Liga: | Západočeská hasičská liga |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 06. 07. 2014 10:00 |
Kontakt: | Štejr Petr |
Telefon: | +420603555479 |
Okres: | Plzeň-sever |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Únětice 1911 | PJ | 16,82 | 16,82 | 16,82 | |
2. | Chrást Draci | PB | 17,11 | 17,11 | 16,99 | |
3. | Horní Kamenice | DO | 17,83 | 17,77 | 17,83 | |
4. | Poděvousy | DO | 17,96 | 17,96 | 17,96 | |
5. | Kalenice | ST | 18,36 | 17,28 | 18,36 | |
6. | Kornatice | RO | 18,50 | 18,17 | 18,50 | |
7. | Úherce | PS | 18,76 | 18,76 | 18,40 | |
8. | Vřeskovice | KT | 18,98 | 17,21 | 18,98 | |
9. | Žákava | PJ | 19,12 | 19,01 | 19,12 | |
10. | Horní Lukavice | PJ | 19,16 | 19,16 | 18,41 | |
11. | Třebsko | PB | 19,31 | 19,31 | 18,58 | |
12. | Robčice | PJ | 19,38 | 19,38 | 19,34 | |
13. | Bolkov | PJ | 19,66 | 19,66 | 19,34 | |
14. | Bezděkov pod Třemšínem | PB | 19,85 | 17,37 | 19,85 | |
15. | Obora | PS | 20,02 | 18,69 | 20,02 | |
16. | Nevřeň | PS | 20,09 | 19,17 | 20,09 | |
17. | Dolní Hradiště | PS | 20,17 | 20,17 | 18,56 | |
18. | Štěnovický Borek | PJ | 20,18 | 20,18 | 19,31 | |
19. | Zálesí | PJ | 20,56 | 19,30 | 20,56 | |
20. | Krašovice | PS | 21,10 | 21,10 | 18,57 | |
21. | Dehtín | KT | 22,12 | 22,12 | 17,50 | |
22. | Chotíkov | PS | 25,27 | 25,27 | 18,51 | |
23. | Brodeslavy | PS | 25,84 | 25,84 | 18,18 | |
24. | Štichovice | PS | 35,98 | 35,98 | 35,73 | |
25. | Sloup | PZ | NP | 17,73 | 18,09 | |
25. | Seč | PJ | NP | NP | NP | |
25. | Mokrouše | PJ | NP | NP | 19,77 | |
25. | Božkov | PM | NP | NP | 23,07 |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chotíkov | PS | 18,59 | 18,59 | 17,88 | |
2. | Štěnovický Borek | PJ | 18,62 | 18,62 | 18,24 | |
3. | Dehtín | KT | 18,94 | 18,94 | 18,63 | |
4. | Štichovice | PS | 19,06 | 19,06 | 18,54 | |
5. | Poděvousy Angels | DO | 20,30 | 20,30 | 19,92 | |
6. | Poděvousy Devils | DO | 20,49 | 20,49 | 18,17 | |
7. | Chlumčany | PJ | 21,38 | 21,38 | 20,97 | |
8. | Chválenice | PJ | 22,83 | 22,83 | 22,02 | |
9. | Bučí | PS | 22,84 | 18,10 | 22,84 | |
10. | Hradec | PJ | NP | NP | NP | |
10. | Únětice 1911 | PJ | NP | NP | 18,66 | |
10. | Obora | PS | NP | NP | NP | |
10. | Rybnice Cácorky | PS | NP | 26,06 | 25,88 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Muži
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Luboš Balvín | 16 ** | 23 | 05.07.2014 09:33 | |
Zdeněk Maršík | 16 ** | 19 | 05.07.2014 10:36 | |
Lubomir Hanustiak | 16 ** | 18 | 04.07.2014 14:52 | |
Vláďa Kučera | 16 ** | 17 | 02.07.2014 20:31 | |
Jan Zahradník | 17 ** | 7 | 03.07.2014 14:58 | |
Petr Skřivánek | 17 ** | 5 | 05.07.2014 11:05 | |
Honza Adamec | 17 ** | 4 | 03.07.2014 19:31 | |
Lukáš Nosek | 16 ** | 0 | 04.07.2014 23:04 | |
Vlasta Nosek | 16 ** | 0 | 05.07.2014 07:42 | |
Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 04.07.2014 16:24 | |
Josef Navrátil | 17 ** | 0 | 03.07.2014 22:34 | |
Radek Troch | 17 ** | 0 | 23.06.2014 20:08 | |
ABC DEF | 17 ** | 0 | 29.06.2014 13:37 | |
Matty | 17 ** | 0 | 02.07.2014 06:00 |
Ženy
Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
---|---|---|---|---|
Lukáš Nosek | 16 ** | 0 | 04.07.2014 23:05 | |
Zdeněk Maršík | 16 ** | 0 | 05.07.2014 10:37 | |
Radek Troch | 17 ** | 0 | 23.06.2014 20:08 | |
Honza Adamec | 17 ** | 0 | 03.07.2014 19:31 | |
Luboš Balvín | 17 ** | 0 | 05.07.2014 09:33 | |
Petr Skřivánek | 17 ** | 0 | 05.07.2014 11:06 | |
Matty | 17 ** | 0 | 02.07.2014 06:01 | |
Michal Matějíček | 17 ** | 0 | 04.07.2014 16:24 | |
Vláďa Kučera | 17 ** | 0 | 02.07.2014 20:32 | |
Jan Zahradník | 17 ** | 0 | 03.07.2014 14:58 | |
Josef Navrátil | 17 ** | 0 | 03.07.2014 22:35 | |
Vlasta Nosek | 17 ** | 0 | 05.07.2014 07:43 | |
Lubomir Hanustiak | 17 ** | 0 | 04.07.2014 14:52 |
Videa a fotografie týmu
Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
---|---|---|---|---|
Chotíkov - Ženy | 18,59 | https://youtu.be/2ZLCw4swZQ8 | Martina Jůzková | |
Žákava - Muži | 19,12 | https://youtu.be/waYgcCIZV_0 | Honza Adamec | |
Robčice - Muži | 19,38 | https://youtu.be/Y0o3r4rBGew | Lukáš Nosek | |
Chotíkov - Muži | 25,27 | https://youtu.be/6kuycTD41hI | Honza Adamec | |
Sloup - Muži | NP | https://youtu.be/GWJJ4szige0 | Tomáš Fiala | |
Únětice 1911 - Ženy | NP | https://youtu.be/JFqzp3KDlo8 | Honza Adamec | |
Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře