Liga: | Fire Sport |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 07. 05. 2011 09:00 |
Kontakt: | |
Telefon: | |
Okres: | Plzeň-sever |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Zličín Andrea Vršecká | AB | 18,25 | 21,23 | 18,70 | |
2. | Nekmíř Adéla Vébrová | PS | 18,37 | 18,76 | 18,49 | |
3. | Petrovice Markéta Šejbová | PB | 18,44 | 19,10 | 18,81 | |
4. | Ivanovice na Hané Michaela Stuchlíková | VY | 18,75 | 19,17 | 19,14 | |
5. | Petrovice Martina Dvořáková | PB | 19,01 | 19,42 | 19,49 | |
6. | Úněšov Věrka Šuchmanová | PS | 19,51 | 19,51 | 20,75 | |
7. | Ivanovice na Hané Kristýna Kachlíková | VY | 19,85 | 20,68 | 19,85 | |
8. | Petrovice Petra Marešová | PB | 19,96 | 19,96 | 20,07 | |
9. | Nekmíř Helena Korsová | PS | 19,97 | 23,80 | 21,05 | |
10. | Heraltice Marcela Vrtalová | TR | 20,03 | 20,03 | 20,42 | |
11. | Petrovice Kateřina Boučková | PB | 20,09 | 21,17 | 20,86 | |
12. | Malenovice Aneta Cíchová | ZL | 20,27 | 20,27 | 28,54 | |
13. | Nekmíř Nikola Petříková | PS | 20,28 | 26,68 | 21,45 | |
14. | Heraltice Tereza Haklová | TR | 20,34 | 20,34 | 20,53 | |
15. | Petrovice Jitka Doubravová | PB | 20,39 | 20,74 | 20,39 | |
16. | Ivanovice na Hané Denisa Francová | VY | 20,54 | 22,33 | 21,20 | |
17. | Heraltice Pavla Vrtalová | TR | 20,56 | 21,09 | 21,35 | |
18. | Ivanovice na Hané Klára Urbánková | VY | 20,63 | 21,00 | 20,63 | |
19. | Ivanovice na Hané Milana Kusalová | VY | 20,96 | 20,96 | 21,22 | |
20. | Úněšov Nikola Dobrá | PS | 21,07 | 21,98 | 21,07 | |
21. | Úněšov Karolína Genttnerová | PS | 21,61 | 21,90 | 21,61 | |
22. | Písková Lhota Lucie Netíková | NB | 21,67 | 22,17 | 21,67 | |
23. | Manětín Lucie Hlousová | PS | 21,74 | 21,89 | 21,74 | |
24. | Nekmíř Lucie Koudelová | PS | 21,76 | 28,62 | 21,76 | |
25. | Heraltice Kristýna Pospíšilová | TR | 21,78 | 21,78 | 22,25 | |
26. | Mezirolí Kateřina Kapečková | KV | 21,82 | 22,46 | 21,82 | |
27. | Manětín Monika Hnátková | PS | 21,92 | 21,92 | - | |
28. | Úněšov Monika Hlavinková | PS | 21,93 | 21,93 | 22,29 | |
29. | Dolní Bukovsko Petra Venčovská | CB | 21,95 | 22,10 | 21,95 | |
30. | Obora Pavla Urbánková | PS | 22,15 | 22,68 | 22,15 | |
31. | Dolní Bukovsko Nikol Milisdörferová | CB | 22,36 | 22,36 | 25,17 | |
32. | Heraltice Táňa Krátká | TR | 22,42 | 23,71 | 22,42 | |
33. | Úněšov Kristýna Kašparová | PS | 22,44 | 22,44 | 25,29 | |
34. | Ivanovice na Hané Martina Kalvodová | VY | 22,59 | 23,75 | 22,59 | |
35. | Obora Nikola Zelenková | PS | 22,59 | 22,59 | 23,25 | |
36. | Ivanovice na Hané Martina Slezáková | VY | 22,79 | 22,92 | 22,79 | |
37. | Ivanovice na Hané Kateřina Danielová | VY | 22,83 | 22,83 | 22,83 | |
38. | Manětín Michaela Brožová | PS | 22,86 | 26,41 | 22,86 | |
39. | Malenovice Katrin Kubinová | ZL | 22,88 | 24,05 | 22,88 | |
40. | Všeruby Zuzana Meierová | PS | 22,90 | 22,90 | - | |
41. | Dolní Bukovsko Tereza Dudlíčková | CB | 22,96 | 22,96 | 23,22 | |
42. | Úněšov Barbora Saková | PS | 23,06 | 23,06 | 24,04 | |
43. | Manětín Nikola Štenglová | PS | 23,12 | 23,88 | 23,12 | |
44. | Bučí Andtrea Chocholatá | PS | 23,27 | - | 23,27 | |
45. | Ivanovice na Hané Monika Kalvodová | VY | 23,32 | 24,13 | 23,32 | |
46. | Nekmíř Anna Hanusová | PS | 23,36 | 23,36 | 27,11 | |
47. | Nekmíř Barbora Hinnerová | PS | 23,42 | 23,42 | 23,79 | |
48. | Manětín Pavlína Nováková | PS | 23,48 | 23,48 | 24,45 | |
49. | Všeruby Kristýna Převorová | PS | 23,75 | 23,75 | 24,63 | |
50. | Nekmíř Kristýna Tycová | PS | 24,06 | 24,06 | - | |
51. | Petrovice Zuzana Vanišová | PB | 24,52 | 24,63 | 24,52 | |
52. | Heraltice Veronika Březnová | TR | 24,73 | 27,76 | 24,73 | |
53. | Malenovice Blanka Miklasová | ZL | 25,25 | 25,56 | 25,25 | |
54. | Malenovice Daniela Bártková | ZL | 25,36 | 25,36 | - | |
55. | Ivanovice na Hané Kateřina Sekaninová | VY | 25,68 | 25,68 | 29,34 | |
56. | Nekmíř Petra Jíchová | PS | 25,94 | 25,94 | 30,70 | |
57. | Štěnovický Borek Michaela Vlčková | PJ | 27,04 | 27,04 | - | |
58. | Dolní Bukovsko Daniela Kozlová | CB | 27,07 | 27,07 | 27,64 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost 100 m
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Němetice František Kunovský | VS | 16,44 | 16,87 | 16,84 | |
2. | Těškovice Šimon Kudrna | OP | 16,78 | 17,47 | 16,78 | |
3. | Jablonec nad Jizerou Josef Mládek | SM | 16,87 | 17,57 | 16,87 | |
4. | Obora Michal Bulín | PS | 17,22 | 17,52 | 17,22 | |
5. | Bludov Tomáš Weidinger | SU | 17,25 | 18,60 | 18,16 | |
6. | Karlinky Michal Gierlowski | LI | 17,37 | 18,64 | 17,91 | |
7. | Veselá Petr Vaculín | ZL | 17,62 | 17,62 | - | |
8. | Bystřice nad Úhlavou Jakub Kieweg | KT | 17,85 | 17,85 | - | |
9. | Bystřice nad Úhlavou Petr Grassl | KT | 17,91 | 17,94 | 17,91 | |
10. | Široký Důl Stanislav Paulíček | SY | 17,93 | 17,93 | - | |
11. | Choltice Jakub Dušek | PA | 17,98 | 17,98 | - | |
12. | Obora Václav Dolejš | PS | 18,01 | 18,01 | 18,23 | |
13. | Široký Důl Jan Flídr | SY | 18,03 | 18,64 | 18,03 | |
14. | Lhenice Tomáš Vlček | TP | 18,07 | 19,20 | 18,07 | |
15. | Zbožnov Martin Lidmila | CR | 18,19 | 18,19 | - | |
16. | Obora Pavel Hyneš | PS | 18,23 | 18,85 | 18,23 | |
17. | Karlinky Pavel Mencl | LI | 18,24 | 18,24 | - | |
18. | Štěnovický Borek Jan Kryč | PJ | 18,34 | 18,34 | 15,00 | |
19. | Štěpánovice Jan Boroň | KT | 18,35 | 18,35 | - | |
19. | Karlinky Pavel Hurych | LI | 18,70 | 18,70 | 19,45 | |
20. | Frýdek Vladimír Dlužík | FM | 18,38 | 18,97 | 18,38 | |
20. | Písková Lhota Jiří Hamáček | NB | 18,78 | 18,78 | - | |
21. | Písková Lhota Jaroslav Říha | NB | 18,53 | 19,07 | 18,53 | |
21. | Nekmíř Roman Petrás | PS | 18,84 | 19,51 | 18,84 | |
22. | Kelč Tomáš Foukal | VS | 18,53 | 18,53 | - | |
22. | Obora Jakub Gross | PS | 18,89 | 20,74 | 18,89 | |
23. | Ivanovice na Hané Tomáš Urbánek | VY | 18,68 | 18,68 | 18,90 | |
23. | Ivanovice na Hané Dušan Kusala | VY | 19,00 | 22,49 | 19,00 | |
24. | Bludov Martin Sobotka | SU | 19,02 | 19,02 | 28,91 | |
25. | Karlinky Ondřej Loukota | LI | 19,22 | 19,22 | 22,37 | |
26. | Karlinky Jakub Pospíšil | LI | 19,44 | 19,44 | 20,09 | |
27. | Hlubočany David Pěnčík | VY | 19,55 | 19,55 | 22,46 | |
28. | Zličín Daniel Vondráček | AB | 19,56 | 24,95 | 19,56 | |
29. | Nekmíř Vojtěch Šebek | PS | 19,58 | 19,66 | 19,58 | |
30. | Obora Jakub Jindra | PS | 19,87 | 19,87 | - | |
31. | Karlinky Ladislav Stejskal | LI | 19,87 | 27,61 | 19,87 | |
32. | Štěnovický Borek Jan Albl | PJ | 20,19 | 20,19 | - | |
33. | Kelč Jakub Plesník | VS | 20,27 | 20,27 | - | |
34. | Kelč Lukáš Valla | VS | 20,40 | 20,40 | - | |
35. | Nekmíř Pavel Sova | PS | 20,47 | 20,47 | 24,40 | |
36. | Obora Martin Dolejš | PS | 20,49 | 20,49 | 20,90 | |
37. | Zličín Jiří Brabec | AB | 21,08 | 21,08 | 21,96 | |
38. | Bystřice nad Úhlavou Patrik Prechtl | KT | 21,16 | 22,24 | 21,16 | |
39. | Obora Aleš Randa | PS | 21,31 | 21,31 | - | |
40. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Jan Šandor | DO | 21,46 | 21,46 | 21,91 | |
41. | Těškovice Matěj Krayzel | OP | 21,53 | 21,53 | - | |
42. | Bystřice nad Úhlavou Petr Formánek | KT | 21,53 | 21,53 | - | |
43. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Milan Bolovanský | DO | 21,60 | 25,47 | 21,60 | |
44. | Bystřice nad Úhlavou Ladislav Ivanič | KT | 21,93 | 22,57 | 21,93 | |
45. | Obora Michal Soukup | PS | 22,03 | 22,03 | - | |
46. | Obora Michal Baštrnák | PS | 22,40 | 22,41 | 22,40 | |
47. | Dolní Bukovsko Jakub Kocanda | CB | 22,61 | 22,61 | - | |
48. | Mezirolí Vojtěch Polcar | KV | 22,65 | 23,35 | 22,65 | |
49. | Písková Lhota Ondřej Wolf | NB | 22,78 | 22,78 | - | |
50. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Jiří Schöpfer | DO | 23,16 | 23,16 | - | |
51. | Nekmíř Jiří Jícha | PS | 23,42 | 23,51 | 23,42 | |
52. | Nekmíř Dominik Kalous | PS | 23,46 | 23,46 | 27,63 | |
53. | Všeruby Daniel Matzner | PS | 24,69 | 24,69 | - | |
54. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Michal Svoboda | DO | 25,42 | 25,42 | - | |
55. | Mezholezy (dříve okres Domažlice) Michal Jungmann | DO | 26,56 | 26,56 | - | |
56. | Obora Tomáš Kotěšovec | PS | 30,03 | 30,03 | - | |
57. | Bystřice nad Úhlavou David Vild | KT | 39,32 | 39,32 | - | |
58. | Nekmíř Lukáš Matouš | PS | NP | - | - | |
59. | Bystřice nad Úhlavou Erik Kucharik | KT | NP | - | - | |
60. | Písková Lhota Tomáš Koutský | NB | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2010/04/24 | Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2011/05/07 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2012/05/27 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2013/05/04 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2014/05/03 | Plzeň - Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2015/05/02 | Plzeň, Košutka, Memoriálu Vendulky Fránové, dorost 100m | |
2018/09/22 | Všeruby hřiště, O pohár mladých hasičů | |
Kdy | Kde | Liga |
Komentáře