Rok:

Výsledky ročníku 2016 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ar
1

2
Ar
3
Ar
4
Pa
5

6

7
Sp
8
Sp
9

10

11
Tr
12
1. Líchovy Panthers 173 14,40PB
14,75
15,18
15,39
15,32
14,72
15,48
15,21
17,62
15,05
14,98
14,52
14,40
2. Nalžovice 143 14,23PB
14,92
15,17
15,95
15,12
21,08
14,90
14,64
15,09
15,26
14,23
15,24
NP
3. Vranovice Peklo 136 14,47PB
15,06
15,20
19,65
15,46
16,65
14,57
15,03
14,47
19,66
14,50
14,60
14,79
4. Zalužany 127 14,55PB
15,84
15,71
15,71
15,78
18,42
15,14
15,14
15,29
15,21
14,55
15,82
15,12
5. Radětice 114 14,67PB
NP
15,28
17,70
15,67
15,26
14,90
16,49
14,94
15,30
14,67
15,17
15,87
6. Buková 88 14,78PB
15,34
16,68
15,18
15,76
15,53
16,04
16,79
14,78
19,92
17,07
NP
15,42
7. Sedlčany 87 14,86PB
15,57
16,42
29,89
16,04
15,37
14,86
16,63
16,12
16,40
19,00
15,31
15,29
8. Radíč 86 14,35PB
16,45
14,35
16,54
35,03
28,20
16,23
20,92
14,95
15,23
15,83
15,41
15,56
9. Namnice 80 14,89PB
14,89
-
15,21
15,26
23,85
16,25
15,37
23,62
15,99
16,49
16,89
16,79
10. Záborná Lhota 80 15,20PB-
25,85
16,17
16,46
15,95
15,68
16,40
15,20
16,22
17,25
16,50
15,42
11. Jesenice 75 14,90PB
15,14
15,29
26,82
15,90
16,24
15,12
25,47
15,20
17,81
14,90
15,26
16,17
12. Kotenčice 70 -PB
20,40
15,51
15,65
16,84
15,23
15,79
-
NP
15,22
15,23
25,03
15,04
13. Starosedlský Hrádek 45 15,86PB
18,15
22,07
16,79
16,40
16,08
NP
16,53
--
16,18
15,86
-
14. Chrást 37 14,65PB--
15,29
15,00
-------
14,65
15. Chářovice A 32 14,64BN
14,64
---
15,09
-
17,01
-----
16. Drahňovice 26 -BN----
14,93
NP
-
-
15,68
---
17. Počepice 22 15,73PB
NP
NP
16,87
19,79
16,72
NP
18,20
19,01
17,17
15,73
NP
16,01
18. Lhotka 20 15,92PB
15,92
17,57
16,59
16,92
NP
----
NP
37,05
15,98
19. Broumy 18 16,49BE
16,89
18,92
23,90
21,01
-
16,65
21,73
NP
NP
16,49
16,65
16,62
20. Věšín 16 16,05PB
NP
-
17,00
16,84
---
17,09
16,05
--
16,12
21. Šipoun 15 14,64PT-----------
14,64
22. Svaté Pole 15 16,43PB-
25,93
16,73
27,67
-
22,95
34,85
16,43
16,76
18,22
23,22
-
23. Bezděkov pod Třemšínem 13 14,32PB-----------
14,32
24. Chářovice B 11 14,82BN
17,92
---
14,82
-------
25. Mokřice 9 16,72PB------
16,72
-----
26. Březnice 8 16,84PB-
17,26
16,84
17,17
33,04
------
19,14
27. Zahořany 8 17,20PZ
17,20
29,71
NP
33,10
17,51
19,59
17,92
31,15
23,27
19,53
30,40
17,51
28. Tomice 5 16,20BN-----
16,20
------
29. Sestrouň 5 17,90PB---
NP
17,93
----
17,90
17,94
-
30. Voltýřov 4 17,15PB-
20,67
NP
18,31
-
17,15
18,30
-----
31. Dobrošovice 2 19,61PB----
28,70
-----
19,61
-
32. Křečovice 1 17,84BN----
NP
26,28
36,86
--
18,09
20,76
17,84
33. Lhotka 1 24,03BE-------
24,03
----
34. Sestrouň B 0 -PB----
NP
31,37
-
-----
35. Lužná 0 17,78RA--
NP
17,78
--------
36. Křížkový Újezdec 0 22,07PH----
22,07
-------
37. Suchodol 0 22,48PB----
NP
----
22,48
NP
NP
38. Střezimíř 0 33,50BN----
33,50
-
36,08
-----
39. Tochovice 0 34,53PB-
34,53
----------
40. Sedlčany B 0 NPPB-----------
NP
41. Litochovice 0 NPST-------
NP
NP
---


Celkem se účastnilo:  56 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: