Nová Ves u Světlé 2026 (Havlíčkův Brod)
O pohár SDH Nová Ves u Světlé
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Havlíčkobrodská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 13. 06. 2026 10:00 |
| Kontakt: | Pavel Slezák |
| Telefon: | +420 775 568 835 |
| Okres: | Havlíčkův Brod |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Havlíčkobrodská liga v pú |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Pohled | Havlíčkův Brod | 17,30 | 17,30 | 16,82 | 0,48 | |
![]() | 2. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,96 | 17,52 | 17,96 | 0,44 | |
![]() | 3. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 18,20 | 18,20 | 17,38 | 0,82 | |
![]() | 4. | Česká Bělá ml. | Havlíčkův Brod | 18,74 | 17,92 | 18,74 | 0,82 | |
![]() | 5. | Kámen | Havlíčkův Brod | 19,18 | 18,53 | 19,18 | 0,65 | |
![]() | 6. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 19,86 | 19,86 | 18,22 | 1,64 | |
![]() | 7. | Lučice | Havlíčkův Brod | 20,92 | 18,51 | 20,92 | 2,41 | |
![]() | 8. | Lípa | Havlíčkův Brod | 21,46 | 21,46 | 20,56 | 0,90 | |
![]() | 9. | Dolní Jablonná | Havlíčkův Brod | 25,90 | 25,90 | 24,91 | 0,99 |
Smíšený dorost, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,84 | 17,73 | 17,84 | 0,11 | |
![]() | 2. | Lípa | Havlíčkův Brod | 18,58 | 18,58 | 18,23 | 0,35 | |
![]() | 3. | Žižkovo Pole | Havlíčkův Brod | 18,96 | 18,88 | 18,96 | 0,08 | |
![]() | 4. | Hněvkovice | Havlíčkův Brod | 20,61 | 20,56 | 20,61 | 0,05 | |
![]() | 5. | Nová Ves u Světlé B | Havlíčkův Brod | 23,37 | 22,05 | 23,37 | 1,32 | |
![]() | 6. | Česká Bělá | Havlíčkův Brod | 24,23 | 24,23 | 22,63 | 1,60 | |
![]() | 7. | Dolní Město | Havlíčkův Brod | 25,07 | 25,07 | 25,04 | 0,03 | |
![]() | 8. | Malčín | Havlíčkův Brod | 26,47 | 26,47 | 25,61 | 0,86 | |
![]() | 9. | Pohled | Havlíčkův Brod | 28,09 | 27,80 | 28,09 | 0,29 | |
![]() | 10. | Veselý Žďár | Havlíčkův Brod | 35,31 | 35,31 | 34,78 | 0,53 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,80 | 16,39 | 16,80 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,70 | 16,84 | 16,84 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Olešná | Havlíčkův Brod | 16,88 | 16,82 | 16,88 | 2010/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Srch | Pardubice | 17,24 | 17,23 | 17,24 | 2021/06/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Podmoklany A | Havlíčkův Brod | 17,24 | 17,18 | 17,24 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Květinov | Havlíčkův Brod | 17,01 | 17,29 | 17,29 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Kámen | Havlíčkův Brod | 17,26 | 17,30 | 17,30 | 2010/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Žižkovo Pole Divadlo | Havlíčkův Brod | 16,94 | 17,31 | 17,31 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 17,37 | 17,27 | 17,37 | 2026/06/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Kámen | Havlíčkův Brod | 17,14 | 17,37 | 17,37 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Žižkovo Pole Divadlo | Havlíčkův Brod | 17,39 | 16,67 | 17,39 | 2026/06/13 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Kynice | Havlíčkův Brod | 17,38 | 17,40 | 17,40 | 2015/09/05 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Srch | Pardubice | 17,43 | 17,25 | 17,43 | 2024/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kunemil | Havlíčkův Brod | 17,42 | 17,43 | 17,43 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Kynice | Havlíčkův Brod | 17,43 | 17,26 | 17,43 | 2020/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Podmoklany | Havlíčkův Brod | 17,44 | 16,95 | 17,44 | 2010/09/04 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Květinov | Havlíčkův Brod | 17,11 | 17,44 | 17,44 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Žižkovo Pole Divadlo | Havlíčkův Brod | 17,22 | 17,47 | 17,47 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Nová Ves u Světlé | Havlíčkův Brod | 17,48 | 17,48 | 17,48 | 2007/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Olešná | Havlíčkův Brod | 17,49 | 17,35 | 17,49 | 2013/09/07 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Petrovice | Havlíčkův Brod | 17,50 | 17,43 | 17,50 | 2025/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 17,26 | 17,50 | 17,50 | 2019/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Kynice | Havlíčkův Brod | 17,47 | 17,51 | 17,51 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Seč | Chrudim | 17,51 | 17,35 | 17,51 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Srch | Pardubice | 17,52 | 17,48 | 17,52 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Milíčov | Jihlava | 17,53 | 17,01 | 17,53 | 2022/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Kejžlice | Pelhřimov | 17,36 | 17,53 | 17,53 | 2014/09/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Žižkovo Pole B | Havlíčkův Brod | 17,55 | 17,23 | 17,55 | 2023/06/18 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Květinov | Havlíčkův Brod | 17,56 | 17,08 | 17,56 | 2007/09/22 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Květinov | Havlíčkův Brod | 17,57 | 17,45 | 17,57 | 2009/09/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu









