Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 29. 05. 2015 12:00 |
Kontakt: | jan.kolar@hzspk.cz |
Telefon: | 950 331 164 |
Okres: | Plzeň-město |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | * 4. Netrval Milan - ÚO Domažlice | - | 15,90 | 18,77 | 15,90 | |
2. | * 1. Krpec Pavel - HZS MSK - ÚO Ostrava | - | 16,12 | 16,12 | NP | |
3. | * 13. Grassl Petr - SDH Bystřice n. Úhlavou | - | 16,25 | 16,78 | 16,25 | |
4. | * 19. Kunovský František - HZS DEZA Valašské Meziříčí | - | 16,36 | 16,36 | NP | |
4. | * 103. Janský Petr - SDH Sedlčany | - | 16,36 | 18,60 | 16,36 | |
6. | * 3. Dopirák David - HZS MSK - ÚO Ostrava | - | 16,45 | 16,45 | NP | |
7. | * 6. Novotný Václav - HZS Královéhradeckého kraje | - | 16,53 | 16,53 | NP | |
8. | * 25. Arvai Jakub - HZS MSK - ÚO Ostrava | - | 16,58 | 16,58 | NP | |
9. | * 9. Harasimovič Jindřich - ÚO Plzeň | - | 16,65 | 16,86 | 16,65 | |
10. | * 44. Žák Vlastimil - ÚO Plzeň | - | 16,72 | 17,04 | 16,72 | |
11. | * 5. Bezruč Kamil - HZS MSK - ÚO Ostrava | - | 16,89 | NP | 16,89 | |
12. | * 7. Hrbáč Adam - HZS MSK - ÚO Ostrava | - | 16,97 | NP | 16,97 | |
12. | * 12. Flach Lukáš - ÚO Ústí nad Orlicí | - | 16,97 | 16,97 | NP | |
14. | * 62. Vladislav Filip - HZS Stř.k. - ÚO Kolín | - | 17,00 | 17,00 | NP | |
15. | * 42. Drobisz Tomáš - HZS MSK - ÚO Karviná | - | 17,10 | 17,10 | 17,66 | |
15. | * 107. Pavlíček Pavel - ÚO Plzeň | - | 17,10 | 17,68 | 17,10 | |
17. | * 18. Roháč Martin - ÚO Plzeň | - | 17,14 | 17,14 | NP | |
18. | * 10. Motyka Jiří - HZS MSK - ÚO Karviná | - | 17,15 | 17,24 | 17,15 | |
19. | * 97. Maňas Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Příbram | - | 17,21 | 17,21 | NP | |
20. | * 21. Provazník Martin - ÚO Plzeň | - | 17,24 | 21,84 | 17,24 | |
21. | * 83. Štinčík Viliam - ZHaZ Poprad | - | 17,25 | NP | 17,25 | |
22. | * 49. Herian Jiří - ÚO Plzeň | - | 17,33 | 17,42 | 17,33 | |
22. | * 81. Iker Dušan - SDH Radimovice | - | 17,33 | 17,68 | 17,33 | |
24. | * 52. Viktora Martin - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora | - | 17,36 | 17,36 | 19,15 | |
25. | * 23. Hrdlička Jaroslav - ÚO Domažlice | - | 17,40 | 17,54 | 17,40 | |
26. | * 68. Hopp Jan - HZS Hl.m.Prahy | - | 17,49 | 17,49 | NP | |
27. | * 59. Daněk Tomáš - HZS Hl.m.Prahy | - | 17,50 | NP | 17,50 | |
28. | * 43. Šeiner Václav - HZS Ústeckého kraje | - | 17,56 | 17,76 | 17,56 | |
29. | * 63. Pavelka Marek - HZS Zlínského kraje | - | 17,57 | 17,95 | 17,57 | |
29. | * 102. Mařan Petr - HZS Královéhradeckého kraje | - | 17,57 | NP | 17,57 | |
31. | * 54. Bílek Martin - HZS Jihomoravského kraje | - | 17,68 | 17,89 | 17,68 | |
32. | * 39. Kuchařík Petr - HZS Zlínského kraje | - | 17,88 | 23,93 | 17,88 | |
33. | * 17. Sikora David - HZS MSK - ÚO Karviná | - | 17,90 | 17,90 | NP | |
34. | * 38. Novotný Lukáš - HZS Stř.k. - ÚO Beroun | - | 17,95 | 18,11 | 17,95 | |
34. | * 14. Somol David - HZS Ústeckého kraje | - | 17,95 | 17,95 | NP | |
36. | * 80. Dal Marcel - HZS MSK - ÚO Karviná | - | 18,19 | 18,19 | NP | |
37. | * 78. Sloup Pavel - ÚO Plzeň | - | 18,21 | 18,21 | NP | |
38. | * 86. Zhoř Jaroslav - HZS Jihomoravského kraje | - | 18,27 | 19,77 | 18,27 | |
39. | * 61. Sedláček Milan - ÚO Domažlice | - | 18,28 | 18,81 | 18,28 | |
40. | * 95. Kulhavý Martin - HZS Libereckého kraje | - | 18,33 | 18,33 | NP | |
41. | * 93. Matoušek Alexandr - ÚO Plzeň | - | 18,35 | 18,35 | 18,36 | |
42. | * 46. Mayer Pavel - HZS Stř.k. - ÚO Beroun | - | 18,40 | 20,57 | 18,40 | |
43. | * 101. Ryšavý Vilém - HZS Kraje Vysočina | - | 18,42 | 18,42 | NP | |
44. | * 104. Tomeš Kamil - HZS SŽDC Česká Třebová | - | 18,45 | 19,92 | 18,45 | |
45. | * 89. Hovorka Martin - HZS Ústeckého kraje | - | 18,47 | 18,83 | 18,47 | |
46. | * 82. Klimecký Jan - ÚO Přerov | - | 18,52 | NP | 18,52 | |
46. | * 36. Finda Jan - HZS Ústeckého kraje | - | 18,52 | 18,52 | NP | |
48. | * 75. Vácha Jan - HZS Ústeckého kraje | - | 18,54 | 19,36 | 18,54 | |
49. | * 94. Buchta Josef - ÚO Přerov | - | 18,55 | NP | 18,55 | |
50. | * 47. Soukeník Ondřej - HZS Zlínského kraje | - | 18,66 | 18,66 | NP | |
51. | * 64. Čech Radim - HZS Jihomoravského kraje | - | 18,67 | 18,67 | NP | |
52. | * 34. Vondál Lukáš - HZS Jihomoravského kraje | - | 18,72 | NP | 18,72 | |
52. | * 57. Stárek Ladislav - HZS Ústeckého kraje | - | 18,72 | 18,72 | NP | |
54. | * 72. Říha Václav - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora | - | 18,83 | 18,86 | 18,83 | |
55. | * 90. Kacálek Jaroslav - HZS SŽDC Česká Třebová | - | 18,89 | 19,38 | 18,89 | |
56. | * 73. Vráblík Jan - HZS Zlínského kraje | - | 19,08 | 19,08 | NP | |
57. | * 77. Vobejda Ladislav - HZS Hl.m.Prahy | - | 19,11 | 19,11 | NP | |
58. | * 51. Kváč David - ÚO Domažlice | - | 19,14 | NP | 19,14 | |
59. | * 111. Calta Filip - SDH Ledce | - | 19,36 | 27,51 | 19,36 | |
59. | * 28. Škoda Jaroslav - HZS Královéhradeckého kraje | - | 19,36 | 19,36 | NP | |
61. | * 105. Bukovský Marek - SDH Útušice | - | 19,45 | 21,43 | 19,45 | |
62. | * 50. Němec Lukáš - HZS Libereckého kraje | - | 19,48 | NP | 19,48 | |
63. | * 56. Gryč Jakub - HZS MSK - ÚO Karviná | - | 19,81 | 19,81 | NP | |
64. | * 99. Weindlich Ladislav - ÚO Ústí nad Orlicí | - | 20,54 | 23,09 | 20,54 | |
65. | * 60. Kašťák Martin - HZS Libereckého kraje | - | 20,85 | NP | 20,85 | |
66. | * 32. Matějka Jan - ÚO Ústí nad Orlicí | - | 21,03 | NP | 21,03 | |
67. | * 45. Kadlec Pavel - ÚO Domažlice | - | 21,12 | 24,18 | 21,12 | |
68. | * 40. Ostrý Michal - HZS Jihomoravského kraje | - | 21,50 | 21,50 | 21,97 | |
69. | * 84. Krejčík Jaroslav - HZS Libereckého kraje | - | 21,74 | 21,74 | 23,26 | |
70. | * 96. Kouřík Pavel - ÚO Domažlice | - | 21,93 | NP | 21,93 | |
71. | * 15. Soukup Dominik - SDH Žebnice | - | 24,16 | 24,16 | NP | |
72. | * 71. Vančura Václav - HZS Libereckého kraje | - | 25,47 | 25,47 | NP | |
73. | * 20. Sojčík Pavel - HZS Ústeckého kraje | - | 33,41 | 33,41 | NP | |
74. | * 33. Otýpka Luděk - HZS Zlínského kraje | - | NP | NP | NP | |
74. | * 65. Klouček Jan - HZS Královéhradeckého kraje | - | NP | NP | NP | |
74. | * 110. Baláž Robert - ZHaZ Poprad | - | NP | NP | NP | |
74. | * 31. Hůla Jan - ÚO Plzeň | - | NP | NP | NP | |
74. | * 106. Šída Michal - HZS Hl.m.Prahy | - | NP | 19,51 | NP | |
74. | * 69. Bia Marek - ÚO Přerov | - | NP | NP | NP | |
74. | * 79. Tůma Milan - HZS Stř.k. - ÚO Kutná Hora | - | NP | NP | NP | |
74. | * 35. Krhovják David - HZS MSK - ÚO Frýdek-Místek | - | NP | NP | NP | |
74. | * 2. Pěkný Jakub - HZS Ústeckého kraje | - | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kalenice | ST | 16,82 | 16,98 | 16,98 | 2017/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Únětice 1911 A | PJ | 16,89 | 17,22 | 17,22 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Novosedly | ST | 17,05 | 17,32 | 17,32 | 2018/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Chrást | PB | 17,48 | 16,27 | 17,48 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Horní Kamenice | DO | 17,48 | 17,51 | 17,51 | 2017/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Horní Kamenice | DO | 16,89 | 17,55 | 17,55 | 2015/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Vranovice | PB | 17,61 | 17,21 | 17,61 | 2017/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Žebnice | PS | 16,94 | 17,62 | 17,62 | 2018/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Horní Kamenice | DO | 17,20 | 17,76 | 17,76 | 2018/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Únětice 1911 | PJ | 17,77 | 16,64 | 17,77 | 2015/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Horní Lukavice | PJ | 16,96 | 17,83 | 17,83 | 2015/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Horní Lukavice | PJ | 17,21 | 17,88 | 17,88 | 2017/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Kalenice | ST | 17,80 | 17,90 | 17,90 | 2016/06/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Únětice 1911 | PJ | 17,92 | 17,14 | 17,92 | 2017/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Horní Kamenice | DO | 17,99 | 17,35 | 17,99 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Poděvousy | DO | 17,68 | 18,05 | 18,05 | 2018/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Chrást | PB | 18,09 | 16,96 | 18,09 | 2017/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Žebnice | PS | 18,14 | 17,14 | 18,14 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Mokrouše | PJ | 18,07 | 18,15 | 18,15 | 2017/09/03 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Robčice | PJ | 18,08 | 18,16 | 18,16 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Poděvousy | DO | 18,16 | 18,05 | 18,16 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
22. | Štichovice | PS | 17,79 | 18,23 | 18,23 | 2016/06/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
23. | Chrást | PB | 18,24 | 18,25 | 18,25 | 2018/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
24. | Novosedly | ST | 18,29 | 17,79 | 18,29 | 2018/09/08 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
25. | Žebnice | PS | 18,31 | 17,07 | 18,31 | 2015/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
26. | Útušice | PJ | 18,38 | 18,06 | 18,38 | 2016/06/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
27. | Novosedly | ST | 17,11 | 18,64 | 18,64 | 2016/06/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
28. | Žebnice | PS | 18,73 | 17,50 | 18,73 | 2016/06/26 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
29. | Dehtín | KT | 18,74 | 17,30 | 18,74 | 2015/07/04 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
30. | Nevřeň | PS | 18,62 | 18,80 | 18,80 | 2018/09/09 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2015/05/29 | Plzeň Košutka, XXVI. ročník Memoriálu Milana Kružíka | |
2015/07/04 | Plzeň-město, O pohár starosty MO Plzeň 2-Slovany | |
2016/06/26 | Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany | |
2017/09/03 | Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany | |
2018/09/08 | Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany | |
2018/09/09 | Plzeň - Slovany, O pohár starosty MO Plzeň Slovany | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře