Výsledky ročníku 2018 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Hř 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jesenice | 123 | 14,22 | PB | 15 | |
2. | Hlubyně | 112 | 14,18 | PB | 20 | |
3. | Buková | 106 | 14,34 | PB | 17 | |
4. | Sedlčany | 92 | 14,32 | PB | 0 | |
5. | Kotenčice | 92 | 14,65 | PB | 9 | |
6. | Radíč | 88 | 14,55 | PB | 10 | |
7. | Nalžovice | 84 | 14,76 | PB | 8 | |
8. | Zalužany | 70 | 14,82 | PB | 11 | |
9. | Vranovice Peklo | 57 | 14,73 | PB | 13 | |
10. | Starosedlský Hrádek | 52 | 14,84 | PB | 0 | |
11. | Záborná Lhota | 36 | 14,86 | PB | 0 | |
12. | Radětice | 35 | 14,83 | PB | - | 0 |
13. | Nahoruby | 30 | 15,23 | BN | 5 | |
14. | Svaté Pole | 30 | 15,34 | PB | 4 | |
15. | Chářovice B | 27 | 15,53 | BN | 0 | |
16. | Suchodol | 15 | 15,17 | PB | 0 | |
17. | Daměnice | 13 | 15,29 | BN | - | 0 |
18. | Oplot | 11 | 15,74 | PJ | - | 0 |
19. | Chrást | 10 | 14,90 | PB | - | 0 |
20. | Líchovy | 10 | 15,31 | PB | - | 0 |
21. | Křečovice | 10 | 15,98 | BN | 3 | |
22. | Voltýřov | 10 | 16,11 | PB | 2 | |
23. | Bezděkov pod Třemšínem | 9 | 14,32 | PB | - | 0 |
24. | Křížkový Újezdec | 9 | 15,53 | PH | - | 0 |
25. | Lhotka | 9 | 15,95 | PB | 6 | |
26. | Broumy | 9 | 16,56 | BE | 0 | |
27. | Tomice | 7 | 14,75 | BN | 7 | |
28. | Dalovy | 7 | 15,52 | BN | - | 0 |
29. | Malovice | 4 | 16,21 | BN | - | 0 |
30. | Štítary | 4 | 16,39 | DO | - | 0 |
31. | Věšín | 4 | 16,46 | PB | - | 0 |
32. | Únětice 1911 B | 2 | 16,60 | PJ | - | 0 |
33. | Mokřice | 1 | 16,85 | PB | 1 | |
34. | Sestrouň | 1 | 22,27 | PB | - | 0 |
35. | Žebnice | 0 | 18,06 | PS | - | 0 |
36. | Březnice | 0 | 18,53 | PB | 0 | |
37. | Skalice | 0 | 18,71 | PB | 0 | |
38. | Lhotka | 0 | 20,25 | BE | - | 0 |
39. | Počepice | 0 | 22,01 | PB | - | 0 |
40. | Zaječov | 0 | 22,18 | BE | - | 0 |
41. | Skřivaň | 0 | 43,64 | RA | - | 0 |
42. | Horní Měcholupy | 0 | NP | AB | - | 0 |
43. | Poděvousy | 0 | NP | DO | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Hř 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Líchovy | 72 | 16,81 | PB | 12 | |
2. | Lhotka | 54 | 17,45 | PB | 10 | |
3. | Daměnice | 50 | 16,93 | BN | - | 0 |
4. | Zalužany | 49 | 17,06 | PB | 8 | |
5. | Hlubyně | 47 | 17,16 | PB | 3 | |
6. | Skalice | 35 | 17,15 | PB | 0 | |
7. | Malé Přílepy Modré | 35 | 17,96 | BE | 4 | |
8. | Broumy | 30 | 18,28 | BE | 6 | |
9. | Zahořany | 12 | 18,64 | PZ | 0 | |
10. | Březnice | 10 | 18,93 | PB | 1 | |
11. | Štítary | 7 | 18,18 | DO | - | 0 |
12. | Vranovice | 5 | 19,26 | PB | 2 | |
13. | Záborná Lhota | 4 | 18,79 | PB | 0 | |
14. | Lužná | 4 | 19,35 | RA | - | 0 |
15. | Počepice | 0 | 32,32 | PB | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 58 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: