17,36 | 16,75 | |
5. | Široký Důl A | SY | 17,58 | 17,34 | 17,58 | |
6. | Cerekvice nad Loučnou | SY | 17,63 | 17,36 | 17,63 | |
7. | Široký Důl B | SY | 17,69 | 17,40 | 17,69 | |
8. | Stradouň | UO | 17,78 | 17,78 | 17,48 | |
9. | Přívrat | UO | 17,96 | 17,96 | 17,67 | |
10. | Zbožnov | CR | 17,97 | 17,41 | 17,97 | |
11. | Zderaz A | CR | 18,01 | 17,26 | 18,01 | |
11. | Předměstí.. | SY | 18,17 | 18,17 | 18,01 | |
13. | Bezděčí u Trnávky | SY | 18,24 | 18,24 | 17,12 | |
14. | Perálec | CR | 18,64 | 17,98 | 18,64 | |
15. | Desná A | SY | 18,74 | 18,74 | 18,10 | |
16. | Zderaz B | CR | 18,99 | 18,99 | 18,05 | |
17. | Dolní Újezd A | SY | 19,26 | 18,22 | 19,26 | |
18. | Osík | SY | 19,67 | 19,67 | 19,37 | |
19. | Desná B | SY | 19,68 | 19,55 | 19,68 | |
20. | Bystré A | SY | 20,11 | 20,11 | 19,16 | |
21. | Hartmanice | SY | 20,76 | 18,36 | 20,76 | |
22. | Lubná | SY | 22,72 | 20,44 | 22,72 | |
23. | Březová nad Svitavou | SY | 24,28 | 24,28 | 23,89 | |
24. | Dolní Sloupnice | UO | 27,51 | 27,51 | 25,64 | |
25. | Jevíčko | SY | 28,03 | 27,13 | 28,03 | |
26. | Sádek | SY | 28,33 | 27,40 | 28,33 | |
27. | Lezník | SY | 31,67 | 28,75 | 31,67 | |
28. | Bystré B | SY | 32,14 | 31,65 | 32,14 | |
29. | Dolní Újezd B | SY | NP | NP | NP | |
29. | Pohodlí | SY | NP | NP | NP | |
29. | Ostrov u Macochy | BK | NP | NP | NP | |
29. | Moravany | PA | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Kamenec u Poličky B | SY | 17,41 | 17,41 | 16,89 | |
2. | Hartmanice | SY | 17,86 | 17,53 | 17,86 | |
3. | Kamenec u Poličky A | SY | 17,88 | 17,88 | 17,44 | |
4. | Předměstí.. | SY | 18,09 | 18,09 | 17,52 | |
5. | Pomezí | SY | 18,17 | 18,17 | 17,72 | |
6. | Zbožnov | CR | 18,30 | 18,16 | 18,30 | |
7. | Pohodlí | SY | 18,30 | 18,30 | 17,94 | |
8. | Nedvězí | SY | 18,65 | 18,31 | 18,65 | |
9. | Oldřiš C | SY | 18,86 | 18,86 | 17,42 | |
10. | Přívrat A | UO | 18,93 | 18,93 | 17,57 | |
11. | Cerekvice nad Loučnou | SY | 17,97 | 18,05 | 19,21 | |
12. | Lubná | SY | 19,71 | 19,07 | 19,71 | |
13. | Desná | SY | 22,94 | 22,94 | 22,41 | |
14. | Osík | SY | 23,00 | 21,69 | 23,00 | |
15. | Široký Důl | SY | 28,25 | 27,49 | 28,25 | |
16. | Lezník | SY | 32,34 | 32,20 | 32,34 | |
17. | Dolní Újezd | SY | NP | NP | NP | |
Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Jevíčko | SY | 15,84 | 14,97 | 15,84 | |
2. | Hartmanice | SY | 15,99 | 15,79 | 15,99 | |
3. | Sádek | SY | 16,10 | 15,76 | 16,10 | |
4. | Oldřiš | SY | 20,86 | 20,86 | 19,82 | |
5. | Lubná | SY | 22,65 | 21,95 | 22,65 | |
6. | Perálec | CR | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
1. | Záchlumí | UO | 17,07 | 16,66 | 17,07 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Pomezí B | SY | 17,31 | 17,27 | 17,31 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Oldřiš | SY | 17,10 | 17,33 | 17,33 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Pomezí A | SY | 17,36 | 16,75 | 17,36 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Široký Důl A | SY | 17,34 | 17,58 | 17,58 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Cerekvice nad Loučnou | SY | 17,36 | 17,63 | 17,63 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Široký Důl B | SY | 17,40 | 17,69 | 17,69 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Stradouň | UO | 17,78 | 17,48 | 17,78 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Přívrat | UO | 17,96 | 17,67 | 17,96 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Zbožnov | CR | 17,41 | 17,97 | 17,97 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Zderaz A | CR | 17,26 | 18,01 | 18,01 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Předměstí.. | SY | 18,17 | 18,01 | 18,17 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Bezděčí u Trnávky | SY | 18,24 | 17,12 | 18,24 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Perálec | CR | 17,98 | 18,64 | 18,64 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Desná A | SY | 18,74 | 18,10 | 18,74 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Zderaz B | CR | 18,99 | 18,05 | 18,99 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Dolní Újezd A | SY | 18,22 | 19,26 | 19,26 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Osík | SY | 19,67 | 19,37 | 19,67 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Desná B | SY | 19,55 | 19,68 | 19,68 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Bystré A | SY | 20,11 | 19,16 | 20,11 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Hartmanice | SY | 18,36 | 20,76 | 20,76 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Lubná | SY | 20,44 | 22,72 | 22,72 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Březová nad Svitavou | SY | 24,28 | 23,89 | 24,28 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Dolní Sloupnice | UO | 27,51 | 25,64 | 27,51 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Jevíčko | SY | 27,13 | 28,03 | 28,03 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Sádek | SY | 27,40 | 28,33 | 28,33 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Lezník | SY | 28,75 | 31,67 | 31,67 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Bystré B | SY | 31,65 | 32,14 | 32,14 | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Pohodlí | SY | NP | NP | NP | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Moravany | PA | NP | NP | NP | 2023/06/18 |
FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. |
Tým a jméno |
Okres |
1 |
2 |
Výs. čas |
Kdy |
Pravidla |
Videa a fotografie soutěže
Komentáře
- Bratislavský kraj
- Trnavský kraj
- Trenčiansky kraj
- Nitriansky kraj
- Žilinský kraj
- Banskobystrický kraj
- Prešovský kraj
- Košický kraj
- Hlavní město Praha kraj
- Středočeský kraj
- Jihočeský kraj
- Plzeňský kraj
- Karlovarský kraj
- Ústecký kraj
- Liberecký kraj
- Královéhradecký kraj
- Pardubický kraj
- Vysočina kraj
- Jihomoravský kraj
- Olomoucký kraj
- Moravskoslezský kraj
- Zlínský kraj
- Bratislava I okres
- Bratislava II okres
- Bratislava III okres
- Bratislava IV okres
- Bratislava V okres
- Malacky okres
- Pezinok okres
- Senec okres
- Dunajská Streda okres
- Galanta okres
- Hlohovec okres
- Piešťany okres
- Senica okres
- Skalica okres
- Trnava okres
- Bánovce nad Bebravou okres
- Ilava okres
- Myjava okres
- Nové Mesto nad Váhom okres
- Partizánske okres
- Považská Bystrica okres
- Prievidza okres
- Púchov okres
- Trenčín okres
- Komárno okres
- Levice okres
- Nitra okres
- Nové Zámky okres
- Šaľa okres
- Topoľčany okres
- Zlaté Moravce okres
- Bytča okres
- Čadca okres
- Dolný Kubín okres
- Kysucké Nové Mesto okres
- Liptovský Mikuláš okres
- Martin okres
- Námestovo okres
- Ružomberok okres
- Turčianske Teplice okres
- Tvrdošín okres
- Žilina okres
- Banská Bystrica okres
- Banská Štiavnica okres
- Brezno okres
- Detva okres
- Krupina okres
- Lučenec okres
- Poltár okres
- Revúca okres
- Rimavská Sobota okres
- Veľký Krtíš okres
- Zvolen okres
- Žarnovica okres
- Žiar nad Hronom okres
- Bardejov okres
- Humenné okres
- Kežmarok okres
- Levoča okres
- Medzilaborce okres
- Poprad okres
- Prešov okres
- Sabinov okres
- Snina okres
- Stará Ľubovňa okres
- Stropkov okres
- Svidník okres
- Vranov nad Topľou okres
- Gelnica okres
- Košice I okres
- Košice II okres
- Košice III okres
- Košice IV okres
- Košice - okolie okres
- Michalovce okres
- Rožňava okres
- Sobrance okres
- Spišská Nová Ves okres
- Trebišov okres
- Hlavní město Praha okres
- Benešov okres
- Beroun okres
- Kladno okres
- Kolín okres
- Kutná Hora okres
- Mělník okres
- Mladá Boleslav okres
- Nymburk okres
- Praha-východ okres
- Praha-západ okres
- Příbram okres
- Rakovník okres
- České Budějovice okres
- Český Krumlov okres
- Jindřichův Hradec okres
- Pelhřimov okres
- Písek okres
- Prachatice okres
- Strakonice okres
- Tábor okres
- Domažlice okres
- Cheb okres
- Karlovy Vary okres
- Klatovy okres
- Plzeň-město okres
- Plzeň-jih okres
- Plzeň-sever okres
- Rokycany okres
- Sokolov okres
- Tachov okres
- Česká Lípa okres
- Děčín okres
- Chomutov okres
- Jablonec nad Nisou okres
- Liberec okres
- Litoměřice okres
- Louny okres
- Most okres
- Teplice okres
- Ústí nad Labem okres
- Havlíčkův Brod okres
- Hradec Králové okres
- Chrudim okres
- Jičín okres
- Náchod okres
- Pardubice okres
- Rychnov nad Kněžnou okres
- Semily okres
- Svitavy okres
- Trutnov okres
- Ústí nad Orlicí okres
- Blansko okres
- Brno-město okres
- Brno-venkov okres
- Břeclav okres
- Zlín okres
- Hodonín okres
- Jihlava okres
- Kroměříž okres
- Prostějov okres
- Třebíč okres
- Uherské Hradiště okres
- Vyškov okres
- Znojmo okres
- Žďár nad Sázavou okres
- Bruntál okres
- Frýdek-Místek okres
- Karviná okres
- Nový Jičín okres
- Olomouc okres
- Opava okres
- Ostrava-město okres
- Přerov okres
- Šumperk okres
- Vsetín okres
- Jeseník okres
- bez určení okresu okres
- Pravidla 2020
- Pravidla 2019
- Pravidla 2018
- Finále jak má být!!!
- Pravidla Brdské ligy 2017
- Pravidla BL pro rok 2016
- Výzva pro pořadatele soutěží Brdské ligy 2016
- Slavnostní vyhlášení BL 2015
- Nalžovice 2015
- Sedlčany 2015
- Radíč 2015
- Broumy 2015
- Malé Přílepy 2015
- Líchovy 2015
- Solopysky 2015
- Chrást 2015
- Namnice 2015
- Zalužany 2015
- Tochovice 2015
- Omluvenky 2015
- Pravidla BL v požárním útoku
- Závody a termíny BL 2015
- Výzva pro pořadatele soutěží Brdské ligy 2015
- Slavnostní vyhlášení Brdské ligy s Heroldem 2014
- 12. kolo BLsH, Namnice 2014
- 10. & 11. kolo BLsH, Kojetín a Sedlčany 2014
- Pozor změna!!!
- 8. & 9. kolo BLsH, Zalužany a Věšín 2014
- 6. & 7. kolo BLsH, Radíč a Nalžovice 2014
- 4. & 5. kolo BLsH, Solopysky 2014
- 2. & 3. kolo BLsH, Prostřední Lhota 2014
- 1.kolo BLsH, Tochovice 2014
- Omluvenky
- Pravidla BL v požárním útoku
- Závody a termíny BL 2014
- 11. kolo BLsH, Valcha 2013
- 9. & 10. kolo BLsH, Věšín a Petrovice 2013
- 8. kolo BLsH, Zalužany 2013
- 6. & 7. kolo BLsH, Solopysky 2013
- 4. & 5. kolo BLsH, Prostřední Lhota 2013
- 3. kolo BLsH, Tochovice 2013
- 2. kolo BLsH, Kňovice 2013
- 1. kolo BLsH, Bojanovice 2013
- Rada BL