Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Brada - Rybníček | JC | 15,04 | 15,04 | 14,53 | |
2. | Olešnice | SM | 15,31 | 15,28 | 15,31 | |
3. | Desná III | JN | 15,87 | 15,84 | 15,87 | |
4. | Hradčany | LI | 16,26 | 15,62 | 16,26 | |
5. | Jirkov B | JN | 16,33 | 15,42 | 16,33 | |
6. | Sezemice | MB | 16,79 | 16,49 | 16,79 | |
7. | Doubrava | MB | 16,79 | 16,58 | 16,79 | |
8. | Janův Důl | LI | 17,53 | 17,53 | 16,11 | |
9. | Roprachtice | SM | 18,52 | 18,52 | 17,44 | |
10. | Březovice | MB | 18,87 | 16,32 | 18,87 | |
11. | Karlinky | LI | 19,62 | 16,81 | 19,62 | |
12. | Valdice | JC | 24,34 | 21,87 | 24,34 | |
13. | Bozkov | SM | 28,57 | 28,15 | 28,57 | |
14. | Škodějov CHASSA | SM | 33,34 | 33,04 | 33,34 | |
15. | Krásná Ves | MB | NP | NP | NP | |
15. | Škodějov | SM | NP | NP | NP | |
15. | Pěnčín | JN | NP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | MB | 19,10 | 19,10 | 19,05 | |
2. | Radimovice | LI | 19,40 | 18,70 | 19,40 | |
3. | Pěnčín | JN | 19,85 | 19,58 | 19,85 | |
4. | Olešnice | SM | 20,29 | 17,71 | 20,29 | |
5. | Smržovka | JN | 22,32 | 21,77 | 22,32 | |
6. | Škodějov | SM | 24,63 | 24,63 | 23,96 | |
7. | Pěnčín | LI | 25,22 | 24,22 | 25,22 | |
8. | Slatiny | JC | 28,13 | 28,13 | 18,89 | |
PS-12 muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Útok,sklopka 2xB široké
Poř. | Tým a jméno | Okr. |
Výs.čas | 1 | 2 | Media |
1. | Krásná Ves | MB | 21,36 | 20,95 | 21,36 | |
2. | Hradčany | LI | 21,44 | 21,44 | 21,38 | |
3. | Březovice | MB | 21,89 | 21,54 | 21,89 | |
4. | Olešnice | SM | 22,07 | 22,07 | 22,04 | |
5. | Janův Důl | LI | 22,29 | 22,29 | 21,22 | |
6. | Roztoky u Semil | SM | 22,38 | 20,33 | 22,38 | |
7. | Škodějov CHASSA | SM | 22,65 | 20,77 | 22,65 | |
8. | Sezemice | MB | 22,91 | 22,91 | 22,60 | |
9. | Roprachtice | SM | 23,08 | 22,78 | 23,08 | |
10. | Škodějov | SM | 23,68 | 23,68 | 21,10 | |
11. | Bozkov | SM | 23,71 | 23,35 | 23,71 | |
12. | Valdice | JC | 24,43 | 24,43 | 23,98 | |
13. | Doubrava | MB | 27,58 | 27,58 | 23,71 | |
14. | Desná III | JN | 28,04 | 27,97 | 28,04 | |
15. | Pěnčín Ženy | LI | 35,36 | 35,36 | 33,96 | |
16. | Brniště | CL | 36,52 | 36,52 | 32,28 | |
17. | Dalešice | JN | 79,04 | 23,72 | 79,04 | |
18. | Jirkov B | JN | NP | NP | NP | |
18. | Brada - Rybníček | JC | NP | NP | NP | |
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Videa a fotografie soutěže
Komentáře