Liga: | Podkozákovská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 30. 09. 2017 14:00 |
Kontakt: | Jakub Roubíček |
Telefon: | rou.jak@seznam.cz |
Okres: | Semily |
Kraj: | Liberecký |
Zadal: | Podkozákovská liga |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Myštěves | HK | 14,28 | 14,05 | 14,28 | |
2. | Renmotor Jinolice | JC | 14,70 | 14,70 | 14,42 | |
2. | Smidary | HK | 14,70 | 14,70 | 14,62 | |
4. | Tatobity | SM | 15,00 | 15,00 | 14,58 | |
5. | Chyjice | JC | 15,07 | 14,77 | 15,07 | |
5. | Malá Skála | JN | 15,07 | 14,82 | 15,07 | |
7. | Dneboh | MB | 15,33 | 14,34 | 15,33 | |
8. | Březová | LI | 15,45 | 15,45 | 15,39 | |
9. | Tuř | JC | 15,74 | 15,74 | 14,75 | |
10. | Frýdštejn | JN | 15,77 | 15,77 | 14,79 | |
10. | Košťálov | SM | 15,77 | 15,38 | 15,77 | |
12. | Veselá | SM | 15,84 | 15,46 | 15,84 | |
13. | Olešnice | SM | 15,97 | 15,72 | 15,97 | |
14. | Děčín I-Děčín DDM Armex | DC | 16,05 | 16,05 | 15,97 | |
15. | Břehy | MB | 16,33 | 16,19 | 16,33 | |
16. | Karlinky | LI | 16,55 | 15,78 | 16,55 | |
17. | Pěnčín | JN | 16,67 | 15,03 | 16,67 | |
18. | Valdice | JC | 16,79 | 15,30 | 16,79 | |
19. | Jílové u Držkova | JN | 16,90 | 16,81 | 16,90 | |
20. | Jeřmanice | LI | 17,43 | 17,43 | 15,77 | |
21. | Kacanovy | SM | 23,65 | 23,45 | 23,65 | |
22. | Jirkov | JN | 26,15 | 26,15 | 26,08 | |
23. | Cetenov | LI | NP | NP | NP | |
23. | Velké Hamry | JN | NP | NP | NP | |
23. | Příšovice | LI | NP | NP | NP | |
23. | Zlatá Olešnice | JN | NP | NP | NP | |
23. | Loukov | MB | NP | NP | NP |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,nástřik 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malá Skála Béčko | JN | 17,83 | 17,83 | 17,63 | |
2. | Košťálov B | SM | 17,97 | 17,97 | 16,55 | |
3. | Bratříkov | JN | 18,91 | 18,77 | 18,91 | |
4. | Veselá | SM | 19,31 | 19,21 | 19,31 | |
5. | Jeřmanice | LI | 19,56 | 17,07 | 19,56 | |
6. | Raspenava | LI | 19,72 | 19,30 | 19,72 | |
7. | Sychrov Maminy | MB | 19,92 | 19,92 | 19,46 | |
8. | Ploukonice | SM | 19,93 | 19,59 | 19,93 | |
9. | Malá Skála Áčko | JN | 20,03 | 19,31 | 20,03 | |
10. | Břehy | MB | 21,07 | 21,07 | 20,44 | |
11. | Březová | LI | 22,10 | 22,10 | 18,47 | |
12. | Olešnice | SM | 23,38 | 21,63 | 23,38 | |
13. | Olešnice B | SM | 27,38 | 27,38 | 27,22 | |
14. | Jeřmanice B | LI | 30,00 | 30,00 | 29,14 | |
15. | Příšovice | LI | 31,34 | 31,34 | 31,14 | |
16. | Bratříkov B | JN | MS | 23,88 | 23,43 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře