Žákava 2020 - Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka

Liga: ZČHL
Místo: Žákava
Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
Kdy: 29. 08. 2020 11:00
Kontakt:   Valeš Libor
Telefon:  +420 722 784 456

Začátek rezervace: 16. 08. 2020 20:00
Konec rezervace: 29. 08. 2020 12:00
Začátek tipování:  29. 08. 2020 20:00
Konec hlasování: 29. 08. 2020 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-zakava-10864.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
13Žebnice PSVladimír Záhrobský
24Dehtín KTVláďa Kučera
35Únětice 1911 PJLuboš Balvín
49Nevřeň PSHouk
510Horní Lukavice PJJan Hůla
611Horní Kamenice DOVlastimil Žák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Únětice 1911 PJLuboš Balvín
23Hradec PJAneta Píchová
34Úněšov PSDenisa Joudalová
45Štichovice PSSDH ŠTICHOVICE ŽENY


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Únětice 1911 APJ16,7216,6916,722019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Kalenice ST16,6316,7916,792017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Novosedly ST17,0817,0517,082017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Únětice 1911 PJ16,6817,1817,182017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Horní Kamenice DO17,3217,1917,322019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Horní Lukavice PJ17,1417,3817,382019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dehtín KT17,6417,4317,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Poděvousy DO17,6417,4817,642017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Vranovice PB17,7417,3317,742017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Horní Kamenice DO17,7717,5117,772017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Nevřeň PS17,8917,2917,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Poděvousy DO17,9417,5517,942018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Štichovice PS17,4218,0718,072018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Horní Kamenice DO18,1217,8018,122018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Útušice PJ18,0618,2518,252018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Chrást PB18,3717,1118,372019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Štítary DO18,0518,4918,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Robčice PJ18,6118,4018,612019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Únětice 1911 BPJ18,3718,6718,672019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Chrást PB17,7518,7218,722017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Mokrouše PJ18,7818,2618,782019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mokrouše PJ18,7218,8418,842018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Nevřeň PS18,8818,7418,882017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Mochtín KT18,8917,9618,892019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Mochtín KT19,0018,4019,002018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Robčice PJ18,5019,0519,052017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Želčany PJ18,7619,0719,072019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Bolkov PJ19,1218,4919,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Starosedlský Hrádek PB19,1218,2819,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Vranovice PB19,1217,4619,122019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
31.  Chotíkov PS18,6919,2219,222017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
32.  Žákava PJ19,2619,1819,262018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
33.  Želčany PJ18,6819,2919,292018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
34.  Hrabice PT18,7919,3219,322019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
35.  Chotíkov PS19,5719,5119,572019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
36.  Únětice 1911 BPJ17,9719,6519,652018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
37.  Bolkov PJ19,6618,1019,662019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
38.  Útušice PJ19,7319,7319,732019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
39.  Žebnice PS19,9818,9719,982018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
40.  Horní Lukavice PJ20,0917,0320,092017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
41.  Žákava PJ20,2420,6920,692017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
42.  Chotíkov PS19,9920,7520,752018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
43.  Želčany PJ18,7021,4721,472017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
44.  Dehtín KT21,4818,7221,482019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
45.  Štěnovický Borek PJ21,4921,4821,492019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
46.  Úněšov PS21,5121,1521,512018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
47.  Štěnovický Borek PJ18,6521,5521,552018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
48.  Úherce PS18,2422,1222,122017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
49.  Útušice PJ22,5719,7222,572017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
50.  Štěnovický Borek PJ22,2224,1424,142017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
51.  Únětice 1911 APJ24,5624,3824,562018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
52.  Zahorčice KT21,6925,6625,662019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
53.  Úněšov PS26,0622,2926,062017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
54.  Dehtín KT26,0726,2926,292018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
55.  Štichovice PS29,4629,3029,462019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
56.  Chrást PB31,3631,1031,362018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
57.  Mokrouše PJ31,3731,2831,372017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
58.  Hradec PJ19,7119,63NP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
59.  Zahorčice ST17,4116,96NP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
60.  Novosedly STNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
61.  Robčice PJNP19,74NP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
62.  Zahorčice KTNPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
63.  Žebnice PS18,1318,39NP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
64.  Nevřeň PSNPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
65.  Úněšov PS21,33NPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
66.  Štichovice PSNP19,52NP2017/09/02 FS útok,sklopka 3xB úzké
67.  Drahkov PJNPNPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
68.  Stýskaly PS18,98NPNP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
69.  Horní Lukavice PJNP17,69NP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
70.  Žákava PJ21,3721,64NP2019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
71.  Bolkov PJNPNPNP2018/09/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/09/02 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2018/09/01 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/05/30 Budilov, Jih proti Západu
ZČHL
2020/05/31 Horní Lukavice, O pohár Starosty obce
ZČHL
2020/06/13 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH
ZČHL
2020/06/14 Štichovice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/06/27 Kdyně, Haima Cup 2020 „Kdyně“
ZČHL
2020/07/04 Nevřeň, O pohár #pětdevět
ZČHL
2020/07/05 Bučí, O Pohár SDH Bučí
ZČHL
2020/07/11 Horní Kamenice, O pohár obce Horní Kamenice
ZČHL
2020/07/12 Štítary, O pohár starosty SDH Štítary
ZČHL
2020/08/01 Zahorčice, O pohár starosty SDH
ZČHL
2020/08/02 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín
ZČHL
2020/08/08 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše
ZČHL
2020/08/09 Štěnovický Borek, O Pohár SDH štenovický Borek
ZČHL
2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka
ZČHL
Kdy Kde Liga