Zadejte e-mail a heslo k přihlášení * (max. 50 znaků) (Alt-E)
* (max. 50 znaků) (Alt-H)

Vyberte okres vašeho týmu

Je potřeba vybrat okres!

Rezervace soutěže

Pozvánka | Obnovit
Kde: O pohár SDH Malé Přílepy Modré Kdy: 28. 07. 2019 10:00
Kontakt:   Jana Urbanová Telefon:  607 529 424
Začátek rezervace: 15. 07. 2019 20:00 Konec rezervace: 27. 07. 2019 20:00


V tomto období neprobíhá žádná rezervace startovního pořadí.


Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
14Křečovice TorpédaBNLáďa
25Starosedlský Hrádek PBStarosedlský Hrádek
36Zalužany PBMíra Peterka
47Nalžovice mužiPBČHJ Nalžovice
58Vranovice Peklo, mužiPBStanislav Strnad
69Broumy ženyBEKarel
710Jesenice PBMichal
811Skalice ženyPBSDH Skalice
912Střezimíř ženyBNPavel Střelka
1013Líchovy ženyPBJakub Čermák
1114Malé Přílepy MPM ženy BEAndrea Štětková
1215Křížkový Újezdec mužiPHOndřej Adam
1316Radíč PBLáďa
1417Lužná RATereza Říhová
1518Sedlčany PBJarous Janský
1619Broumy mužiBEKarel
1720Kotenčice PBRadek Troch
1821Svaté Pole mužiPBJosef Pecka
1922Zaječov mužiBELukáš Stehlík
2023Nahoruby BNJaromír
2124Suchodol MuziPBJiri Benak
2225Zalužany ženyPBJana Hanusová
2326Skalice MužiPBRadek Sobotka
2428Věšín PBSDH Věšín
2530Vranovice Peklo ženyPBStanda Strnad
2640Hlubyně ženyPBDana Hrzalová
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.

Kalendář dalších soutěží

Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.
08. 02. NevřeňPS
02. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
02. 05. Pasečnice-hřiště pod hospodouDO
03. 05. Poděvousy fotbalové hřištěDO
08. 05. Hradec u StodaPJ
09. 05. Hadrava (areál Bystřice)KT
16. 05. ŠkodějovSM
23. 05. Ves TouškovPJ
23. 05. LukovZL
23. 05. Vranovice cvičištěPB
30. 05. Fotbalové hřiště ÚjezdDO
30. 05. LudslaviceKM
30. 05. BudilovPT
31. 05. Horní LukavicePJ
05. 06. ProvodovicePR
06. 06. BabiceVS
06. 06. ŠtítaryDO
06. 06. RadslaviceVY
06. 06. JeřmaniceLI
07. 06. ŠaraticeVY
13. 06. RoštěníKM
13. 06. MoravanyPA
13. 06. Horní HradištěPS
13. 06. HonezovicePJ
13. 06. Velké HamryJN
14. 06. ZderazCR
14. 06. ŠtichovicePS
14. 06. KřenovyDO
20. 06. FrýdštejnJN
26. 06. Vesec pod KozákovemSM
27. 06. PetroviceTR
27. 06. Nová DědinaKM
27. 06. KdyněDO
27. 06. HlubočanyVY
27. 06. Vranín, areál U havranaTR
28. 06. KrasoniceJI
04. 07. PlumlovPV
04. 07. NevřeňPS
04. 07. TopolanyVY
05. 07. RadíkovPR
05. 07. BučíPS
11. 07. Horní KameniceDO
11. 07. VšekaryDO
11. 07. HabrovanyVY
11. 07. RaspenavaLI
12. 07. ŠtítaryDO
18. 07. PravčiceKM
18. 07. KrchlebyDO
18. 07. KučerovVY
19. 07. KřenovicePR
Tip / Rez. Kdy Kde bude soutěž Okr.